wałeczki po 100zł sztuka :

wszystkie ładne ale jak ktoś zainteresowany to pocykam dokładne fotki

napinacze łańcucha bez vvt. Ten używany ale w bardzo dobrym stanie (ASO) 100zł , drugi z ASO prawie nowy po 2 tys km ( zmiana wałków ) oddam za 250zł a trzeci to nówka także ori ASO i założony jedynie na próbę do kustomowych wałków cena do uzgodnienia bo leży jako rezerwowy jakbym zmienił wałki w mojej TT:P
Napinacze rolki rozrządu.
Obydwa aso ,jeden prawie nowy i w 100% swojego zakresu jest twardy ( zamienniki nawet po 10 tys już takie nie są ) oddam za 150zł.
A drugi zupełnie dziewiczy ori ASO kupiony do mojej TT do kevlarowego paska oddam za 500zł . Nie zmieniłem bo poprzedni miał 20 tys i jest w identycznym stanie jak nowy i ten leży lecz pewnie szybko go nie założę.
Rolka nowa INA niezałożona cena deko taniej niż na allegro :P
2 nowe łańcuchy rozrządu Febi po 100zł szt .


fotki obiecanych 2x kompletnych kitów na k04. Preferuję montaż i wtedy daje gwarancję na wszystko Do zestawów są także wtryski i jest możliwość wystrojenia auta od razu czy kompleksowa robota od a do z
To jest do ustalenia na pw gdyż trzeba poruszyć kwestie wydechu ,fmic itp .

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

zestaw na konwersję hamulcy z 256mm na 280mm na tył.
Zestaw jest dedykowany do Quattro ale mogę wykonać nowe adaptery aby pasował do ośki. DO zestawu należy dokupić tarcze jedynie i wszystko składamy plug&play.

Adapterki które robiłem na frezarce
gotowy zestaw który został już wysłany:

Do wyboru są kolory : Czerwony,Żółty,niebieski,Czarny,Srebrny.
Jak ktoś ma życzenie innego koloru to zapraszam na pw lub wyślę nie pomalowane a jedynie oczyszczone.
Koszt kompletu to 300zł, posiadam obecnie tylko 2 takie komplety.