Witajcie kochani

od środy jestem szczęśliwym posiadaczem tetuni
autko przywlokłem na jego wlasnych kołach z miasta stołecznego do malowniczej Trzcianki w woj, Wielkopolskim (odleglosc cos ponad 400 km)
i stąd do Was własnie piszę
Autko pochodzi z niemiec (ksiazka serwisowa) i kupilem ją teraz od pierwszego własciciela w kraju, u którego była 3 lata
młody chłopak, aż mu łezka płyneła gdy odjeżdzały jego 3 letnie wspomnienia

rocznik: 2001
przebieg: 221.000 (bez korekcji
napęd: quattro
pojemność: 1,8 turbo
kolor: głęboka czerń

W moim egzemplarzu pomimo iz jest to model quattro - jest jeden wydech, podobno 1 własciciel w detutschland tak sobie zażyczył i tak wyszła TT z salonu

własciciel w PL od którego nabyłem TT zmienił przednie lampy na bardziej nowoczesne (kpl ok 1500 zł) - do jazdy dziennej ledy, halogeny, mijania, drogowe, kierunkowskazy przeźroczyste z pomarańczową żarówką - byłem sceptycznie nastawiony do takiej wymiany, ale obecnie przekonałem się iż jest to zmiana na plus. Lampy odmładzają autko o 6 lat świetlnych na dowód ze autko nie było bite dostanę rownież oryginalne lampy, jest ok

skóra w świetnym stanie
środek czysty i zadbany, normalnie użytkowany, autko nie było picowane przed sprzedażą

Jako ze sie nie znam niestety na motoryzacji, jestem laikiem - postanowilem ze przed zakupem wjedziemy do ASO
Jutro w nastepnym poście opiszę jakie usterki i mankamenty wykryło ASO
Zdjęcie mojej ukochanej TT znajdziecie na moim profilu, zapraszam

Mam na imie Mariusz, mam 26 lat, laik motoryzacji ale po wejsciu first time do TT akochałem sie w tym aucie mimo iz byl to przypadek, stad moj zakup TT
Na co dzien prowadze swoja firme, interesuje sie psychologia, biznesem, rozwojem osobistym


oczywiście o forum dowiedziałem sie z google
Jestescie jedwabiści

P.S. Zamówiłem już sobie grill bez znaczka Audi - wg. mnie auto wyglada bez znaczka bardziej agresywnie

Peace!

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -