Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Wątek: SIANIE FERMENTU

  1. #16
    Cezary Magier
    Gość
    ale przciez ja sie wcale nie irytuje-no co ty zapodaje tylko "pomys?a" co by jeszcze rozkrecic na stronie.
    a opisywaniem przerobek to wedlug mnie nie jest reklama(bo nie ma sie czym chwalic) tylko np. pomys? na tuning dla innych. beda mieli porownanie, wrazenia z jazdy, opinie kierowcy itp...
    .
    nie rozumiem po co robic z tego tajemnice? przeciez jak ktos jest w temacie to i tak np. zglosi sie do Grzeska z kasa i bedzie mial zrobione to samo...
    pozatym opisywanie wlasnych przerobek to byl tylko pomysl. mozna przeciez napisac co mozna zmienic w aucie, co to da i ile bedzie kosztowalo nie porownujac z zadnym z naszych aut tylko ogolnie.

    pomysl nr.2: jak nie chcecie sie ujawniac z wlasnymi przerobkami to ja proponuje zrobic zrzute na porzadny upgrade (tak z 300PS) wynajac moje auto jako model doswiadczalny i pozniej ladnie wszystko zobrazowac na stronce-ja jest?m chetny,chetnie je pozycze...!

    pozdrowionka!

  2. #17

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Jest tu jakis cwaniak???

  3. #18
    Maciek
    Gość
    OK, wkraczam do akcji . Tak wi?c pomys? z dzia?em tuningu w Polsce uwa?am za doskona?y, tak samo gadgety, kt?rych robi si? coraz wi?cej. Z g?ry dzi?kuj? Ci Czarek za wszystkie materia?y (pami?taj wysy?a? je r?wnolegle do Admina i do mnie,cobym m?g? sobie je obejrze? ale nie musia? przesy?a? dalej. Ufam Ci ch?opie i wiem, ?e odwalasz kawa? dobrej roboty, wi?c ?mia?o przesy?aj wszystko te? do niego, bo z pewno?ci? si? b?dzie nadawa?o na stronk?).
    Je?li chodzi o upgrade'y i infosy o nich, to tez uwa?am, ?e nie trzeba si? kry?, aczkolwiek ka?dy ma swoje podej?cie i trzeba to uszanowa?. Ja bardzo ch?tnie zrobi? fotostory z mojego upgrade'u u Grzesia i do??cz? te? fotki z monta?u booster'a (miernik do?adowania turbiny). Przecie? i tak przed wy?cigiem informuj? ka?dego potencjalnego rywala o tym, co mam pod mask?, bo nie nie sztuk? jest wygra? ze s?abszym m?wi?c, ?e to seryjne 180 z zepsut? przep?ywk? na przyk?ad. Jedyny m?j problem polega na tym, ?e nie posiadam aparatu cyfrowego i co za tym idzie softu do kompa potrzebnego do obr?bki etc. etc. Ale co? zaradzimy.

    Mam nadziej?, ?e nasz kochany admin znajdzie troch? czasu na te zmiany i zrobienie banerka, ale oczywi?cie zdaj? sobie spraw? z braku czasu. Tak wi?c wszystkich prosz? o cierpliwo??.

    Pragn? tak?e powiedzie?, ?e Czarek pracuje nad gadgetami klubowymi (czapeczki, szaliki, polary etc.) i juz wkr?tce zamie?ci ich propozycje na forum. Je?li ktokolwiek b?dzie mia? uwagi do tych?e wyrob?w, to prosz? ?mia?o klepa? w klawisze. Te materia?y musz? si? podoba? nam wszystkim, cho? wiem, ?e z pewno?cia bed? cool.

    Przysy?ajcie tez prosz? wasze zdj?cia samochod?w, aby m?c je zamie?ci? w FANKLUBIE.

    Cholera, ale si? rozpisa?em... Mam nadziej?, ?e nie wszystko czytacie, hehehe! Tak wi?c ko?cz? ju? te wywody i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

    Yo!

    P.S. Pami?tajcie (m?wi? jako Prezes, hehehe), ta stronka jest Wasza i dla Was, wi?c tworzymy j? wszyscy razem! SEEEEEEEE YOUUUUUUUU!!!

  4. #19
    Cezary Magier
    Gość
    Pragn? tak?e powiedzie?, ?e Czarek pracuje nad gadgetami klubowymi (czapeczki, szaliki, polary etc.) i juz wkr?tce zamie?ci ich propozycje na forum.

    czapki(z daszkiem)beda juz w przyszlym tygodniu(sroda,czwartek) w kolorach: czarny, szary i bordo. czapeczki sa z flauszu (mile i przyjemne w dotyku) zrobine bardzo solidnie(sa to firmowe czapki a nie jakies tam... ) z 2 znaczkami (haft oczywiscie) z przodu znaczek TT (srebrny z czarwonym obszyciem) a z tylu(nad zapieciem) z logo klubu.
    jak tylko beda gotowe zamieszcze ich zdjecia na stronie! cena nie bedzie wieksza niz 40-50,00 zl. (wszystko zalezy od tego ile zaplace za haftowanie). w kazdym razie bedzie to ladna i gustowna rzecz
    pozdrawiam!

  5. #20
    Maciek
    Gość
    U R THE GREATEST!!!

  6. #21

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    HURRAAA!!! :multi:

  7. #22

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225

    ha

    No to git!!!
    wlasnie mia?em se kupi? ciep?? czapeczke!!!!
    TTC Quattro
    GG 1539752

  8. #23

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225

    i

    Co do stronki to , wasze pomys?y s? zajj....
    ale mo?e by tak co? na temat wymiany cze?ci kt?re ?atfo padaj? w naszych autkach, czyli wrazliwe punkty: jak gumy zawieszenia, wymiany ?ar?wek, demotaz plastik?w itd
    TTC Quattro
    GG 1539752

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •