Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Brak mozliwosci pisania postow

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Ciężko tu o klimat jak kilka lat temu!Trudno też aby był klimat jak na forum moderatorzy robią co chcą,usuwają posty wedle widzi mi się.Pamiętaj ,że tu juz takie zasady panują,moderator może wszystko i nie musi się tłumaczyć,ja dostałem idealny przykład z działu rozrywka hehe a czytam mnóstwo pierdół na forum które mają prawo bytu,mnie się nikt nie tłumaczył i otrzymuje info "nie życzę sobie zaśmiecania skrzynki" jeszcze przed jakąkolwiek wiadomością!To przykład siedz cicho a na forum pojawi sie to co będę chciał czyt. moderator będzie chciał!Kwestia ciągłej nagonki na gregora przez dwóch moderatorów jest już nudna.Dział kupna akurat wygląda jak wygląda bo wklejane są ulepy aż się niedobrze robi.Dziękuję również za uwagę,podpisano forumowy cham bo jako jedyny wytyka Wam moderatorzy błedy za które upominacie a dzień poźniej robicie to samo,ale jak wspomniałem WAM WOLNO!Pozabierali Vip-y(zaznaczam po raz kolejny ,że do niczego on mi nie potrzebny) ludzią którzy współtworzyli to forum marnymi składkami jak nie było serwera a porozdawali między sobą moderatorów,taki tu właśnie panuje zasada "Jesteśmy równi więc Vip do kosza" bo jesteśmy tu z racji wspólnej pasji.To forum to śmietnik ciągłych przepychanek a nie motoryzacji,trudno,będę sie przepychał dalej skoro moje posty czyta mod i nikt poza tym bo do kosza!Tu sie nawet bronić nie można bo każdy wątek i tak jest obrócony przeciwko!Nie użalam się a wytykam kilka słów prawdy!A tak P.S jak mamy mieć tu klimat jak kiedyś to zacznijmy od moderatorów!
    tak tak najlepiej to rzucić kamieniem i zdeptać leżącego ( forum ) ale skoro jest tak źle to zrób rachunek sumienia i przeczytaj swoje posty. Jedynie piszesz jak jest afera . Wyłapujesz tylko takie tematy i wiecznie narzekasz a jak się czyta Twoje posty to ręce opadają. Osobiście uważam ,że jesteś osobą która właśnie się mocno przyczynia do tego stanu bo każdy kolejny Twój post który czytam to wieczne narzekanie na forum na moderacje itp. Najłatwiej to komuś wytykać ale samemu coś wnieść co zostanie pozytywnie odebrane to już jest wielki problem.

    Przykre jest to co napiszę ale jakiś czas temu nie było pewnych osób na forum , a pewne nie pisały w taki toksyczny sposób. Moderacja i administracja jest ta sama już od sporego czasu. Niestety problemy forum zaczęły się właśnie z powodu tych kilku czarnych owiec które robią szum wywołują konflikty i sieją niepotrzebny zamęt. Jeśli te osoby nie zmienią swojego stylu pisania zapewne bedą musiały odejść bo cierpi na tym CAŁE stado. Dlatego zachęcam do zrobienia rachunku sumienia co każdy robi dla forum a dopiero potem piszcie sugestie gdyż oceniać innych jest łatwo a siebie już gorzej....

  2. #2
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    tak tak najlepiej to rzucić kamieniem i zdeptać leżącego ( forum ) ale skoro jest tak źle to zrób rachunek sumienia i przeczytaj swoje posty. Jedynie piszesz jak jest afera . Wyłapujesz tylko takie tematy i wiecznie narzekasz a jak się czyta Twoje posty to ręce opadają. Osobiście uważam ,że jesteś osobą która właśnie się mocno przyczynia do tego stanu bo każdy kolejny Twój post który czytam to wieczne narzekanie na forum na moderacje itp. Najłatwiej to komuś wytykać ale samemu coś wnieść co zostanie pozytywnie odebrane to już jest wielki problem.

    Przykre jest to co napiszę ale jakiś czas temu nie było pewnych osób na forum , a pewne nie pisały w taki toksyczny sposób. Moderacja i administracja jest ta sama już od sporego czasu. Niestety problemy forum zaczęły się właśnie z powodu tych kilku czarnych owiec które robią szum wywołują konflikty i sieją niepotrzebny zamęt. Jeśli te osoby nie zmienią swojego stylu pisania zapewne bedą musiały odejść bo cierpi na tym CAŁE stado. Dlatego zachęcam do zrobienia rachunku sumienia co każdy robi dla forum a dopiero potem piszcie sugestie gdyż oceniać innych jest łatwo a siebie już gorzej....
    Z Wami to wojna z wiatrakami i taka prawda,proszę przywrócić temat w dziale rozrywka gdzie dałem absurdy drogowe i zdjecie auta zaparkowanego jak inwalida na 3 miejscach,bezpodstawne usunięcie,Zuczek kolejny co straszy w kólko a robi z forum własny folwark,W jednym temacie o kupnie upomina nowego ,że ma sie witać bo to nie allegro a w drugim gdzie kolejny nowy robi podobnie juz nie upomina tylko wpycha swoje graty bo akurat może się sprzeda!Ręce to mi na Was opadają!Toksyczny sposób to jest Twój,jak można być moderatorem,usuwać coś i jeszcze nalegać abym się uciszył bo wyjaśnień nie będzie!Wejdź ,że człowieku do tego działu z którego usunąłeś temat.Niedługo to z offtopa wszystko po złości usuniesz! Macie mnie z głowy,skończyłem Wam brudy wytykać bo jak małe dzieci potraficie wypchnąć z piaskownicy!róbcie jak uważacie oby to całe stado to nie było Was dwóch,trzech!a co do stwierdzenia kolegi DNN "jakbyś zazdroscil ,ze Ty nie jestes moderatorem" nigdy ten fotel mi nie pasował!Do tej funkcji trzeba pasować,ja nie pasuje i niektórzy również!
    Co do działu kupie/sprzedam nie wyobrażam sobie braku możliwości komentowania,dodawania postów przez osoby postronne!Sprzedający czasem nie wie co sprzedaje i tu się pojawi ktoś inny co podkreśli ,że akurat część ta nie przypasuje!Nie mówię tu o bałaganie który sam zrobiłem w wątku ZUCZKA i jego turba ,ale niejako sam zostałem wywołany do tablicy,przepraszam za śmietnik w zacnej turbinie,choć wątpie ,że ją ktoś z forum kupi bo to gruba sprawa a chyba aż taka się tu nie zapowiada,choć kto wie...
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 30-01-2015 o 23:41

Podobne wątki

  1. Brak możliwości wyłączenia ESP
    Przez Radek1993 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-08-2017, 23:02
  2. Brak możliwości wejścia w 09.- centr. zesp. elektr.
    Przez aumaniac w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 17-01-2016, 10:16
  3. Brak mozliwości otwarcia klapy bagażnika
    Przez hubtur w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-10-2015, 07:45
  4. brak ikonek w menu di edycji postow
    Przez M and V w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-02-2012, 21:32
  5. brak informacji przyczyny kasowania postów
    Przez martin_7 w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-09-2011, 02:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •