Ksolk jesteś jednym z najstarszych aktywnych userow. Często podobają mi się Twoje konkretne i celne odpowiedzi. Jednak widzę, że masz jakiś kompleks miejsca zamieszkania. Ponieważ jedziesz na Warszawę i pakujesz wszystkich do jednego worka. Kto z Warszawy ten zły. Do tej pory nie spotkaliśmy się na żadnym spocie. Choć na 2 ogólnopolskich już byłem. Gdybyś przyjechał choćby na jeden poznałbyś nie tylko ludzi z wawy. Przekonałbyś się, że akurat Hubi_pl idealnie i jak mało kto nadaje się na moderatora. Ja nue dzielę ludzi na tych z Warszawy i z poza. Ponieważ fajni ludzie są w całej Polsce. Ludzie, których poznałem na zlottach ogólnopolskich. Należę do grupy warszawskiej , bo tu mieszkam i pracuje. Zamiast wsadzać wszystkich do jednego worka, rusz zadek i przejdź na zlott ogólnopolski, poznamy się i wtedy zobaczymy czy się polubimy czy nie. A jeśli masz do kogoś pretensje to kieruj imiennie a nue ogólnie na zasadzie, że warszawska grupa to zło. Tylko popatrz, że na zlottach warszawskich bywa ok.20 aut. I co wszyscy są źli?