Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Co z VINem

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2008
    Skąd
    lublin/hastings
    Posty
    3

    Co z VINem

    Witam serdecznie,to mój pierwszy post,a odtrzech dni jestem właścicielem Audi TT.Aoto z ogłoszenia czyste,zadbane z pełną historią servisową małym przebiegiem itp.Przed zakupem dzwonie sobie do serwisu Audi gdzie doglądano auta,wszystko jest ok,mają je w swoim systemie,potwierdza się wszystko co jest w książce przeglądów.Potem robie tzw HPI czyli potwierdzenie tego co jest w dowodzie rejestracyjnym z tym co o aucie ma wydział komunikacji,auto nie figuruje jako kradzione itp. itd.Mało tego, ma nowiusieńki przegląd techniczny a tam wiadomo VIN i inne numery ok.Dzisiaj rano zaglądam pod maske,a tam gdzie powinien być numer(na tej przegrodzie pomiędzy szybą a silnikiem w okolicy dyszy spryskiwacza pod taką plastikową szybką) nie ma nic!!!!o qurcze panika.Wcześniej sprawdziłem tylko w dolnym rogu szyby i na tabliczce na błotniku.O zgrozo co robić??!!

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Witaj !!
    Mysle ze w amerykanskiej wersji jaka posiadam moze byc inny patent ..
    Tak czy inaczej zdejmij delikatnie gumowa uszczelke( uszczelniajaca tylna czesc klapy) i podnies lekko ten plastik , nr. powinien tam byc tylko czasami ta przezroczysta czesc matowieje lub brudzi sie od spodu i nic przez nai nie widac ...

    Jesli nie masz pojecia o czym moeie to znaczy ze w europejskiej wersji wyglada to inaczej



    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    A mi sie wydaje ze starsze TT mialy pod maska a nowsze w rogu szyby
    ttless..

  4. #4

    Dołączył
    Feb 2008
    Skąd
    lublin/hastings
    Posty
    3
    Już to robiłem,nic tam nie ma,to plastikowe okienko jest pęknięte ( wygląda tak jakby ktoś już tam czegoś szukał, bo rzeczywiście jest tak zmatowiała że przez nią nic nie widać)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •