Cytat Zamieszczone przez wottka Zobacz posta
Tak mi się ostatnio z forum skojarzyło.



Co do forum fakt, ostatnio więcej dziwnych sytuacji, jednak jak dla mnie jest to miejsce w, którym poznałe b. duzo super ludzi, z którymi jak Piotrek Hit, mam do dziś kontakt.
Sam nawet ostatni mój nie za wesoły przypadek, poprzez forum b.szybko został nagłośniony, a ja przez 3 dni od zdarzenie niemogłem naładować telefonu, gdyż dzwonili do mnie osoby , których nawet nie widziałem i oferowali swoją pomoc, naszczęście spraw zbliza sie ku końcowi.

Co do działu kupujemy TT , fakt ok 50% to totalne złomy niestety, i dobrze że sie odradza zakup tych aut tylko, że czasem można to zrobić w b. delikatny sposób lecz sam wiem , że czasem sie nieda.

Mam osobistą nadzieje, że "gorzej" być nie może , wrócimy do spotkań tj. w Gdańsku czy w Pieczyskach, a i rozmowy na Forum będą bardziej sie kleiły.
Piotrek, trafiłeś w samo sedno, ponieważ mam takie samo odczucie. Jeśli chodzi o dział kupujemy TT to myślę, że w przypadku MK1 jeśli ktoś się strasznie uprze że chce kupić za 15 tyś bo takie ma fundusze, albo twierdzi, że za tak stare auto nie da więcej bo nie warto to nie wiem jakbyśmy się starali i doradzali lub odradzali to nic nie da, bo widocznie tak naprawdę nie potrzebuje naszej pomocy. Jeśli chodzi o forum to jestem z Wami od blisko roku i to moje wrażenie, że ostatnio za dużo jest dogryzania i dosrywania, a za mało konkretnych informacji i pomocy. W dziale giełda nie powinno być prawa dopisywania swoich opinii, ponieważ wystarczy że ktoś z kimś ma jakiś konflikt to już pozamiatane. Ja również należę do "grupy Warszawskiej" i bardzo się z tego cieszę ponieważ w stolicy mieszkam blisko 15 lat, a to właśnie dzięki forum poznałam naprawdę bardzo fajnych i szczerych ludzi. Generalnie jeśli mamy coś do siebie, albo chcemy coś załatwić róbmy to bardziej prywatnie, ponieważ ludzie na forum są różni i nie trzeba sprawiać komuś niepotrzebnie przykrości, a i po co później słyszeć, że klub TT to sami pieniacze i pultacze.