Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jakie radio do tetki

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Sczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Balck
    Posty
    121

    Jakie radio do tetki

    zastanawiam sie nad taim ALPINE IVA-D105r z telewizorkiem wysuwanym jedno mnie tylko zastanawia bo radio jest gleboko osadzone w tetetkach no i jeszcze ta osonka no i czy po wysunieciu monitora nic nie beidze przeszkadzalo w calkowiym rozlozeniu monitora ma ktos moze takie radio niech napisze jak sie sprawuje i czy nic nie chaczy o elementy deski pozdrawiam

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    ogladalem kilka takich TT i zazwyczaj radio bylo na stale wysuniete z kieszeni :/ ale wiem tez ze sa modele ktore sie otwieraja tak w sam raz do TT..
    ttless..

  3. #3

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Sczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Balck
    Posty
    121
    jesli ktos ma taki monitorek niech napisze czy da sie wysunac monitor i jaki ma model radyjka wtedy sobie porownam czy nie bedzie chaczylo o srebrna pokrywke

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    50
    Mam wysuwany, radio jest całe wysunięte ze 2 cm, i nie można zamknąć klapki.
    Jest model Kenwood KVT-627 który pasuje do tt jak ulał, radio wsadzone normalnie klapka sie zamyka
    check it http://youtube.com/watch?v=ej9AQ4dWO74&feature=related

    widze ze masz kaske na radio z wyższej półki więc to chyba powinno być ok, pzdr

  5. #5

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Sczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Balck
    Posty
    121
    dziki magik za info widzalem widzalem ten filmik dalem sobie spokoj z tym telewizorkiem wysuwanym na szynie boje sie ze h*j z tego bedzie jak nie bedzie mozna normalnie szuflady wysunac wiec zamowilem sobie JVC KD-AVX33 z 3,5cal monitorkiem calkiem fajnie sie prezentuje musze w nim jeszcze zmienic podswietlanie przyciskow na czerwony kolor i bedzie git dam znac jak mi przyjdze i wstawie do mojej niuni .... nara

    [ Dodano: Nie Mar 30, 2008 2:38 pm ]
    JVC gra i buczy dvd lata nowe gloscniki wzmacniacze no i klapke mozna zamknac no i obiecane fotki wrzucam

  6. #6
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Magik czy montowałeś Kenwooda w ASO lub gdzie i co polecasz?

    Sorki za odświeżanie Topic'a. Sam przygotowuje się do zmiany fabrycznego radia, więc.

  7. #7
    Witam. Mam pytanie do osób, które juz zmieniły radyjka na inne niz serja osobiście jestem pod wrazeniem jak seryjnie jest to wszystko rozwiązane i naprawde fajnie to gra ... więc czy jest sens zmiany???? mam w garażu pionka http://www.pioneer.pl/pl/products/25...8RS/index.html

    i cały czas mysle czy go zmienic czy tez nie... dodam że moja tetka to wersja roadster z subwooferem pomiedzy siedzeniami i radyjkiem AUDI CONCERT na CD.

  8. #8

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Sczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Balck
    Posty
    121
    Fajnie nie znaczy rewelacyjnie dla mnie firma bose w TT wrzucila jakas tandete kompletna jesli chcesz naprawde poczuc muzyke i delektowac sie dzwiekami musisz niestety wyzucic Bosee i Concert na smietnik i wydac troszke pieniazkow na kable glosniki wzmacniacze wygluszenie no a radio juz masz calkiem calkiem ;")

Podobne wątki

  1. Jakie radio Audi do TT 8N ?
    Przez Artix w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 15-11-2018, 15:41
  2. Jakie radio 2 DIN wybrać?
    Przez KrzysiuProgramista w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-08-2017, 14:15
  3. Jakie radio kupić ? Sony vs. Alpine :p a może coś innego ? :)
    Przez wojtek1989 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 30-04-2015, 20:43
  4. Jakie radio Chorus do TT?
    Przez Artix w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-10-2009, 17:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •