Arttur poniekąd wyjaśniłeś moje wątpliwości co do postów ale nie mówiłem konkretnie o tych,słaba pamięc i brak czasu na szukanie wątków w których moje posty były bezczelnie usuwane.Może pasuje słowo wyjaśnienia jak się komuś usuwa post(konkretny bez wulgaryzmów itp).
hubi_pl daj Ci Panie Boże jak najwięcej sukcesów czy to w życiu zawodowym,prywatnym czy jakimkolwiek na forum,byłeś tylko "przykładem"
Gorycz we mnie zrodziła się w momencie gdy z tego forum robi się kolesiostwo którego nie toleruję w żadnej grupie .Jak to w życiu bywa nie pamięta wół jak cielęciem był a to forum to najlepszy przykład.Proszę nie kazać dawać mi przykładów bo przez lata sporo przeczytałem a poświęcę dzień i znajdę!
Wy tu nikogo nie zbanujecie czy wyrzucicie,sami ludzie tracą chęć spędzania na forum czasu i zostanie garstka Warszawy i to też do czasu bo my "gorsi" jak się odezwiemy to jesteśmy zje.... ,że gorycz,że cham i po głowie dostajemy od każdego moderatora po kolei!W grupie raźniej!Jeszcze raz zaznaczam,nie pijemy razem piwa,nie znamy się,a regulamin obowiązuje również Was!Więc jak chcecie dawać pstryczki w nos to może zacznij jeden z drugim od kolegi obok!
Szkoda czasu na kłótnie i wywody!Po raz kolejny zwracam uwagę i po raz kolejny bez echa.Arttur jedyny napisał o moich usuniętych postach i cisza,a gdzie Panowie od Vip-a i dawania mod-ów?Gnój większy niż w rządzie,stanowiska,premie po kryjomu!Kto Wam dał prawo najpierw zabierać stopnie,gdzie ludzie płacili za utrzymanie forum jak Was połowy nie było a teraz po kryjomu dawać sobie moderatorów!Na piwku ustaliliśmy i szarak cicho siedź!Zdaje sobie ktoś z Was sprawę ,że o fakcie jakiegokolwiek wyróżnienia należało by powiadomić i choćby publicznie koledzę pogratulować?