Tak posiadam

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Wiadomosc dla kolegi : woj1ek ze ma zapchana skrzynke i pw nie moge wyslac a innego kontaktu brak.

Co do czesci to sprezyny kayaba sie sprzedaly.
Na sprzedanie jest:
Skrzynia 5b pewna nie cieknaca i ladnie biegi wchodza ( profilaktyczna zmiana na 6b przy zwiekszaniu mocy)- 300zl
Sprzeglo do tej skrzyni w stanie seryjnym albo moge zrobic na nowe i cena do uzgodnienia.
Lewe kompletne drzwi- 200zl za same drzwi
Silniczki podnoszenia szyb-150zl z wysylka

Posiadam silnik amk ktory czeka na generalny remont (kompresja 9.5 do 11 czyli dobra baza do remontu) .
W sklad robocizny to wchodza wszystkie uszczelki i sruby. Honowanie planowanie nowe pierscienie i obrobka glowicy. Czyli typowy remont jakich zrobilem juz dziesiatki. Jesli panewki beda zuzyte albo luz bedzie inny jak 0.04-0.06mm to tez bedzie ich wymiana.
Cena za taki silnik bedzie oscylowac w okolicach 4-4.5 tys. Na silnik daje oczywiscie gwarancje i moge go tez zamontowac.
Jesli ktos jest zainteresowany to moge zlozyc go z kuta korba i mocniejszymi zaworami + zabezpieczenie rozrzadu i cena wyniesie okolo 6 tys a silnik bedzie gotow na moce 400+.
Takze jesli ktos zainteresowany ktoras z wersji to zapraszam na pw. Fotki ostatniego silnika jaki sprzedalem sa w innym moim temacie.

Na sprzedanie mam tez silnik (slupek) z mojej tt. Silnikowi nic nie domaga i ma idealna kompresje ale planuje przeglad z racji iz chce miec pewnosc ze wszystko jest ok.
Moc na jaka slupek jest gotowy to 600+
W silniku jest zrobione wszystko co mozna poza rozwiertem na 2.0 i płyta spinajaca blok ( ale takie zabiegi to na moce 800+)
Cena do ustalenia ale koszt samych czesci przekracza 10 tys i na pewno ponizej tej ceny nie zejde.

Niebawem bedzie na sprzedanie dol silnika 1.8t z dawnego zuczkowozu.
Markowe czesci , kute korby IE ze srubami arp , wszystkie nowe panewki KS. Tloki dostaly nowe pierecienie KS , blok byl honowany. Powód sprzedazy to rozwiert motoru na 2.1 dlatego zostanie nam goly sprawny dol silnika ktory jest gotowy na moce 400+ ( silnik generowal 430km). Oczywiscie przeglad czesci nie jest zadnym klopotem.
Generalnie posiadam cale zawiesznia i dalej sporo graciarni na sprzedanie.
Jest jeszcze ostatni zestaw na gt2871r by male raczki z wirnikiem cnc. Kolektor zeliwny na t25 i wszystko co potrzebne do montazu.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Z tt czarnego anglika prawie wszystko sie sprzedalo. Zostalo jedynie;
Silniczki podnoszenia szyb po 140zl
Mechanizmy szyb po 120zl
Prawa szyba 70zl
Przedni szkielel z podloga ale juz bez dachu cena w zaleznosci jaki kawalek.
Progi oba po 50 i 80zl (male naloty korozji od wewnatrz)
Praktycznie wszystkie czujniki w srodku, moduly komfortu airbag itp. Tutaj smialo pisac bo mam 2 szt i zapewne cos sie znajdzie.

Sprezyny z mojej tt po 100zl zakomplet na os
2x sanki przod i tyl. Cena w zaleznosci czy nie malowane czy piaskowane i malowane proszkowo.
Zwrotnice po 60zl szt. Tylne wahacze z lozyskami po 80zl.
Zaciski przod 200zl za 2 szt.
Mam kilka foteli ale to warto obejrzec na zywo i godze sie na zamiane z doplata.

Mam silnik amk 225km ktory bedzie mial remont czyli doprowadzenie do idealnego stanu z gwarancja. Zlozony na serie to koszt 4 tys a z kuta korba i lepszymi zaworami.na 400+ to koszt 6.2 tys.

Z drugiego anglika bede wrzucal niebawem fotki bo tez idzie na rozklad juz
Generalnie jest masa drobnicy wiec mozna smialo pisac.