Czesc, musze to napisac poniewaz nie do konca juz ogarniam to forum. Siedze na roznych forach ale to co dzieje sie tu jest ponizej poziomu.

Po 1 proponuje zrobic zakaz komentowania i dodawania postow w dziale ogloszenia - nie ma NAWET JEDNEGO TEMATU w ktorym pod opisem co jest na sprzedaz nie ma jakiegos przysrania albo komentarza ktory nie wnosi NIC do tematu. Najlepszy przyklad ostatni turbo od Zuczka. Zostawcie opis, cene, zdjecia, kontakt i koniec.

Po 2 dzial odnosnie kupna tt zatrzymal sie na odrzucaniu wszystkich aut ponizej 20 tys. Rozumiem ze wiekszosc to padliny ale podniecanie sie ze dobra tt jest za 30 tys a wszystko ponizej to chlam jest smieszne (to ze za cene tt mozna kupic golfa 5 czy renault z 2008 roku nie unika watpliwosci, ale skoro ktos szuka tt to chyba widzi roznice i wie czego chce)

Po 3 nie chce mi sie juz naprawde czytac co chwile na post Pawla pod postem Gregora. Nie znam zadnego z nich, szczerze nie interesuje mnie o co chodzi(rozumiem o "podbieranie" sobie klientow) ale ciagle utyczki slowne Pawla na post Gregora (i na odwrot) sa poprostu meczace.

po 4 oczywiscie nikt mnie nie zmusza do siedzenia na forum i szczerze wchodze tu raz na jakis czas bo poprostu nie ma tu klimatu i jak widze w kolko posty tych samych osob bo nowi boja sie odezwac to wole poczytac zagadnienia nt. silnikow 1.8 t na innych forach.

dziekuje za uwage, odrazu dodam, ze nie chce tym postem nikogo wywolac do tablicy, nie interesuja mnie forumowe spory, ale patrzac przez pryzmat innych for na ktorych jest o wiele wiecej uzytkownikow tu I d dluzszego czasu jest po prostu slabo - osobom ktore chca napisac ze nie musze tu pisac/czytac proponuje dalej spamowac w tematach o sprzedazy czesci/samochodow bo tam nie ma zadnej kontroli i zasad.

pozdr