Kolego ksolik , to ja osobiście usunąłem post o który jak się domyślam Ci chodzi .

Nie będę tolerował delikatnie powiedziawszy mało kulturalnego zwracania się do innych użytkowników tego forum.
Dodatkowo napisałeś to po tym jak już moderator zwrócił uwagę autorowi wątku i myślę że jedna reprymenda od osoby uprawnionej jest wystarczająca

Następnym razem jak będziesz miał wątpliwości co do zasadności naszych działań, zapraszam na PW .


Jest jeszcze jedna kwestia która przyszła mi do głowy ..

Mi też wyparowała jakaś ilość postów ( nie wiem ile, nie wnikam tak bardzo w tą liczbę ) i pewnie kilku innym osobom też.
Powodem tego jest to że mamy teraz podzielone forum na modele MK1, MK2 i MK3 i powoli przenosimy wszystkie posty do właściwych grup .

Duża liczba tematów nie jest rozpoznawalna po tytule gdzie powinna przynależeć więc musimy to wszystko czytać.
Tak więc, jeśli trafiam na jakiś stary temat z jakimś zapytaniem i w danym temacie jest tylko jedna odpowiedz w stylu '' Było 100 razy na forum !!! Szukaj !!! '' i nie ma żadnych linków do właściwych tematów to wywalam taki temat zamiast przenosić do odpowiedniego działu .

Choćby z tego powodu musisz być przygotowany na to że może Ci ubywać postów w najbliższym czasie






Pozdrawiam