Nazwa:  3-2vs2-0.jpg
Wyświetleń: 968
Rozmiar:  121.9 KB
Obiecałem że wrzucę wykresy, trochę to kombinacji kosztowało nie są idealnie czytelne, ale wyraźnie widać jak się ma 3.2 po tuningu N/A do TTS w wersji zwykłej i z chipem, zwykła TTS raczej nie ma szans, a ta po tuningu będzie szybsza ale dopiero powyżej 3400 rpm, jednak w standardowym użytkowaniu może elastycznością w niskich partiach obrotów wyrównywać straty. Wracając do meritum wątku według mojego doświadczenia jeszcze z czasów Astry GSI z różnymi silnikami, mam wrażenie że kolektor 6-2-1 i wywalenie katów plus program dla silnika i skrzyni da bardzo zbliżone efekty, wraz z delikatnymi dodatkami finansowo się zamknie w 3200 zł ( program 1500, kolektor poniżej 1000, robocizna przy katach plus wkładka do filtra i lżejsze koło pasowe). Testy w moim przypadku wykonam dla potwierdzenia wyników bo układ wydechowy i tak prawdopodobnie docelowo będzie musiał być nowy, bo mam od 2.0 TFSI i do 3.2 raczej się nie na da, a od A3 może być zbyt duża modyfikacja. Ale dla kogoś kto ma 3,2 FSI kwota jest wręcz bardzo niska i warta tych środków.