Cytat Zamieszczone przez E1 MATA Zobacz posta
Czesc, musze to napisac poniewaz nie do konca juz ogarniam to forum. Siedze na roznych forach ale to co dzieje sie tu jest ponizej poziomu.

Po 1 proponuje zrobic zakaz komentowania i dodawania postow w dziale ogloszenia - nie ma NAWET JEDNEGO TEMATU w ktorym pod opisem co jest na sprzedaz nie ma jakiegos przysrania albo komentarza ktory nie wnosi NIC do tematu. Najlepszy przyklad ostatni turbo od Zuczka. Zostawcie opis, cene, zdjecia, kontakt i koniec.

Po 2 dzial odnosnie kupna tt zatrzymal sie na odrzucaniu wszystkich aut ponizej 20 tys. Rozumiem ze wiekszosc to padliny ale podniecanie sie ze dobra tt jest za 30 tys a wszystko ponizej to chlam jest smieszne (to ze za cene tt mozna kupic golfa 5 czy renault z 2008 roku nie unika watpliwosci, ale skoro ktos szuka tt to chyba widzi roznice i wie czego chce)

Po 3 nie chce mi sie juz naprawde czytac co chwile na post Pawla pod postem Gregora. Nie znam zadnego z nich, szczerze nie interesuje mnie o co chodzi(rozumiem o "podbieranie" sobie klientow) ale ciagle utyczki slowne Pawla na post Gregora (i na odwrot) sa poprostu meczace.

po 4 oczywiscie nikt mnie nie zmusza do siedzenia na forum i szczerze wchodze tu raz na jakis czas bo poprostu nie ma tu klimatu i jak widze w kolko posty tych samych osob bo nowi boja sie odezwac to wole poczytac zagadnienia nt. silnikow 1.8 t na innych forach.

dziekuje za uwage, odrazu dodam, ze nie chce tym postem nikogo wywolac do tablicy, nie interesuja mnie forumowe spory, ale patrzac przez pryzmat innych for na ktorych jest o wiele wiecej uzytkownikow tu I d dluzszego czasu jest po prostu slabo - osobom ktore chca napisac ze nie musze tu pisac/czytac proponuje dalej spamowac w tematach o sprzedazy czesci/samochodow bo tam nie ma zadnej kontroli i zasad.

pozdr
Czesc,

ad 1) Zbędne komentarze będą kasowane, zapytanie konkretne klientów winny zostać dla reszty widoczne, dlatego pozostanie możliwość komentowania.

ad 2) Też tak uważam - to ze auto kosztuje 20K to nie znaczy ze szrot, a ze 30K to igła - polemizowanie będzie zawsze i tego się nie uniknie. Apelowałbym aby je ograniczać i opisywać co zauważyliśmy w samochodach z ogloszen.

ad 3) Apeluje abyśmy usiedli na piwie i zakończyli te dziwne sprzeczki. Konkurencja żadna, panowie pomagają w innych częściach Polski.

ad 4) Przykro to czytać, miejmy nadzieje ze zaraz z nadejsciem wiosny humory będa nam dopisywały.

pzdr
hubi