skrzynka na sprzedanie :



Możliwy swap do ośki czyli pakiet kit na wzmocnienie napędu dla TT 180km
Skrzynia pochodzi z mojej a3 i było wszystko sprawne na tip top, wystawialem jak była jeszcze w aucie bo nie miałem nic do ukrycia.
Cena to 1000zł za sama skrzynie, za pakiet do 180tki cena do ustalenia
posiadam jeszcze 2 komplety jarz od wersji 225 po 60zł komplet, zaciski od audi a8 za 200zł (pasują do TT ale linki od ręcznego trzeba przerobić )

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

dzis bedąc przypadkowo na pewnym szrocie natrafiłem na pewną tt także pokusa była spora i zakupiłem troszkę gratów od niej i chętnie sie nimi podzielę
Sterownik haldex =500zł (gwarancja rozruchowa oczywiście i będzie odświeżony)
silniczek z pompka haldex =500zł także gwarancja i będzie po przeglądzie (zmiana szczotek simmeringa itp)
komplet sprężyny ori od Q= 200zł ,bardzo ładne ,bez korozji i jeszcze lakier się świeci
rozpórka z dodatkowymi mocowaniami=150zł (nakrętki dorzucam gratis
dystanse 25mm 2szt ze śrubami= 120zł wyglądają profi i widać ze to nie jest jakiś home made
panel klimatronika=100zł ,kompletny działający i przyciski bez najmniejszych uszkodzeń
włącznik świateł= nie wiem zapraszam na pw to pomyślimy
guma od lewarka=40zł przejrzałem i jest calutka ładna bez najmniejszego pękniecia także bardzo zdrowa sztuka
zaślepki od rączek w klamkach 30 zł i 20zł bo jedna jest ładniejsza
guzik od ręcznego=15zł
fotki pocykam i niebawem dodam

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

w związku z "ogromnym zainteresowaniem" wrzucam fotki zabawek które mam na sprzedanie :


Sterownik raczej sprzedany bo oczekuję już na przelew:P Ale silniczek aktualny



Do tego jeszcze mam 2 komplety sprężyn Seria i H&R do Q ale zapomniałem o fotce i kompletną rozpórkę od TT 225 :P

A tak na marginesie to glebowanie TT całkiem nieźle mi idzie co widać na fotce:

Szybko udało mi się uzyskać taki efekt , ale swojej chyba tak nie zrobię :P

Jeden kit k04 został już sprzedany i został mi kolektor wydechowy od 225 i wtryski apx. Także na dzień dzisiejszy został chyba już tylko jeden kompletny kit na k04 bo gt2871 też raczej już sprzedane .
Kto pierwszy ten lepszy

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

sprzedam za 1200zł :

bez możliwości negocjacji ceny ,powodem sprzedaży jest adaptacja hamulców z RS3.
W skład zestawu wchodzi :
2x zaciski po profi regeneracji przez Paweł20vt ( jedynie lakier trochę mi się zadrapał felgami co widać na foto)
2x alu adaptery na CNC z maksymalną redukcją wagi dzięki dodatkowym otworom
8x śruby mocujące cały zestaw o klasie 12.9
4x klocki które mają nalotu około 2 tys i kosztowały coś około 300zł
Taniej nie zejdę bo ceny takiego zestawu z klockami to 1800zł dlatego jak mam oddać za bezcen to założę do a3 i będzie po temacie:P
Jak ktoś potrzebujący to sprzedam z tarczami a cena wtedy do uzgodnienia
Jak ktoś zainteresowany to zapraszam na pw bo istotny element są felgi. Zaciski były sprzedane ale nie na każdy rodzaj felg pasują dlatego wystawione są ponownie.