Pokaż wyniki od 1 do 15 z 303

Wątek: BelfegorTT - Q 225+

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Małe odświeżenie tematu

    Auto było u lakiernika i wygląda tak:

    2lsfjpx.jpg

    14tlqnq.jpg

    2exsfvn.jpg

    11wg1u1.jpg

    2vkkuht.jpg


    Wasze bystre oko zapewne zauważyło że wyleciały stare lampy i wskoczyły od r32

    Pięknie się jeździło dopóki ze skrzyni nie wyleciał satelita (ja naprawdę mam cierpliwość do tego samochodu)

    2yv5hxd.jpg


    Wskoczyła druga skrzynia zakupiona na forum oraz kit sprzęgła valeo na jednomasie (sprzęgło miałem dobre, chciałem zwiększyć jego wytrzymałość). Do tego wymiana oleju w skrzyni i latam po dziś.

    Znów grzebałem przy hamulcach teraz jest mega wielki zacisk 4 tłoczkowy ale nadal na tarczy 312, jak się ona skończy to pomyślę o większej tarczy (fotki z pierwszego pasowania, zacisk jest odwrotnie )

    2dh8fo4.jpg

    33nvytu.jpg


    Takie adaptery udało się wystrugać

    f39hl4.jpg



    Trafiła się też blenda od r32 (też z forum)

    j7cn61.jpg



    Tyle z kosmetyki, mam nadzieję że niedługo będę mógł się chwalić gratami pod BT Tak, planuję coś tam pomodzić, nie będę się śpieszył, chcę zrobić dokładną listę części i modyfikacji do zrobienia i jak już będę wszystko miał wyjmę silnik. Kiedy? Jak dobrze pójdzie to w tę zimę, jak źle to na wiosnę. Cieszę się że nadal użytkuję to auto i że się nie poddałem przy tych wszystkich problemach. Gdyby nie to forum już dawno sprzedałbym to auto Liczę dalej na wasze cenne sugestie i rady bo teraz czeka mnie duże wyzwanie (wstąpić do klubu BT)
    Ostatnio edytowane przez BelfegorTT ; 04-06-2016 o 16:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •