Strona 14 z 21 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 196 do 210 z 303

Wątek: BelfegorTT - Q 225+

  1. #196

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Hehee się nie dziwię....ponad pół roku bez zabawki - specjalnie przeglądałem Twój temat od kiedy nie masz auta --- taka separacja źle wpływa na psychikę Jak wsiądziesz żebyś nie zajeździł
    Na przyszłość prace trzeba planować na zimę, jak samochód i tak mniej jeździ. albo w ogóle

  2. #197
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Na przyszłość to prace trzeba szybciej wykonywać, by cieszyć się autem.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #198
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Auto odpalone na nowym kompie. Samo przejscie na nowa sonde jest banalne bo dokladasz 2 piny zmieniasz kostke i wio. Ale to apx z roku 99 i to zupelnie inny apx co z roku 2000. Silnik chodzi ale nie reaguje na gaz. Ktos mi dawal porady co zrobic by zadzialalo i niic to nie dalo. Kiedys jak sie bawilem z tym w mojej a3 patryk z cs tez mi cos poradzil ale tez bez efektu. Tutaj wiazka jest calkowicie inna i trzeba ja mocno przerobic albo dac jeszcze innego kompa albo w sofcie dokonac zmian. W kompie masz 120 pinow wiec porownywania w schematach na piechote troszke jest a chlopaki z inowroclawia sie chwalili ze szybko to ogarną. Poza tym wlasciciel bedzie mial ich pod nosem dlatego taka decyzja.
    Wiem że przejście na WB nie jest jakoś mocno skomplikowane dlatego właśnie zastanowiło mnie o co chodzi. Po Twoim wyjaśnieniu już wiem




    Cytat Zamieszczone przez BelfegorTT Zobacz posta
    W tym tygodniu auto ma być ogarnięte.

    Od środy z telefonem będę chodził wszędzie, nawet pod prysznic

    No to Darek trzymam kciuki żeby poszło zgodnie z planem i abyś w tym tygodniu już upalał i cieszył się nowymi koniami w stadzie









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #199
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Powiem tak: planowane było wszystko dobrze tylko coś nie zagrało z tym czasem.

    Chciałem kupić wszystko co potrzebne i dopiero zacząć grzebanie. W czasie grzebana okazało się że a to jeszcze tego brakuje a to tego, a to czegoś nie było sensu kupować bo przecież w sklepach to na półkach leży a tu nagle sie okazało że nie leży i trzeba czekać, ehhh temat rzeka Dodatkowo doszło kilka tematów do zrobienia, no ale tu wiadomo że jak wpada coś nowego to wydłuża czas.

    Co do doboru czasu modów, silnik oddałem we wrześniu 2017, w styczniu 2018 już mocno cisnąłem Pawła aby robić, wstępnie myślałem że na kwietnia uda się ogarnąć. Tak więc mody były zaplanowane w okresie zimowym

    W skrócie napiszę tak: Na obecny moment (na obecny bo auto widziałem tylko przez 1h ) jestem bardzo zadowolony z jakości pracy jaką wykonał Paweł, wszystko wygląda solidnie, dobry był z nim kontakt, dużo podpowiedział, ma wiedzę, wie co i jak, bez robienia na czuja, podpowiada fajne rozwiązania, i tak jeszcze bym mógł te + wymieniać minusy roboty u Pawła, czas wykonania, prawie rok zeszło od dostarczenia silnika.

    Uogólniając: wrzucając wszystkie za i przeciw polecam wykonywanie modów u Pawła i zrobię to u niego w temacie i troszkę szerzej to wszystko opiszę

  5. #200
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Nie dodales tylko ze "silnik" to byl goły stary blok silnika do obrobki i misa aby dlatego aby nazwać to silnikiem to kupowaliśmy pojedyńczo brakujące elementy albo wyciągałem z garażowych zakamarków. Czesto sie okazywalo też ze te cuda z allegro nie pasują albo trzeba je przerobić jak np podstawka filtra bez wyjścia na smarowanie turbiny
    Zeszlo sie troszke ale przez wiekszosc czasu jezdziles tt mając ją u siebie i gdyby nie sprzedaz calosci pod maska pewnie bys dluzej jezdzil. Tak czy siak ciekaw jestem strojenia i tak jak mowilem zapraszam na darmowe pomiary rl bo to nam zweryfikuje jak auto jedzie
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 31-08-2018 o 07:09

  6. #201
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Właśnie rozmawiałem z tunerem, do auta musi wskoczyć sterownik od BAMa, na tym moim nie idzie tego zrobić

    Czas odbioru wydłuża się o tydzień.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Kolejny kontakt, kolejny termin - 14 września

  7. #202
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Kurde Ty to się nim jak na razie nie najeździłeś ... ale patrząc na pozytywne strony to twoje autko chyba w tym roku (od przeglądu do przeglądu) to chyba tylko 100km zrobiło :P ... taki se suchar na dziś

  8. #203
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Jak tam ? Jakieś pozytywne wieści ?







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #204
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Pozytywnych wieści brak.

    Będzie przekładana cała wiązka na BAMa

    Umówiłem się na odbiór auta już na sztywno na 1 października. (brak czasu, brak ludzi do roboty itp itd dlatego taki termin)


    Fakt - za dużo kilometrów to te auto w tym roku nie zrobi :/


    Coraz częściej się zastanawiam czy dobrą decyzję podjąłem o zabraniu się za tuning.


    Chwilowo mam dość.

  10. #205
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez BelfegorTT Zobacz posta
    Pozytywnych wieści brak.


    Coraz częściej się zastanawiam czy dobrą decyzję podjąłem o zabraniu się za tuning.


    Chwilowo mam dość.
    Decyzja dobra.
    Gorzej z wykonawcami.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  11. #206
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Przez te wszystkie lata rozmawiałem z wieloma ludźmi ''zarażonymi'' tuningiem i nie jeden z nich był kiedyś w podobnej sytuacji i z podobnymi myślami...
    Wszystko to jednak odchodzi w zapomnienie po przejechaniu się skończonym autem
    Poczujesz przyśpieszenie i moc, zobaczysz jak naprawdę jeździ się mocnym autem to błyskawicznie dojdziesz do wniosku że decyzja była słuszna








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  12. #207
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Decyzja dobra.
    Gorzej z wykonawcami.
    A kto tak cierpliwosc autora nadwyrezyl jeszcze skoro piszesz w liczbie mnogiej?

    Co do ich przekladania wiazki od bama to zabieraj auto czym predzej i nie zgadzaj sie na to. Wiazka od bama nie pasuje do Twojej. Ani na podszybiu ani na kostce przy podluznicy. Narozbieraja Ci auta a potem sie okaze ze dalej cos nie tak. Chwalili sie jak to schematy pieknie ogarniaja a mowia Ci o rzeczach ktore nie maja zadnej logiki.
    Zabierz od nich auto i zawiez do genowefy albo kogod innego sprawdzonego.Ja po ich bzdurnej propozycji zabralbym auto bo widac ze nie ogarniaja tego jak potrzeba a w rozmowie mialbyć pikus...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 18-09-2018 o 06:30

  13. #208
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Wiazka od bama nie pasuje do Twojej. Ani na podszybiu ani na kostce przy podluznicy.
    To mnie załamałeś :/

    A skąd ta pewność? próbowałeś przerzucić ?

  14. #209
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Przeciez ci mowilem ze moja wiazka apx z 2000 roku jest zupelnie inna niz apx 99. Zebys mial taka sama wiazke jak moja tt to juz dawno bys mial wystrojone auto bo dorzucasz kable na sonde i po temacie. Skoro sie rozni wzgledem mojej tt apx to bam ma to samo co tt 2000 rok czyli bryndza. Bladza chlopaki i jednak nie maja pojecia o schematach tak jak sie chwalili. Gdyby to bylo takie proste to w a3 juz dawno bym mial szerokie pasmo bo mam calutka wiazke od bam kompa sonde itp...

  15. #210
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    A kto tak cierpliwosc autora nadwyrezyl jeszcze skoro piszesz w liczbie mnogiej?
    Auto, gdy było u Ciebie, miało kilka terminów odbioru, czyż nie?
    W chwili obecnej sytuacja wygląda podobnie, terminy się zmieniają.
    Czyli mamy liczbę mnogą.


    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Co do ich przekladania wiazki od bama to zabieraj auto czym predzej i nie zgadzaj sie na to. Wiazka od bama nie pasuje do Twojej. Ani na podszybiu ani na kostce przy podluznicy. Narozbieraja Ci auta a potem sie okaze ze dalej cos nie tak. Chwalili sie jak to schematy pieknie ogarniaja a mowia Ci o rzeczach ktore nie maja zadnej logiki.
    Zabierz od nich auto i zawiez do genowefy albo kogod innego sprawdzonego.Ja po ich bzdurnej propozycji zabralbym auto bo widac ze nie ogarniaja tego jak potrzeba a w rozmowie mialbyć pikus...
    Znam kilka konkretnych osób, które podejmując się danego tematu wszystko ogarniają jak trzeba od A do Z. Wiesz chyba o kim piszę, bo kilka samochodów, które miałeś u siebie też tam trafiło.
    AUDI nie przestaje się kochać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •