ja chciałem dodać od siebie to ,że nic nie pisałem gdyż Arttur wyczerpał temat. W ogóle temat uważam ,za beznadziejny i te żale są dla mnie śmieszne. Na forum panują takie zasady od lat i nic się w tej kwestii nie zmieniło. A to ,że młodszy ranga forumowicz został doceniony a starszy nie to jest dla mnie akurat w typ wypadku normalne. W innym wypadku czułbym się zagrożony jak w sytuacji gdy małpie dałbym ak47;/ Dlatego odpowiednie narzędzie zostało powierzone odpowiedniej osobie i załoga nie musi się tłumaczyć bo większość to rozumie i akceptuje. A to ,że są wyjątki to jest normalne i mnie to jakoś nie dziwi;/
Jeżeli się komuś tutaj tak bardzo nie podoba to przecież nie trzymamy na siłę, forum jest dobrowolne i jak czytam te posty w których jest tyle nienawiści złości i zazdrości to myślę ,czy niektórzy nie powinni się nad tym zastanowić. Jeżeli natomiast chęć pozostania jest silniejsza to proponuję zmienić podejście do tego forum, załogi bo nie po to wchodzę na stronę miłośników TT aby czytać jak tutaj jest źle ,do bani itp...

Podsumowując zachęcam do rachunku sumienia i wyciągnięcie jakiś wniosków bo dla nas banowanie nie jest niczym miłym ale czasem po prostu koniecznością...i oby to wszystko do tego nie zmierzało;/