Witam
dzięki wielkie, dlatego pytałem , ten kabelek mnie nurtował
serwo podpiołem pod tip ale ok to tam go przeniosę , odpowietrzenie baku sobie zrobiłem , jako, ze mam zaadoptowany z innego auta,
dzięki bardzo za pomoc

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Witam
pozwole sobie tutaj zadać kolejne pytanie
jako ze jutro rano wyjedzam na urlop to dzisiaj strasznie chciałem sobie go odpalić po raz pierwszy odkąd rozebrałem audi ponad rok temu
no i nie udało się
przekręcam stacyjke ; imo gaśnie świeci mi się aku , check, abs(zaraz gaśnie) i jeszcze EPC , do tego pompka dodatkowego obiegu od razu się włącza i nawet działą jak wyłączę stacyjke
a teraz próba odpalenia; zapala i gaśnie po 1 s. (sprawdzałem imo podłączyłem do stacyjki) , czasami strzela w dolot
dodam tylko ze kosstka od tego filtra węglowego mi wisi bo nie moge go znaleźć , rozumiem , ze przez niego mam check na desce ale czy przez niego nie odpala ??
pompa przy każdorazowym przekręceniu kluczyka załacza się na 2-3 s
wie, najprościej sprawdzić vagiem ale niestety nie posiadam takiego urządzenia , za tydzień jak wróce to sciągnę kogoś do garażu, chyba ze cos poradzicie
a właśnie jak ABS gasnie, to znaczy ze z nim wszystko ok ? , czy może się póxniej jeszcze zapalić ?, bo bez prawidłowego ABS-u ponoć haldex mi się nie załączy
poprawcie mnie jeśli się myle
pozdrawiam