Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Szlachta rządzi

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837

    Szlachta rządzi

    Taką oto wiadomość napisałem do ZUCZKA ale kieruję do każdego moderatora
    Z dużą irytacją chciałem zapytać kto jest tak bezczelny aby usuwać moje posty,(już chyba z 10 szt) i udawać ,że nic się nie dzieje!Sami skasowaliście Vip,(bo bedzie lepiej,bez hierarchii,teraz jest nowa hierarchia po waszemu) sami dajecie sobie moderatorów(oczywiście dla kolegów po cichu aż ktoś zauważy kolor) a teraz bez słowa usuwacie posty gdzie nie obrażają nikogo a jedynie uzmysłowią komuś aby buciory zostawił w domu!Albo się warszawska grupo będziecie zachowywać jak ludzie ,albo proszę mnie z dniem dzisiejszym usunąć z listy tego gówna które kiedyś było forum pasjonatów Audi TT a nie kolesiostwa warszawskiego!Ktoś podpisuję się ,że nie jest "zupą pomidorową aby go wszyscy lubili" z biegiem czasu 9 lat zrozumiałem o co biega!Mam przyjaciół,kolegów i nikogo tu nie szukam,nie przyjadę do Was pod stadion,nie napijemy się cotygodniowego piwa!Pamiętam co poniektórych "w pieluchach" a;e teraz po piwku jest moderatorem i "robi porządek po warszawsku".A był tu kiedyś ktoś taki jak ICE!Róbcie tak dalej to z forum zostanie giełda nowych użytkowników i sprzedawców!
    Mam nadzieję ,że nikogo nie uraziłem zbytnio a tylko i wyłącznie warszawskich moderatorów i to też nie wszystkich!
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 10-01-2015 o 00:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •