Jeżeli chodzi o dział giełda dawno myśleliśmy o zablokowaniu pisania postów ale padł pomysł aby jednak dyscyplinować forumowiczów i nic nie zakazywać jak widać po ostatnim moim temacie między innymi nie przynosi to skutku wystarczy że jeden forumowy trol wrzuci swoje 3 grosze i wywiązuje się konflikt pomiędzy zupełnie innymi na zupełnie inny temat.
Tak macie rację za długo tolerujemy takie zachowanie i jest to poniekąd nasz błąd, myśleliśmy że a nóż widelec się da, ale jak widać się nie da.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
Ciężko tu o klimat jak kilka lat temu!Trudno też aby był klimat jak na forum moderatorzy robią co chcą,usuwają posty wedle widzi mi się.Pamiętaj ,że tu juz takie zasady panują,moderator może wszystko i nie musi się tłumaczyć,ja dostałem idealny przykład z działu rozrywka hehe a czytam mnóstwo pierdół na forum które mają prawo bytu,mnie się nikt nie tłumaczył i otrzymuje info "nie życzę sobie zaśmiecania skrzynki" jeszcze przed jakąkolwiek wiadomością!To przykład siedz cicho a na forum pojawi sie to co będę chciał czyt. moderator będzie chciał!Kwestia ciągłej nagonki na gregora przez dwóch moderatorów jest już nudna.Dział kupna akurat wygląda jak wygląda bo wklejane są ulepy aż się niedobrze robi.Dziękuję również za uwagę,podpisano forumowy cham bo jako jedyny wytyka Wam moderatorzy błedy za które upominacie a dzień poźniej robicie to samo,ale jak wspomniałem WAM WOLNO!Pozabierali Vip-y(zaznaczam po raz kolejny ,że do niczego on mi nie potrzebny) ludzią którzy współtworzyli to forum marnymi składkami jak nie było serwera a porozdawali między sobą moderatorów,taki tu właśnie panuje zasada "Jesteśmy równi więc Vip do kosza" bo jesteśmy tu z racji wspólnej pasji.To forum to śmietnik ciągłych przepychanek a nie motoryzacji,trudno,będę sie przepychał dalej skoro moje posty czyta mod i nikt poza tym bo do kosza!Tu sie nawet bronić nie można bo każdy wątek i tak jest obrócony przeciwko!Nie użalam się a wytykam kilka słów prawdy!A tak P.S jak mamy mieć tu klimat jak kiedyś to zacznijmy od moderatorów!
Teraz do Ciebie kilka słów
Masz rację klimatu z przed iluś tam lat tutaj nie będzie bo ludzie się pozmieniali i zmieniło się forum, moderatorzy też zmieniają swoje zachowanie pod wpływem zmieniających się klimatów, ludzi, jest już nowe pokolenie, w zasadzie z dawnych forumowiczów została garstka ludzi, jednak jedyną osobą która tego nie rozumie i nie chce się zmienić jesteś właśnie TY i to od twojej osoby a nie Moderatorów zaczniemy zmieniać to forum i ostrzegam cię po raz ostatni od tej chwili, jeżeli nie zmienisz swojego postępowania wobec nowych userów, tych starszych też i w jakimkolwiek jeszcze temacie zrobisz OT lub napiszesz publicznie coś o Moderacji Administracji i jakimś rzekomo panującym tu układom, ku uciesze reszty usunę ci konto na zawsze, tym czasowe bany jak i czas na reformę nie przynoszą już skutków, bo skaczesz wszędzie i o wszystko, szukasz zadymy i punktu zaczepienia w każdym temacie, a na temat motoryzacji wypowiadasz się rzadko, bo pewne sprawy przerastają już twoją wiedzę i każdy nowy tutaj na poziomie kilku postów potrafi wypowiedzieć się w dziedzinie lepiej i kulturalniej niż Twoja Szanowna osoba.
Tak więc przemyśl to co Ci napisałem i postaraj się zmienić swoje podejście a gwarantuje Ci że od razu poczujesz różnicę.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Słuchajcie myślę że niedługo przyjdzie wiosna, jest teraz słaby okres zimy w zasadzie nic ciekawego się nie dzieje, myślę że to się niedługo zmieni bo zapewne każdy coś tam szykuje, mniej lub więcej, ale przy tak niesprzyjającej aurze nie bardzo chce się udzielać, tak że wszystko co dobre WIOSNA i LATO już przed nami