Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
Opel ma napęd na tył i przy suchej nawierzchni startuje prawie jak quattro (bez porównania lepiej jak FWD) co już przetestowaliśmy w Gdańsku

Killa oczywiście gratuluję przy czym jeśli wyścig nie jest ustawiony typowo na wyścig nie można jednoznacznie oceniać auta. Z racji, że jeżdżę na co dzień autem firmy zachęcającej do ścigania prawie zawsze ktoś na światłach mi się ustawia i prowokuje. Ze wszystkich ustawek może na 10% odpowiedziałem. Reszta to była taka, że po prostu sobie ruszyłem jak zwykłe a podjarany kierowca obok prawie zajechał swoją Hondzinę albo koleś w jakimś starym BMW o mało co ludzi rozjechał na pasach bo musiał wygrać Oczywiście nie mówię, że tutaj tak było jedynie chciałem podkreślić, że bez typowej ustawki nie można mówić, że dane auto nie daje rady.
Nie no nie przesadzajmy tutaj nie ma takiej różnicy mocy aby Pan W a7 poleciał lajtowo a Piotrek fury mało nie zarżnął aby go objechać, to była ustawka.
Odnośnie wyścigu w Gdańsku to jak potem z hamowałem TT gdzie wyszło mi 230hp i 320nm z 290hp i 390nm które powinny być i myślałem że je mam, aż do tamtej chwili to Gt dupy nie urwa,ł jak na taką różnicę mocy bo posiadał już wtedy program, pewnie też już mocy nie trzymał.