Pokaż wyniki od 1 do 15 z 303

Wątek: BelfegorTT - Q 225+

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    To jest k04? Ona nie ma dv na muszli kompresora a Twoja tutaj ma.

    A co do hartowania to konieczne jest potem odpuszczanie. Wtedy materiał traci na twardosci ale tez i nie jest taki kruchy.
    tak czy siak dobra stal wystarczy

  2. #2
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    To jest k04? Ona nie ma dv na muszli kompresora a Twoja tutaj ma.
    No to zostałem wy****any gościu mi sprzedał K03 jako K04. No qrwa nie znam się na tych turbinach. Rozpoczynam procedurę zwrotu bo wątpię w te 400KM na hybrydzie z k03

  3. #3
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez BelfegorTT Zobacz posta
    No to zostałem wy****any gościu mi sprzedał K03 jako K04. No qrwa nie znam się na tych turbinach. Rozpoczynam procedurę zwrotu bo wątpię w te 400KM na hybrydzie z k03
    BelfegorTT kto pyta nie błądzi.
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 20-12-2017 o 09:53
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #4
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    BelfegorTT kto pyta nie błądzi.
    No teraz przed kupnem wrzucę foty bo później kwiatki wychodzą

    W opisie było wprost K04, a tu takie kwiatki, i słuchajcie tego, gościu mi pisze że w opisie ogłoszenia było napisane że można poprosić o więcej fotek, i gdybym o nie poprosił to mógłbym się zorientować że to K03 nie no jaja, robi mi problemy, jak się nie będzie zgadzał na zwrot to piszę do Allegro - niezgodność towaru z ogłoszeniem.

    zobaczcie na to

    "A swoja drogą były wstawione zdjęcia zarówno tutaj na forum jak i na allegro ( gdzie zresztą było ich więcej ) był opis, była możliwość dosłania większej ilości zdjęć.
    Ja ze swojej strony zrobiłem wszystko uczciwie, facet od którego to kupowałem tez opisywałem turbinę jako K04-064

    Wejdź na profil fb FTWL motorsport w poście z 16 mają 2016 jest oferta identycznego Turbo jak twoje wszystko opisane itp. Od nich było brane oni to robili. To że nie ma jakiegoś wejścia bądź też ma ich więcej nie oznacza że to jest inne Turbo bo oni kes przerabiają . Poza tym potencjał się zgadza bo 360KM zrobisz tym Turbo bez problemu

    Napisałem mu na fb piszą: Więcej mocy w Twoim VAGu? Żaden problem, do oferty dołączamy hybrydowe turbosprężarki przerobione do standardu K04-064. Pasują do jednostek 2.0 TFSI oraz 1.8 turbo na naszym adapterze. Potencjał 350 hp, kuty wirnik ssący CNC. "

    Czyli nie piszą wprost że jest to K04 tylko turbo przerobione tak że dmucha jak K04 (jak widać przeróbka k03)

    No ciekaw jestem co mi odpisze.
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 20-12-2017 o 09:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •