Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Wątek: SIANIE FERMENTU

  1. #1
    Maciek
    Gość

    SIANIE FERMENTU

    Hello!
    Mia?em o tym nie pisa?, ale w ko?cu stwierdzi?em, ?e te? macie prawo do w?asnej oceny....
    Tak wi?c wczoraj szpera?em po www.topaudisites.com, gdzie zreszt? figurujemy, ale z braku ich bannera na naszej stronie, jeste?my do?? daleko na li?cie. Ale nie o to mi chodzi.
    Wracaj?c do tematu. Szperam sobie i natrafiam na stron? z opisem Audi tt- najwi?ksza galeria w Polsce, czy co? takiego. Adres to www.audi_tt.w.interia.pl . Po obejrzeniu strony pos?a?em bez namys?u mail'a do autora pisz?c mu, coby nie psu? dobrego imienia Audi swoj? tandet?... Sprawd?cie sami i powiedzcie, czy co? jest ze mn? nie tak, czy mo?e jednak co? w moim stwierdzeniu jest?!?
    Najlepsze jest to, ?e facet odpisa? kiepsk? polszczyzn?, sugeruj?c nam sprawdzenie naszej strony, kt?ra jest wed?u niego do bani (hehehe), lub co? w tym stylu (takie tam pierdo?y).

    Dzi?ki i czekam na Wasze opinie!

  2. #2
    Maciek
    Gość
    aaa! Je?li macie problemy z adresem tej?e stronki, to jest bodaj?e na pozycji 18, co zreszt? zaskakuje samo w sobie, bo wychodzi na to, ?e ranking topaudisites.com bazuje na ilo?ci, a kompletnie nie na jako?ci... Well....

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    jedno co moge powiedziec na ten temat ...." ja tu niez?y burdel widze"

  4. #4
    boost.pl
    Gość
    Chyba w Niemczech jest prawo, ktore zabrania reklamowania wyrob?w przy u?yciu s??w najlepszy, najwi?kszy itp. Autorowi strony o kt?rej mowa te? by si? to przyda?o. Nasza strona jest ..... , niech ka?dy oceni sam. Ale rzeczony autor przys?a? mi propozycj? wymiany baner?w. Oto ona:
    "Masz bardzo ciekawa strone .Je?eli jeste? zainteresowany wymian? baner?w wklej do siebie jeden z ponizszych kod?w html ,a mnie wy?lij kod html do swojego banera"
    Jak w ko?cu zrobi? banerki, to mu pode?l?.

    PS. Strony rankingowe dzie?aj? albo zliczaj?c liczb? odwiedzin strony (rzadko??) albo ilo?? klikni?? na baner wybranej strony na stronie rankingowej. Raczej nie m?wi? nic o jako?ci.

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225

    site

    Stronka tego ?osia to
    www.audi--tt.w.interia.pl
    heeeee - ale na niej nic nie ma oprocz kilku galerii i informacji!!!

    jak zerknie na stronke klubu to ......
    TTC Quattro
    GG 1539752

  6. #6
    Maciek
    Gość
    nieeee! nie wysy?aj mu banera za ?adne skarby!!!! Niech burak nie psuje nam renomy posiadaniem tego cude?ka! PLEASE!!!!!!

  7. #7
    Cezary Magier
    Gość
    apropos-zauwazylem ze na naszej stronie nie ma zadnych danych dotyczacych audi TT(osiagi,dane techniczne itp) ani coupe ani roadstera. ojjj panowie chyba by sie przydaly zeby byc w pelni"wartosciowa" stronka! do dziela!

  8. #8
    Maciek
    Gość
    Racja! hehehe! Ale jaja! ju? to zmieniamy! Ups!

  9. #9
    Cezary Magier
    Gość
    mozna tez panowie storzyc dzial "dodatki" "gadgety" czy jakos tak.
    mam kupe zdjec wiec mysle ze by wystarczylo zeby stworzyc cos takiego-strona by sie rozwijala...
    warto tez pomyslec o dziale "tuning" i nie mam tu na mysli tylko zdjec ale i cale opisy przerobek. tez juz tego troche mam (wiekszosc po niemiecku-ale mozna bez problemu przetlumaczyc).
    myslcie prezesi i dajcie znac!
    pozdrawiam!

  10. #10
    boost.pl
    Gość
    Co do dzia?u gad?ety, to czemu nie. Tylko nie bardzo wiem kiedy, bo jestem obecnie mocno zaj?ty. Dlatego te? nie ma baner?w czy innych dodatk?w. No ale mo?e w ko?cu si? uda. Rzeczywi?cie Czarek jest tu nieocenionym ?r?d?em informacji.
    Do do informacji technicznych, to je wrzuc? nied?ugo. Maciek wys?a? mi troch? informacji, ale nie wiem czy to wszystko.
    Dzia? tuning mia? by? podzielony na cz???i z opisami firm tuningowych i zdj?ciami ich dzie?. Mo?na go troch? rozwin?? dodaj?c opisy poszczeg?lnych tuning?w, ale chyba lepiej zachowa? podzia? na firmy, bo inaczej zrobi si? ba?agan.

  11. #11
    Cezary Magier
    Gość
    no niby tak ale szczerze mowiac to ja mam "gdzies" te zachodnie firmy tuningowe wymienione na stronie bo pewnie nigdy z nich nie skorzystam,to tylko ladnie wyglada na stronie(i dobrze ze jest)ale jest dla mnie zupelnie bezwartosciowe...a mozliwosci tuningu jest wiele pomijajac te firmy na naszej stronie i wlasciwe to bardziej mnie interesuje co mozna zrobic z tym autem u nas w Polsce, a wiem ze mozna wiele...(patrz. nasz kolega Yukon ) i myle ze utworzenie takiego dzialu z dokladnym opisem przerobek(nawet na przykladach naszych aut)zdjeciami i ew. cenami bylo by bardziej pozyteczne dla wiekszosci z nas. Oprocz tego np. kazdy z klubowiczow moglby przygotowac jakis ciekawy material na temat tego co aktualnie "d?ubal" w swoim TT itp(chociaz niekoniecznie). mysle ze fajnie by to wplynelo na caloksztalt strony!
    pozdrawiam!

  12. #12

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Ale nie kazdy moze chciec zdradza? publicznie tajemnice swojego UFO. np. JA.
    A sa jednak osoby kt?re ko?ystaja z firm zagranicznych aby tuningowac TT ........ jest pare przyk?ad?w i to dla nich sa te informacje.

  13. #13
    Cezary Magier
    Gość
    no to podaj mi chodziaz 1 osobe z naszego klubu albo i nie, ktora bylaby zainteresowana tuningiem mechanicznym w ktorejs z tych zachodnich firm...tzn ja bym chetnie skozystal ale mnie niestety nie stac na ich propozycje cenowe .
    a jesli chodzi o tuning to byla tylko propozycja. tzn ja np. na 100% opisze tem moj caly "wiosenny upgrade",dolacze do tego foto i z checia wrzuce na stronke bo nie widze powodow aby robic z tego jakies tajemnice mialem tu tez na mysli drobne przerobki np. wladowanie do 180Ps. podwojnego tlumika(opisanie tego-co i jak) itp,nawet glupiego dodatkowego zegara cisnienia turbiny... bo wydaje mi sie w strona stanela w miejscu i brak jest jakiegokolwiek pomyslu na jej rozbudowanie .
    pomyslcie i dawajcie jakies inne pomysly w takim razie-pozdrowionka!

  14. #14
    boost.pl
    Gość
    Mo?na przecie? podzieli? stron? z tuningiem na polskie i zagraniczne firmy, doda? opisy przer?bek. Kto b?dzie chcia? to co? wrzuci. Co do zastoju strony, to niekoniecznie bym si? zgodzi?. Nawet jak jest co? nowego, to nie zawsze mam czas ?eby to wrzuci?, np. filmy od Emeka. Mo?e wi?c ustalcie co chcecie w pierwszej kolejno?ci a co mo?e poczeka?.

    Admin

  15. #15

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Czarek nie po to rozmawiamy ?ebys si? irytowa?.
    Poprostu sa ludzie ( patrz szara TT-tka) po upgreidzie MTM. Sa ludzie niekoniecznie z naszego klubu kt?rych stac i chca wydac duuuuu?o kasy bo bed? czuli sie lepiej.
    A na reklamowanie " co zrobi?em w swoim UFO" to patrze bardziej z pkt. wy?cig?wa w tym przypadku troche tajemnicy to dobra rzecz.
    poz. YUk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •