Panie Krzysztofie ( if I may ) Odpowiedziałem Ci na Twój dylemat odnośnie postów wiec widzisz że to nie sprawka ''warszawki'' i Twój cały wywód z pierwszego postu okazał się nietrafiony .

Teraz z kolei masz kolejne problemy które nie powinny być Twoim zmartwieniem.
Mam prawo wybrać na moderatora każdego który moim zdaniem nadaje się na tą funkcję a moim zdaniem Hubi_pl spełnia kryteria .
Gdybyś spełniał kryteria to pewnie dawno byłbyś modem .
Ty z kolei wybrałeś Sobie rolę ''chama forumowego'' ( nie moje słowa tylko Twoje ) i widzę że brniesz zamiast dotrzymać noworocznych postanowień Choć jak słusznie kolega zauważył, jak chcesz to potrafisz konkretnie i na temat napisać..

Nie mam też pojęcia jak można po kryjomu wybrać moda skoro widać to od razu w liście na dole...
Zupełnie mnie też nie obchodzi czy potencjalny kandydat mieszka w Warszawie , na Ukrainie czy w Australii i z kim się koleguje lub nie w życiu prywatnym.
Nie przewiduje też 13 moderatorów no chyba że dojdzie do tego że będzie się tutaj dziennie logować i wypowiadać ponad 1000 osób Ale i wtedy pewnie z 5 osób by wystarczyło...
Poza tym Moderatorzy nie mają uprawnień do dawania komuś innemu moda wiec zostaw ich w spokoju bo nikt z nich przy piwku niczego nikomu nie dawał .

Kolejna sprawa, zrozum w końcu ( błagam ) fakt że moderator i administrator ma prawo usuwać posty bez podania przyczyny jeśli uzna że dany post narusza regulamin, jest obraźliwy dla innego użytkownika forum , nic nie wnosi do tematu poza psuciem atmosfery, potencjalnie może być przyczyną niepotrzebnych konfliktów, nie wspominając już o kumulacji w/w powodów.... Jak ''byk'' jest to napisane od lat w regulaminie. Nie jest to też ''nasz wymysł'' bo takie zasady obowiązują na wszystkich forach internetowych .
To że widziałeś tego czy owego ''w pieluchach'' nie uprawnia Cię do kwestionowania praw moderatorów ani też nie daje Ci większych praw od reszty użytkowników forum .

Jeśli wiec w przyszłości zobaczysz że nie ma Twojego postu to zastanów się nad powyższym i jak już naprawdę nie będziesz miał bladego pojęcia co mogło być przyczyną to napisz do mnie PW zamiast pisać kolejny wątek i robić ''aferę'' ze spraw które powinny być oczywiste i nie wymagające zbędnej dyskusji..

Dalej...
Jeśli ''koledzy'' przeczytali i doszli do wniosku że nie mają nic do dodania poza tym co ja napisałem to nie mają obowiązku się tutaj udzielać mimo faktu że jakimś sposobem uzurpujesz sobie prawo wywoływania ich do ''raportu''

Muszę jednak przyznać że jest trochę ''naszej'' winy i po części jesteśmy odpowiedzialni za tą sytuacje .
Po prostu za długo przymykaliśmy oczy na Twoje ''wykroczenia'' i jak w końcu miarka się przebrała to jesteś pokrzywdzony i frustruje Cię że młodsi stażem mają prawo Cię upomnieć.

Czy będziesz w stanie się odnaleźć w nowej sytuacji to już zależy od Ciebie.
Mimo wszystko życzę powodzenia






Pozdrawiam