Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
odnośnie sliniczka odpisałęm na pw.

Zderzak został odebrany od naprawy i chłopaki się postarali zrobić to tak jak trzeba. Robiłem to w sprawdzonym zakładzie i dostałem na to gwarancję ,że na 100% będzie się trzymać. Dziś lub jutro wystawie go na allegro także jak ktoś chętny to śmiało można licytować . Kilka osób dawało mi 2 tys od ręki a teraz jest przygotowany do malowania więc niech wygra najlepszy. Także aukcja pojawi się niebawem...

CO do fajnych opcji to zdemontowałem końcowy tłumik od r32 i ma on ZNACZNIE lepsze przepływy niż seryjny od 225. Śmiem twierdzić ,że na moce 350km nie będzie restrykcją w przypadku 1.8t a dodatkowo ma wbudowaną przepustnicę. Dlatego w cenie promocyjnej mogę zbudować komuś wydech z tym tłumikiem , ze sterowaniem z kabiny w cenie zwykłego wydechu do 1.8t. Samej puchy nie sprzedaję ....

Fotele zostały wymontowane , przygotowane do wysyłki ale kaski do dziś nie otrzymałem więc kto pierwszy ten lepszy . Koszt 750zł z wysyłką. Fotki wrzucałem tutaj na 8 stronie i zapewniam ,że są na prawde jedne z ładniejszych jakie widziałem w mk1 a porównanie mam chyba spore jak wiecie Fotel kierowcy a w angliku pasażera jest na prawdę idealny Drugi troszkę ma ślady ale nie jedna TT która do mnie zawitała marzyła by o takiej skórze..
Jaki byłby koszt wydechu?