Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Brak mozliwosci pisania postow

  1. #1
    Awatar E1 MATA
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Skierniewice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    98

    Brak mozliwosci pisania postow

    Czesc, musze to napisac poniewaz nie do konca juz ogarniam to forum. Siedze na roznych forach ale to co dzieje sie tu jest ponizej poziomu.

    Po 1 proponuje zrobic zakaz komentowania i dodawania postow w dziale ogloszenia - nie ma NAWET JEDNEGO TEMATU w ktorym pod opisem co jest na sprzedaz nie ma jakiegos przysrania albo komentarza ktory nie wnosi NIC do tematu. Najlepszy przyklad ostatni turbo od Zuczka. Zostawcie opis, cene, zdjecia, kontakt i koniec.

    Po 2 dzial odnosnie kupna tt zatrzymal sie na odrzucaniu wszystkich aut ponizej 20 tys. Rozumiem ze wiekszosc to padliny ale podniecanie sie ze dobra tt jest za 30 tys a wszystko ponizej to chlam jest smieszne (to ze za cene tt mozna kupic golfa 5 czy renault z 2008 roku nie unika watpliwosci, ale skoro ktos szuka tt to chyba widzi roznice i wie czego chce)

    Po 3 nie chce mi sie juz naprawde czytac co chwile na post Pawla pod postem Gregora. Nie znam zadnego z nich, szczerze nie interesuje mnie o co chodzi(rozumiem o "podbieranie" sobie klientow) ale ciagle utyczki slowne Pawla na post Gregora (i na odwrot) sa poprostu meczace.

    po 4 oczywiscie nikt mnie nie zmusza do siedzenia na forum i szczerze wchodze tu raz na jakis czas bo poprostu nie ma tu klimatu i jak widze w kolko posty tych samych osob bo nowi boja sie odezwac to wole poczytac zagadnienia nt. silnikow 1.8 t na innych forach.

    dziekuje za uwage, odrazu dodam, ze nie chce tym postem nikogo wywolac do tablicy, nie interesuja mnie forumowe spory, ale patrzac przez pryzmat innych for na ktorych jest o wiele wiecej uzytkownikow tu I d dluzszego czasu jest po prostu slabo - osobom ktore chca napisac ze nie musze tu pisac/czytac proponuje dalej spamowac w tematach o sprzedazy czesci/samochodow bo tam nie ma zadnej kontroli i zasad.

    pozdr

  2. #2
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Ciężko tu o klimat jak kilka lat temu!Trudno też aby był klimat jak na forum moderatorzy robią co chcą,usuwają posty wedle widzi mi się.Pamiętaj ,że tu juz takie zasady panują,moderator może wszystko i nie musi się tłumaczyć,ja dostałem idealny przykład z działu rozrywka hehe a czytam mnóstwo pierdół na forum które mają prawo bytu,mnie się nikt nie tłumaczył i otrzymuje info "nie życzę sobie zaśmiecania skrzynki" jeszcze przed jakąkolwiek wiadomością!To przykład siedz cicho a na forum pojawi sie to co będę chciał czyt. moderator będzie chciał!Kwestia ciągłej nagonki na gregora przez dwóch moderatorów jest już nudna.Dział kupna akurat wygląda jak wygląda bo wklejane są ulepy aż się niedobrze robi.Dziękuję również za uwagę,podpisano forumowy cham bo jako jedyny wytyka Wam moderatorzy błedy za które upominacie a dzień poźniej robicie to samo,ale jak wspomniałem WAM WOLNO!Pozabierali Vip-y(zaznaczam po raz kolejny ,że do niczego on mi nie potrzebny) ludzią którzy współtworzyli to forum marnymi składkami jak nie było serwera a porozdawali między sobą moderatorów,taki tu właśnie panuje zasada "Jesteśmy równi więc Vip do kosza" bo jesteśmy tu z racji wspólnej pasji.To forum to śmietnik ciągłych przepychanek a nie motoryzacji,trudno,będę sie przepychał dalej skoro moje posty czyta mod i nikt poza tym bo do kosza!Tu sie nawet bronić nie można bo każdy wątek i tak jest obrócony przeciwko!Nie użalam się a wytykam kilka słów prawdy!A tak P.S jak mamy mieć tu klimat jak kiedyś to zacznijmy od moderatorów!
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 30-01-2015 o 11:21

  3. #3
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Co do ogłoszeń to się zgodzę, edytować i dodawać posty powinien mieć możliwość tylko autor i moderator. Fakt, że jeszcze rok temu na forum można było codziennie obejrzeć "nowe obrazki" z prac przy naszych autach. Dzisiaj już rzadkość. Projekty na forum stoją w miejscu lub nie są dokumentowane. Burdel na forum straszny. Zamiast o konkretach gada się o pierdołach. Konflikt pomiędzy Pawłem, Gregorem, Żuczkiem i Ksolkiem też jest nudny. Dziwi mnie jeszcze to, że moderatorom chce się odpowiadać na to samo w różnych tematach. Już dawno bym je pousuwał i dał co poniektórym bany. Dużo tutaj pustych słów, tylko popatrzcie, potrafimy się spotkać w jednym miejscu w Polsce, pogadać i wylać żale w odpowiedniej atmosferze. Jednak ani kolega Ksolk, ani kolega Gregor nie przyjechali na żaden zlott. Na forum było wiele konfliktów i to pomiędzy tzw."grupą warszawską" dla przykładu Humidorek czy ja sam. Jednak potrafiliśmy się spotkać, pogadać, wylać żale i dalej się spotykać. Dlatego nie znając wszystkich stron konfliktu i nie oceniając, proszę żebyście nie robili burdelu na forum, tylko sobie piszcie na PW. Ja dzięki temu, że kupiłem TT i się tutaj zarejestrowałem poznałem wiele świetnych ludzi m.in. Wottki, Żuki, Jerry&Wiola, miskof'y, raiden, humidorek,Stelmi, Smerfy, Madzia & Darek, kris, Dawid, Ela, hubi_pl, Pietruchy, elmacho, Koziki,Paweł, ICE i wiele innych. Przyjaźnie i koleżeństwo przetrwały do dzisiaj. Zamiast robić tutaj burdy, wpadnijcie na zlott w czerwcu, poznamy się i pogadamy na żywo. Każdy przed monitorem jest odważny.

    Nikogo tutaj nie chcę obrażać, nie znam waszych projektów. Wszyscy w jakiś sposób wnosicie coś na forum. Swoją wiedzę i doświadczenia, dzielcie się nimi, a nie walczcie.
    Ostatnio edytowane przez PiotrekHIT ; 30-01-2015 o 11:51

  4. #4
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Tak mi się ostatnio z forum skojarzyło.



    Co do forum fakt, ostatnio więcej dziwnych sytuacji, jednak jak dla mnie jest to miejsce w, którym poznałe b. duzo super ludzi, z którymi jak Piotrek Hit, mam do dziś kontakt.
    Sam nawet ostatni mój nie za wesoły przypadek, poprzez forum b.szybko został nagłośniony, a ja przez 3 dni od zdarzenie niemogłem naładować telefonu, gdyż dzwonili do mnie osoby , których nawet nie widziałem i oferowali swoją pomoc, naszczęście spraw zbliza sie ku końcowi.

    Co do działu kupujemy TT , fakt ok 50% to totalne złomy niestety, i dobrze że sie odradza zakup tych aut tylko, że czasem można to zrobić w b. delikatny sposób lecz sam wiem , że czasem sie nieda.

    Mam osobistą nadzieje, że "gorzej" być nie może , wrócimy do spotkań tj. w Gdańsku czy w Pieczyskach, a i rozmowy na Forum będą bardziej sie kleiły.

  5. #5
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jeżeli chodzi o dział giełda dawno myśleliśmy o zablokowaniu pisania postów ale padł pomysł aby jednak dyscyplinować forumowiczów i nic nie zakazywać jak widać po ostatnim moim temacie między innymi nie przynosi to skutku wystarczy że jeden forumowy trol wrzuci swoje 3 grosze i wywiązuje się konflikt pomiędzy zupełnie innymi na zupełnie inny temat.
    Tak macie rację za długo tolerujemy takie zachowanie i jest to poniekąd nasz błąd, myśleliśmy że a nóż widelec się da, ale jak widać się nie da.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Ciężko tu o klimat jak kilka lat temu!Trudno też aby był klimat jak na forum moderatorzy robią co chcą,usuwają posty wedle widzi mi się.Pamiętaj ,że tu juz takie zasady panują,moderator może wszystko i nie musi się tłumaczyć,ja dostałem idealny przykład z działu rozrywka hehe a czytam mnóstwo pierdół na forum które mają prawo bytu,mnie się nikt nie tłumaczył i otrzymuje info "nie życzę sobie zaśmiecania skrzynki" jeszcze przed jakąkolwiek wiadomością!To przykład siedz cicho a na forum pojawi sie to co będę chciał czyt. moderator będzie chciał!Kwestia ciągłej nagonki na gregora przez dwóch moderatorów jest już nudna.Dział kupna akurat wygląda jak wygląda bo wklejane są ulepy aż się niedobrze robi.Dziękuję również za uwagę,podpisano forumowy cham bo jako jedyny wytyka Wam moderatorzy błedy za które upominacie a dzień poźniej robicie to samo,ale jak wspomniałem WAM WOLNO!Pozabierali Vip-y(zaznaczam po raz kolejny ,że do niczego on mi nie potrzebny) ludzią którzy współtworzyli to forum marnymi składkami jak nie było serwera a porozdawali między sobą moderatorów,taki tu właśnie panuje zasada "Jesteśmy równi więc Vip do kosza" bo jesteśmy tu z racji wspólnej pasji.To forum to śmietnik ciągłych przepychanek a nie motoryzacji,trudno,będę sie przepychał dalej skoro moje posty czyta mod i nikt poza tym bo do kosza!Tu sie nawet bronić nie można bo każdy wątek i tak jest obrócony przeciwko!Nie użalam się a wytykam kilka słów prawdy!A tak P.S jak mamy mieć tu klimat jak kiedyś to zacznijmy od moderatorów!
    Teraz do Ciebie kilka słów
    Masz rację klimatu z przed iluś tam lat tutaj nie będzie bo ludzie się pozmieniali i zmieniło się forum, moderatorzy też zmieniają swoje zachowanie pod wpływem zmieniających się klimatów, ludzi, jest już nowe pokolenie, w zasadzie z dawnych forumowiczów została garstka ludzi, jednak jedyną osobą która tego nie rozumie i nie chce się zmienić jesteś właśnie TY i to od twojej osoby a nie Moderatorów zaczniemy zmieniać to forum i ostrzegam cię po raz ostatni od tej chwili, jeżeli nie zmienisz swojego postępowania wobec nowych userów, tych starszych też i w jakimkolwiek jeszcze temacie zrobisz OT lub napiszesz publicznie coś o Moderacji Administracji i jakimś rzekomo panującym tu układom, ku uciesze reszty usunę ci konto na zawsze, tym czasowe bany jak i czas na reformę nie przynoszą już skutków, bo skaczesz wszędzie i o wszystko, szukasz zadymy i punktu zaczepienia w każdym temacie, a na temat motoryzacji wypowiadasz się rzadko, bo pewne sprawy przerastają już twoją wiedzę i każdy nowy tutaj na poziomie kilku postów potrafi wypowiedzieć się w dziedzinie lepiej i kulturalniej niż Twoja Szanowna osoba.
    Tak więc przemyśl to co Ci napisałem i postaraj się zmienić swoje podejście a gwarantuje Ci że od razu poczujesz różnicę.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Słuchajcie myślę że niedługo przyjdzie wiosna, jest teraz słaby okres zimy w zasadzie nic ciekawego się nie dzieje, myślę że to się niedługo zmieni bo zapewne każdy coś tam szykuje, mniej lub więcej, ale przy tak niesprzyjającej aurze nie bardzo chce się udzielać, tak że wszystko co dobre WIOSNA i LATO już przed nami
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #6
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Cytat Zamieszczone przez wottka Zobacz posta
    Tak mi się ostatnio z forum skojarzyło.



    Co do forum fakt, ostatnio więcej dziwnych sytuacji, jednak jak dla mnie jest to miejsce w, którym poznałe b. duzo super ludzi, z którymi jak Piotrek Hit, mam do dziś kontakt.
    Sam nawet ostatni mój nie za wesoły przypadek, poprzez forum b.szybko został nagłośniony, a ja przez 3 dni od zdarzenie niemogłem naładować telefonu, gdyż dzwonili do mnie osoby , których nawet nie widziałem i oferowali swoją pomoc, naszczęście spraw zbliza sie ku końcowi.

    Co do działu kupujemy TT , fakt ok 50% to totalne złomy niestety, i dobrze że sie odradza zakup tych aut tylko, że czasem można to zrobić w b. delikatny sposób lecz sam wiem , że czasem sie nieda.

    Mam osobistą nadzieje, że "gorzej" być nie może , wrócimy do spotkań tj. w Gdańsku czy w Pieczyskach, a i rozmowy na Forum będą bardziej sie kleiły.
    Piotrek, trafiłeś w samo sedno, ponieważ mam takie samo odczucie. Jeśli chodzi o dział kupujemy TT to myślę, że w przypadku MK1 jeśli ktoś się strasznie uprze że chce kupić za 15 tyś bo takie ma fundusze, albo twierdzi, że za tak stare auto nie da więcej bo nie warto to nie wiem jakbyśmy się starali i doradzali lub odradzali to nic nie da, bo widocznie tak naprawdę nie potrzebuje naszej pomocy. Jeśli chodzi o forum to jestem z Wami od blisko roku i to moje wrażenie, że ostatnio za dużo jest dogryzania i dosrywania, a za mało konkretnych informacji i pomocy. W dziale giełda nie powinno być prawa dopisywania swoich opinii, ponieważ wystarczy że ktoś z kimś ma jakiś konflikt to już pozamiatane. Ja również należę do "grupy Warszawskiej" i bardzo się z tego cieszę ponieważ w stolicy mieszkam blisko 15 lat, a to właśnie dzięki forum poznałam naprawdę bardzo fajnych i szczerych ludzi. Generalnie jeśli mamy coś do siebie, albo chcemy coś załatwić róbmy to bardziej prywatnie, ponieważ ludzie na forum są różni i nie trzeba sprawiać komuś niepotrzebnie przykrości, a i po co później słyszeć, że klub TT to sami pieniacze i pultacze.

  7. #7
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez E1 MATA Zobacz posta
    Czesc, musze to napisac poniewaz nie do konca juz ogarniam to forum. Siedze na roznych forach ale to co dzieje sie tu jest ponizej poziomu.

    Po 1 proponuje zrobic zakaz komentowania i dodawania postow w dziale ogloszenia - nie ma NAWET JEDNEGO TEMATU w ktorym pod opisem co jest na sprzedaz nie ma jakiegos przysrania albo komentarza ktory nie wnosi NIC do tematu. Najlepszy przyklad ostatni turbo od Zuczka. Zostawcie opis, cene, zdjecia, kontakt i koniec.

    Po 2 dzial odnosnie kupna tt zatrzymal sie na odrzucaniu wszystkich aut ponizej 20 tys. Rozumiem ze wiekszosc to padliny ale podniecanie sie ze dobra tt jest za 30 tys a wszystko ponizej to chlam jest smieszne (to ze za cene tt mozna kupic golfa 5 czy renault z 2008 roku nie unika watpliwosci, ale skoro ktos szuka tt to chyba widzi roznice i wie czego chce)

    Po 3 nie chce mi sie juz naprawde czytac co chwile na post Pawla pod postem Gregora. Nie znam zadnego z nich, szczerze nie interesuje mnie o co chodzi(rozumiem o "podbieranie" sobie klientow) ale ciagle utyczki slowne Pawla na post Gregora (i na odwrot) sa poprostu meczace.

    po 4 oczywiscie nikt mnie nie zmusza do siedzenia na forum i szczerze wchodze tu raz na jakis czas bo poprostu nie ma tu klimatu i jak widze w kolko posty tych samych osob bo nowi boja sie odezwac to wole poczytac zagadnienia nt. silnikow 1.8 t na innych forach.

    dziekuje za uwage, odrazu dodam, ze nie chce tym postem nikogo wywolac do tablicy, nie interesuja mnie forumowe spory, ale patrzac przez pryzmat innych for na ktorych jest o wiele wiecej uzytkownikow tu I d dluzszego czasu jest po prostu slabo - osobom ktore chca napisac ze nie musze tu pisac/czytac proponuje dalej spamowac w tematach o sprzedazy czesci/samochodow bo tam nie ma zadnej kontroli i zasad.

    pozdr
    Czesc,

    ad 1) Zbędne komentarze będą kasowane, zapytanie konkretne klientów winny zostać dla reszty widoczne, dlatego pozostanie możliwość komentowania.

    ad 2) Też tak uważam - to ze auto kosztuje 20K to nie znaczy ze szrot, a ze 30K to igła - polemizowanie będzie zawsze i tego się nie uniknie. Apelowałbym aby je ograniczać i opisywać co zauważyliśmy w samochodach z ogloszen.

    ad 3) Apeluje abyśmy usiedli na piwie i zakończyli te dziwne sprzeczki. Konkurencja żadna, panowie pomagają w innych częściach Polski.

    ad 4) Przykro to czytać, miejmy nadzieje ze zaraz z nadejsciem wiosny humory będa nam dopisywały.

    pzdr
    hubi

  8. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Ciężko tu o klimat jak kilka lat temu!Trudno też aby był klimat jak na forum moderatorzy robią co chcą,usuwają posty wedle widzi mi się.Pamiętaj ,że tu juz takie zasady panują,moderator może wszystko i nie musi się tłumaczyć,ja dostałem idealny przykład z działu rozrywka hehe a czytam mnóstwo pierdół na forum które mają prawo bytu,mnie się nikt nie tłumaczył i otrzymuje info "nie życzę sobie zaśmiecania skrzynki" jeszcze przed jakąkolwiek wiadomością!To przykład siedz cicho a na forum pojawi sie to co będę chciał czyt. moderator będzie chciał!Kwestia ciągłej nagonki na gregora przez dwóch moderatorów jest już nudna.Dział kupna akurat wygląda jak wygląda bo wklejane są ulepy aż się niedobrze robi.Dziękuję również za uwagę,podpisano forumowy cham bo jako jedyny wytyka Wam moderatorzy błedy za które upominacie a dzień poźniej robicie to samo,ale jak wspomniałem WAM WOLNO!Pozabierali Vip-y(zaznaczam po raz kolejny ,że do niczego on mi nie potrzebny) ludzią którzy współtworzyli to forum marnymi składkami jak nie było serwera a porozdawali między sobą moderatorów,taki tu właśnie panuje zasada "Jesteśmy równi więc Vip do kosza" bo jesteśmy tu z racji wspólnej pasji.To forum to śmietnik ciągłych przepychanek a nie motoryzacji,trudno,będę sie przepychał dalej skoro moje posty czyta mod i nikt poza tym bo do kosza!Tu sie nawet bronić nie można bo każdy wątek i tak jest obrócony przeciwko!Nie użalam się a wytykam kilka słów prawdy!A tak P.S jak mamy mieć tu klimat jak kiedyś to zacznijmy od moderatorów!
    tak tak najlepiej to rzucić kamieniem i zdeptać leżącego ( forum ) ale skoro jest tak źle to zrób rachunek sumienia i przeczytaj swoje posty. Jedynie piszesz jak jest afera . Wyłapujesz tylko takie tematy i wiecznie narzekasz a jak się czyta Twoje posty to ręce opadają. Osobiście uważam ,że jesteś osobą która właśnie się mocno przyczynia do tego stanu bo każdy kolejny Twój post który czytam to wieczne narzekanie na forum na moderacje itp. Najłatwiej to komuś wytykać ale samemu coś wnieść co zostanie pozytywnie odebrane to już jest wielki problem.

    Przykre jest to co napiszę ale jakiś czas temu nie było pewnych osób na forum , a pewne nie pisały w taki toksyczny sposób. Moderacja i administracja jest ta sama już od sporego czasu. Niestety problemy forum zaczęły się właśnie z powodu tych kilku czarnych owiec które robią szum wywołują konflikty i sieją niepotrzebny zamęt. Jeśli te osoby nie zmienią swojego stylu pisania zapewne bedą musiały odejść bo cierpi na tym CAŁE stado. Dlatego zachęcam do zrobienia rachunku sumienia co każdy robi dla forum a dopiero potem piszcie sugestie gdyż oceniać innych jest łatwo a siebie już gorzej....

  9. #9
    Awatar DNN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    347
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Ciężko tu o klimat jak kilka lat temu!Trudno też aby był klimat jak na forum moderatorzy robią co chcą,usuwają posty wedle widzi mi się.Pamiętaj ,że tu juz takie zasady panują,moderator może wszystko i nie musi się tłumaczyć,ja dostałem idealny przykład z działu rozrywka hehe a czytam mnóstwo pierdół na forum które mają prawo bytu,mnie się nikt nie tłumaczył i otrzymuje info "nie życzę sobie zaśmiecania skrzynki" jeszcze przed jakąkolwiek wiadomością!To przykład siedz cicho a na forum pojawi sie to co będę chciał czyt. moderator będzie chciał!Kwestia ciągłej nagonki na gregora przez dwóch moderatorów jest już nudna.Dział kupna akurat wygląda jak wygląda bo wklejane są ulepy aż się niedobrze robi.Dziękuję również za uwagę,podpisano forumowy cham bo jako jedyny wytyka Wam moderatorzy błedy za które upominacie a dzień poźniej robicie to samo,ale jak wspomniałem WAM WOLNO!Pozabierali Vip-y(zaznaczam po raz kolejny ,że do niczego on mi nie potrzebny) ludzią którzy współtworzyli to forum marnymi składkami jak nie było serwera a porozdawali między sobą moderatorów,taki tu właśnie panuje zasada "Jesteśmy równi więc Vip do kosza" bo jesteśmy tu z racji wspólnej pasji.To forum to śmietnik ciągłych przepychanek a nie motoryzacji,trudno,będę sie przepychał dalej skoro moje posty czyta mod i nikt poza tym bo do kosza!Tu sie nawet bronić nie można bo każdy wątek i tak jest obrócony przeciwko!Nie użalam się a wytykam kilka słów prawdy!A tak P.S jak mamy mieć tu klimat jak kiedyś to zacznijmy od moderatorów!

    Sory kolego, nie znam Cie ale widze , ze ciagle cos Ci nie pasuje , jakbyś zazdroscil ,ze Ty nie jestes moderatorem , " bo nie ma vip" - no i co z tego ,ze nie ma ? To jakis wyznacznik ? " forum to smietnik " - to po co tu wchodzisz coraz czesciej ostatnio ? wyglada mi na to ze ,zyjesz tylko tym forum poniewaz tak bardzo interesuja Cie takie pierdoly ze glowa mala , jak by nie patrzec poniekad tez zasmiecasz forum takimi wpisami i zaleniem sie ... Poza tym z tego co pamietam sam zrobiles w pewnym sensie "smietnik" edytujac i usowajac wlasne pomocne wskazowki-posty ktore Ty pisales z biegiem czasu na forum... Po co ?! ?? Ze złosci bo nie ma VIP ? No i co z tego ,ze nie ma ? ( jak sie w czyms pomylilem to prosze o poprawke )

    Pozdrawiam

  10. #10
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    DNN człowieku mylisz osoby to raz i juz Cię poprawiam!Jak się dowiesz to pisz swoje wywody o usuwaniu własnych postów bo nawet nie mam takiej możliwości!

  11. #11
    Awatar DNN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    347
    To przepraszam ale kiedys mozna bylo Edytowac - teraz nie mozna

  12. #12
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    tak tak najlepiej to rzucić kamieniem i zdeptać leżącego ( forum ) ale skoro jest tak źle to zrób rachunek sumienia i przeczytaj swoje posty. Jedynie piszesz jak jest afera . Wyłapujesz tylko takie tematy i wiecznie narzekasz a jak się czyta Twoje posty to ręce opadają. Osobiście uważam ,że jesteś osobą która właśnie się mocno przyczynia do tego stanu bo każdy kolejny Twój post który czytam to wieczne narzekanie na forum na moderacje itp. Najłatwiej to komuś wytykać ale samemu coś wnieść co zostanie pozytywnie odebrane to już jest wielki problem.

    Przykre jest to co napiszę ale jakiś czas temu nie było pewnych osób na forum , a pewne nie pisały w taki toksyczny sposób. Moderacja i administracja jest ta sama już od sporego czasu. Niestety problemy forum zaczęły się właśnie z powodu tych kilku czarnych owiec które robią szum wywołują konflikty i sieją niepotrzebny zamęt. Jeśli te osoby nie zmienią swojego stylu pisania zapewne bedą musiały odejść bo cierpi na tym CAŁE stado. Dlatego zachęcam do zrobienia rachunku sumienia co każdy robi dla forum a dopiero potem piszcie sugestie gdyż oceniać innych jest łatwo a siebie już gorzej....
    Z Wami to wojna z wiatrakami i taka prawda,proszę przywrócić temat w dziale rozrywka gdzie dałem absurdy drogowe i zdjecie auta zaparkowanego jak inwalida na 3 miejscach,bezpodstawne usunięcie,Zuczek kolejny co straszy w kólko a robi z forum własny folwark,W jednym temacie o kupnie upomina nowego ,że ma sie witać bo to nie allegro a w drugim gdzie kolejny nowy robi podobnie juz nie upomina tylko wpycha swoje graty bo akurat może się sprzeda!Ręce to mi na Was opadają!Toksyczny sposób to jest Twój,jak można być moderatorem,usuwać coś i jeszcze nalegać abym się uciszył bo wyjaśnień nie będzie!Wejdź ,że człowieku do tego działu z którego usunąłeś temat.Niedługo to z offtopa wszystko po złości usuniesz! Macie mnie z głowy,skończyłem Wam brudy wytykać bo jak małe dzieci potraficie wypchnąć z piaskownicy!róbcie jak uważacie oby to całe stado to nie było Was dwóch,trzech!a co do stwierdzenia kolegi DNN "jakbyś zazdroscil ,ze Ty nie jestes moderatorem" nigdy ten fotel mi nie pasował!Do tej funkcji trzeba pasować,ja nie pasuje i niektórzy również!
    Co do działu kupie/sprzedam nie wyobrażam sobie braku możliwości komentowania,dodawania postów przez osoby postronne!Sprzedający czasem nie wie co sprzedaje i tu się pojawi ktoś inny co podkreśli ,że akurat część ta nie przypasuje!Nie mówię tu o bałaganie który sam zrobiłem w wątku ZUCZKA i jego turba ,ale niejako sam zostałem wywołany do tablicy,przepraszam za śmietnik w zacnej turbinie,choć wątpie ,że ją ktoś z forum kupi bo to gruba sprawa a chyba aż taka się tu nie zapowiada,choć kto wie...
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 30-01-2015 o 23:41

  13. #13
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Miałem już z tobą n ie dyskutować więcej, ale jeszcze zrobię wyjątek, otóż bardzo rzadko praktykuje tutaj ganianie za brak przywitania, no chyba że ktoś po chamsku nawet dzień dobry nie powie tylko z buciorami od razu wymaga odpowiedzi, jeżeli facet wszedł na forum kulturalnie witając się i potrzebował kupić część i być może już nie wejdzie to podarowałem sobie ganianie go, bo i tak jeżeli nie ma zamiaru, to się przywita jednym postem i nigdy już się nie zaloguje, więc nie jestem konserwatywny w tym temacie, no a że przez przypadek stało się tak że akurat zaproponowałem mu część, to rzuciłeś się na mnie jak Troll i masz pożywkę na lewo i prawo wypisujesz to nawet w temacie działu giełda, no popatrz udało się złapać moda na przeoczeniu i teraz można sobie publicznie pojeździć, tak to gościu wygląda, na domiar tego powiem Ci że już na Pw wyjaśniłem facetowi że część raczej nie pasuje i mu nie sprzedałem, a mogłem gdy bym tylko patrzył przez pryzmat konieczności wciśnięcia gratów, co mi zarzucasz cały czas, zawsze zanim sprzedam część wyjaśniam i udzielam wskazówek czy warto czy nie i często kupujący odstają, bo okazuje się że to nie ta część, lub nie pasuje, albo nie ma sensu, sprzedaje swoje graty z rozbiórki auta, lub jak mi się plany w modach zmienią i coś odsprzedaje, żadnej giełdy tu nie urządzam, nie musiałem Ci tego tłumaczyć bo zaszedłeś mi tak za skórę że w ogóle nie zasługujesz na rozmowę jak na razie, ale jednak to zrobiłem i doceń to, bo tak jak mówię jeżeli się nie zmienisz, twoje dni na forum są policzone, będę uważnie rozliczał Cię z każdego posta, przeginasz wylatujesz. KONIEC KROPKA.
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 30-01-2015 o 23:41
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #14
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez DNN Zobacz posta
    To przepraszam ale kiedys mozna bylo Edytowac - teraz nie mozna
    Edytować można cały czas

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Miałem już z tobą n ie dyskutować więcej, ale jeszcze zrobię wyjątek, otóż bardzo rzadko praktykuje tutaj ganianie za brak przywitania, no chyba że ktoś po chamsku nawet dzień dobry nie powie tylko z buciorami od razu wymaga odpowiedzi, jeżeli facet wszedł na forum kulturalnie witając się i potrzebował kupić część i być może już nie wejdzie to podarowałem sobie ganianie go, bo i tak jeżeli nie ma zamiaru, to się przywita jednym postem i nigdy już się nie zaloguje, więc nie jestem konserwatywny w tym temacie, no a że przez przypadek stało się tak że akurat zaproponowałem mu część, to rzuciłeś się na mnie jak Troll i masz pożywkę na lewo i prawo wypisujesz to nawet w temacie działu giełda, no popatrz udało się złapać moda na przeoczeniu i teraz można sobie publicznie pojeździć, tak to gościu wygląda, na domiar tego powiem Ci że już na Pw wyjaśniłem facetowi że część raczej nie pasuje i mu nie sprzedałem, a mogłem gdy bym tylko patrzył przez pryzmat konieczności wciśnięcia gratów, co mi zarzucasz cały czas, zawsze zanim sprzedam część wyjaśniam i udzielam wskazówek czy warto czy nie i często kupujący odstają, bo okazuje się że to nie ta część, lub nie pasuje, albo nie ma sensu, sprzedaje swoje graty z rozbiórki auta, lub jak mi się plany w modach zmienią i coś odsprzedaje, żadnej giełdy tu nie urządzam, nie musiałem Ci tego tłumaczyć bo zaszedłeś mi tak za skórę że w ogóle nie zasługujesz na rozmowę jak na razie, ale jednak to zrobiłem i doceń to, bo tak jak mówię jeżeli się nie zmienisz, twoje dni na forum są policzone, będę uważnie rozliczał Cię z każdego posta, przeginasz wylatujesz. KONIEC KROPKA.
    Skończ mnie straszyć,masz ochotę to blokuj,usuwaj konto tylko mnie nie strasz,nie przedszkole nie piaskownica zebyś mnie na forum straszył bo do tego masz PW!Tak właśnie o to mi chodziło abyś choć raz nie kasował moich postów tylko przyznał mi choć raz rację!Jestem usatysfakcjonowany i również obiecuję poprawę!!!Może kiedys nawet piwo wspólnie wypijemy...P.S " będę uważnie rozliczał Cię z każdego posta" również będę czuwał nad Tobą!
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 30-01-2015 o 23:48

Podobne wątki

  1. Brak możliwości wyłączenia ESP
    Przez Radek1993 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-08-2017, 23:02
  2. Brak możliwości wejścia w 09.- centr. zesp. elektr.
    Przez aumaniac w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 17-01-2016, 10:16
  3. Brak mozliwości otwarcia klapy bagażnika
    Przez hubtur w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-10-2015, 07:45
  4. brak ikonek w menu di edycji postow
    Przez M and V w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-02-2012, 21:32
  5. brak informacji przyczyny kasowania postów
    Przez martin_7 w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-09-2011, 02:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •