Cytat Zamieszczone przez maehix Zobacz posta
Od razu chciałbym zaznaczyć że jak mnie nie zabijesz ceną to biorę to o co się pytam
1. Licznik skalowany do 280km/h (licznik wersja eu nie us ? czyli bez mil) działa czy są z nim jakieś problemy ? (jeśli tylko brak lini na fisie to biore)
2. Ramiona wycieraczek (z tego co widzę to ten nowy typ specjalnie do aero) jeśli nie powyginane
3. Plastikowa osłona pasa przedniego (ta z dwóch elementów) jeśli perfekt stan i jeśli pasuje do 180km Q 2001r
4. Plastikowy tunel środkowy (tam gdzie idzie drążek zmiany biegów, ręczny... cały na długości razem ze schowkiem) jeśli stan b.db
5. Taki kit aby przenieść akumulator do bagażnika, czyli wszystko co potrzebne kable itd
6. Ucho holownicze (jeśli pasuje do 180km Q z 2001r)
kit przeniesienia aku na tył zostaje u mnie bo pewnie sam z niego skorzystam, tak samo jak licznika na razie nie sprzedaje bo jest niezbędny do odpalania auta Jest w milach ale poza tym wszystko działa i nawet FIS (zeby był w km bo bym przeniósł do swojej bo przecież ,mój teraz nadaje sie do kompleksowej naprawy gdyż przestał działać...)
generalnie platików żadnych jeszcze nie sprzedałem :P