Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
Gdy by wierzyć tym katalogom to biorąc pod uwagę jego przyspieszenie powinieneś mieć poniżej 5sec do setki, a to by już było bardzo szybko, jak ścigałem się z Michałem kiedy jeszcze mój stary 1.8T nie był powypalany na gt28rs, do setki szliśmy równo potem już zostawał w tyle, moje auto robiło coś ok 5.5 sec. o ile udało mi się dobrze wystartować na FWD. masa auta robi swoje jednak i A7 niuton nie pomógł.
Opel ma napęd na tył i przy suchej nawierzchni startuje prawie jak quattro (bez porównania lepiej jak FWD) co już przetestowaliśmy w Gdańsku

Killa oczywiście gratuluję przy czym jeśli wyścig nie jest ustawiony typowo na wyścig nie można jednoznacznie oceniać auta. Z racji, że jeżdżę na co dzień autem firmy zachęcającej do ścigania prawie zawsze ktoś na światłach mi się ustawia i prowokuje. Ze wszystkich ustawek może na 10% odpowiedziałem. Reszta to była taka, że po prostu sobie ruszyłem jak zwykłe a podjarany kierowca obok prawie zajechał swoją Hondzinę albo koleś w jakimś starym BMW o mało co ludzi rozjechał na pasach bo musiał wygrać Oczywiście nie mówię, że tutaj tak było jedynie chciałem podkreślić, że bez typowej ustawki nie można mówić, że dane auto nie daje rady.