Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Szlachta rządzi

  1. #1
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837

    Szlachta rządzi

    Taką oto wiadomość napisałem do ZUCZKA ale kieruję do każdego moderatora
    Z dużą irytacją chciałem zapytać kto jest tak bezczelny aby usuwać moje posty,(już chyba z 10 szt) i udawać ,że nic się nie dzieje!Sami skasowaliście Vip,(bo bedzie lepiej,bez hierarchii,teraz jest nowa hierarchia po waszemu) sami dajecie sobie moderatorów(oczywiście dla kolegów po cichu aż ktoś zauważy kolor) a teraz bez słowa usuwacie posty gdzie nie obrażają nikogo a jedynie uzmysłowią komuś aby buciory zostawił w domu!Albo się warszawska grupo będziecie zachowywać jak ludzie ,albo proszę mnie z dniem dzisiejszym usunąć z listy tego gówna które kiedyś było forum pasjonatów Audi TT a nie kolesiostwa warszawskiego!Ktoś podpisuję się ,że nie jest "zupą pomidorową aby go wszyscy lubili" z biegiem czasu 9 lat zrozumiałem o co biega!Mam przyjaciół,kolegów i nikogo tu nie szukam,nie przyjadę do Was pod stadion,nie napijemy się cotygodniowego piwa!Pamiętam co poniektórych "w pieluchach" a;e teraz po piwku jest moderatorem i "robi porządek po warszawsku".A był tu kiedyś ktoś taki jak ICE!Róbcie tak dalej to z forum zostanie giełda nowych użytkowników i sprzedawców!
    Mam nadzieję ,że nikogo nie uraziłem zbytnio a tylko i wyłącznie warszawskich moderatorów i to też nie wszystkich!
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 10-01-2015 o 00:26

  2. #2
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Nie wiem skad w Tobie tyle goryczy, domniemam ze bijesz do mnie jako osoby ktora "dostala" moderatora (junior mod) po rzekomej znajomosci. Uwierz mi ze po tej znajomosci to nie dostalbym cukierka na odpuscie w Toruniu u kierownika rydzyka. Nie wnikam w Twoje posty, nie mam zreszta uprawnien aby w nie wnikac, ale sposob wypowiadania sie, wulgaryzmy, nie pozostawiaja wiele do zyczenia.
    Czy na serio nie mozna budowac tylko niszczyc? Po co psuc atmosfere? Jezeli masz jakis pomysl na pomoc czy usprawnienia to napisz...

  3. #3
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Kolego ksolik , to ja osobiście usunąłem post o który jak się domyślam Ci chodzi .

    Nie będę tolerował delikatnie powiedziawszy mało kulturalnego zwracania się do innych użytkowników tego forum.
    Dodatkowo napisałeś to po tym jak już moderator zwrócił uwagę autorowi wątku i myślę że jedna reprymenda od osoby uprawnionej jest wystarczająca

    Następnym razem jak będziesz miał wątpliwości co do zasadności naszych działań, zapraszam na PW .


    Jest jeszcze jedna kwestia która przyszła mi do głowy ..

    Mi też wyparowała jakaś ilość postów ( nie wiem ile, nie wnikam tak bardzo w tą liczbę ) i pewnie kilku innym osobom też.
    Powodem tego jest to że mamy teraz podzielone forum na modele MK1, MK2 i MK3 i powoli przenosimy wszystkie posty do właściwych grup .

    Duża liczba tematów nie jest rozpoznawalna po tytule gdzie powinna przynależeć więc musimy to wszystko czytać.
    Tak więc, jeśli trafiam na jakiś stary temat z jakimś zapytaniem i w danym temacie jest tylko jedna odpowiedz w stylu '' Było 100 razy na forum !!! Szukaj !!! '' i nie ma żadnych linków do właściwych tematów to wywalam taki temat zamiast przenosić do odpowiedniego działu .

    Choćby z tego powodu musisz być przygotowany na to że może Ci ubywać postów w najbliższym czasie






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #4
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Arttur poniekąd wyjaśniłeś moje wątpliwości co do postów ale nie mówiłem konkretnie o tych,słaba pamięc i brak czasu na szukanie wątków w których moje posty były bezczelnie usuwane.Może pasuje słowo wyjaśnienia jak się komuś usuwa post(konkretny bez wulgaryzmów itp).
    hubi_pl daj Ci Panie Boże jak najwięcej sukcesów czy to w życiu zawodowym,prywatnym czy jakimkolwiek na forum,byłeś tylko "przykładem"
    Gorycz we mnie zrodziła się w momencie gdy z tego forum robi się kolesiostwo którego nie toleruję w żadnej grupie .Jak to w życiu bywa nie pamięta wół jak cielęciem był a to forum to najlepszy przykład.Proszę nie kazać dawać mi przykładów bo przez lata sporo przeczytałem a poświęcę dzień i znajdę!
    Wy tu nikogo nie zbanujecie czy wyrzucicie,sami ludzie tracą chęć spędzania na forum czasu i zostanie garstka Warszawy i to też do czasu bo my "gorsi" jak się odezwiemy to jesteśmy zje.... ,że gorycz,że cham i po głowie dostajemy od każdego moderatora po kolei!W grupie raźniej!Jeszcze raz zaznaczam,nie pijemy razem piwa,nie znamy się,a regulamin obowiązuje również Was!Więc jak chcecie dawać pstryczki w nos to może zacznij jeden z drugim od kolegi obok!
    Szkoda czasu na kłótnie i wywody!Po raz kolejny zwracam uwagę i po raz kolejny bez echa.Arttur jedyny napisał o moich usuniętych postach i cisza,a gdzie Panowie od Vip-a i dawania mod-ów?Gnój większy niż w rządzie,stanowiska,premie po kryjomu!Kto Wam dał prawo najpierw zabierać stopnie,gdzie ludzie płacili za utrzymanie forum jak Was połowy nie było a teraz po kryjomu dawać sobie moderatorów!Na piwku ustaliliśmy i szarak cicho siedź!Zdaje sobie ktoś z Was sprawę ,że o fakcie jakiegokolwiek wyróżnienia należało by powiadomić i choćby publicznie koledzę pogratulować?

  5. #5
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Mnie osobiście ranga moderatora hubi_pl pasuje, choć z Warszawy nie jestem, nie bywam tam, nie jestem też ,,kolesiem".
    Hubert ma wiedzę, dużo czasu spędza przy komputerze, ma kulturę osobistą, dystans i własne zdanie. Gratuluję rangi.
    Proszę też pamiętać, że ta ranga zobowiązuje i stwarza pewne wymagania.
    Zatem nie jest tak różowo.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  6. #6
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Ksolk jesteś jednym z najstarszych aktywnych userow. Często podobają mi się Twoje konkretne i celne odpowiedzi. Jednak widzę, że masz jakiś kompleks miejsca zamieszkania. Ponieważ jedziesz na Warszawę i pakujesz wszystkich do jednego worka. Kto z Warszawy ten zły. Do tej pory nie spotkaliśmy się na żadnym spocie. Choć na 2 ogólnopolskich już byłem. Gdybyś przyjechał choćby na jeden poznałbyś nie tylko ludzi z wawy. Przekonałbyś się, że akurat Hubi_pl idealnie i jak mało kto nadaje się na moderatora. Ja nue dzielę ludzi na tych z Warszawy i z poza. Ponieważ fajni ludzie są w całej Polsce. Ludzie, których poznałem na zlottach ogólnopolskich. Należę do grupy warszawskiej , bo tu mieszkam i pracuje. Zamiast wsadzać wszystkich do jednego worka, rusz zadek i przejdź na zlott ogólnopolski, poznamy się i wtedy zobaczymy czy się polubimy czy nie. A jeśli masz do kogoś pretensje to kieruj imiennie a nue ogólnie na zasadzie, że warszawska grupa to zło. Tylko popatrz, że na zlottach warszawskich bywa ok.20 aut. I co wszyscy są źli?

  7. #7
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Piotrek nie mam najmniejszego kompleksu zamieszkania,jak to nazwałeś!Mieszkam tu gdzie mi sie podoba a nie gdzie muszę bo nie lubię zgiełku dużych miast!Co do Hubiego to na tyle ile go "znam" to on akurat się na to stanowisko nadaje!Do jednego worka nikogo nie wrzucam,wejdź w listę użytkowników to zobaczysz o co mi chodzi,szczególnie po tym szumie z Vip!Przyszedł chłopek,moderator Vipów powywalał bo to było złe a teraz robicie to samo tylko zamiast Vip jest moderator, junior moderator itp.Zaraz braknie stopni moderatora.Fakt faktem ,że Warszawa zielona,a jak nie Warszawa to okolice!Okolice które są zaprzyjaznione!Co do warszawskich zlotów to pożyjemy zobaczymy,z 20 aut zaraz będzie 13 moderatorów!I to mi się k.... nie podoba!

  8. #8
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Panie Krzysztofie ( if I may ) Odpowiedziałem Ci na Twój dylemat odnośnie postów wiec widzisz że to nie sprawka ''warszawki'' i Twój cały wywód z pierwszego postu okazał się nietrafiony .

    Teraz z kolei masz kolejne problemy które nie powinny być Twoim zmartwieniem.
    Mam prawo wybrać na moderatora każdego który moim zdaniem nadaje się na tą funkcję a moim zdaniem Hubi_pl spełnia kryteria .
    Gdybyś spełniał kryteria to pewnie dawno byłbyś modem .
    Ty z kolei wybrałeś Sobie rolę ''chama forumowego'' ( nie moje słowa tylko Twoje ) i widzę że brniesz zamiast dotrzymać noworocznych postanowień Choć jak słusznie kolega zauważył, jak chcesz to potrafisz konkretnie i na temat napisać..

    Nie mam też pojęcia jak można po kryjomu wybrać moda skoro widać to od razu w liście na dole...
    Zupełnie mnie też nie obchodzi czy potencjalny kandydat mieszka w Warszawie , na Ukrainie czy w Australii i z kim się koleguje lub nie w życiu prywatnym.
    Nie przewiduje też 13 moderatorów no chyba że dojdzie do tego że będzie się tutaj dziennie logować i wypowiadać ponad 1000 osób Ale i wtedy pewnie z 5 osób by wystarczyło...
    Poza tym Moderatorzy nie mają uprawnień do dawania komuś innemu moda wiec zostaw ich w spokoju bo nikt z nich przy piwku niczego nikomu nie dawał .

    Kolejna sprawa, zrozum w końcu ( błagam ) fakt że moderator i administrator ma prawo usuwać posty bez podania przyczyny jeśli uzna że dany post narusza regulamin, jest obraźliwy dla innego użytkownika forum , nic nie wnosi do tematu poza psuciem atmosfery, potencjalnie może być przyczyną niepotrzebnych konfliktów, nie wspominając już o kumulacji w/w powodów.... Jak ''byk'' jest to napisane od lat w regulaminie. Nie jest to też ''nasz wymysł'' bo takie zasady obowiązują na wszystkich forach internetowych .
    To że widziałeś tego czy owego ''w pieluchach'' nie uprawnia Cię do kwestionowania praw moderatorów ani też nie daje Ci większych praw od reszty użytkowników forum .

    Jeśli wiec w przyszłości zobaczysz że nie ma Twojego postu to zastanów się nad powyższym i jak już naprawdę nie będziesz miał bladego pojęcia co mogło być przyczyną to napisz do mnie PW zamiast pisać kolejny wątek i robić ''aferę'' ze spraw które powinny być oczywiste i nie wymagające zbędnej dyskusji..

    Dalej...
    Jeśli ''koledzy'' przeczytali i doszli do wniosku że nie mają nic do dodania poza tym co ja napisałem to nie mają obowiązku się tutaj udzielać mimo faktu że jakimś sposobem uzurpujesz sobie prawo wywoływania ich do ''raportu''

    Muszę jednak przyznać że jest trochę ''naszej'' winy i po części jesteśmy odpowiedzialni za tą sytuacje .
    Po prostu za długo przymykaliśmy oczy na Twoje ''wykroczenia'' i jak w końcu miarka się przebrała to jesteś pokrzywdzony i frustruje Cię że młodsi stażem mają prawo Cię upomnieć.

    Czy będziesz w stanie się odnaleźć w nowej sytuacji to już zależy od Ciebie.
    Mimo wszystko życzę powodzenia






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #9
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Sugeruje dać mi bana!Właśnie tą wypowiedzią upewniłeś mnie co do swoich odczuć!Trudno nie być chamem w takim przypadku!Trzeba było tak od razu,macie prawo do wszystkiego i nikomu nie trzeba się tłumaczyć!Możesz temat śmiało usunąć,więcej takiego wątku nie poruszę a w regulaminie dopisz nie rusz moda swego,możesz mieć gorszego!
    P.S zadna to nowa sytuacja dla mnie,jakieś 6 lat obserwuję to co się tu dzieje a nawet politycy co 4 lata się zmieniają,Wy jesteście nietykalni!
    P.S2 nie mam na imię Krzysztof(Krystian jak już byś chciał się zwracać po imieniu) i może moderator pomylił sobie forumowych chamów
    P.S3 wróćmy do motoryzacji,skrzywdzony się nie czuję!
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 11-01-2015 o 10:38

  10. #10
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Na razie zamiast usuwać to go po prostu zamknę .
    Poniekąd cieszę się że mamy pewne sprawy wyjaśnione .

    No i racja, wróćmy do motoryzacji bo po to tu wszyscy jesteśmy






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ja chciałem dodać od siebie to ,że nic nie pisałem gdyż Arttur wyczerpał temat. W ogóle temat uważam ,za beznadziejny i te żale są dla mnie śmieszne. Na forum panują takie zasady od lat i nic się w tej kwestii nie zmieniło. A to ,że młodszy ranga forumowicz został doceniony a starszy nie to jest dla mnie akurat w typ wypadku normalne. W innym wypadku czułbym się zagrożony jak w sytuacji gdy małpie dałbym ak47;/ Dlatego odpowiednie narzędzie zostało powierzone odpowiedniej osobie i załoga nie musi się tłumaczyć bo większość to rozumie i akceptuje. A to ,że są wyjątki to jest normalne i mnie to jakoś nie dziwi;/
    Jeżeli się komuś tutaj tak bardzo nie podoba to przecież nie trzymamy na siłę, forum jest dobrowolne i jak czytam te posty w których jest tyle nienawiści złości i zazdrości to myślę ,czy niektórzy nie powinni się nad tym zastanowić. Jeżeli natomiast chęć pozostania jest silniejsza to proponuję zmienić podejście do tego forum, załogi bo nie po to wchodzę na stronę miłośników TT aby czytać jak tutaj jest źle ,do bani itp...

    Podsumowując zachęcam do rachunku sumienia i wyciągnięcie jakiś wniosków bo dla nas banowanie nie jest niczym miłym ale czasem po prostu koniecznością...i oby to wszystko do tego nie zmierzało;/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •