Cytat Zamieszczone przez Ermenegildo Zobacz posta
zuczek, bardzo merytoryczna wypowiedź- Kibel przypomina to forum (miejski) w stosunku, do jego odpowiednika dla bmw, czy merca, gdzie prowadzone są pogawędki na poziomie, a na konkretnie postawione pytanie otrzymuje się konkretną odpowiedź. Tutaj, jak ktoś montuje radio Blaupunkt to drugi pisze, że "padło" bladego pojęcia nie mając, że fabryczne radia dla Audi jak Chorus, czy Concert I były rzeźbione przez niebieską kropkę. Zero merytorycznej wiedzy przez rzekomo "elitarnych" klubowiczów jeżdżących "elitarnymi, 15letnimi samochodami":
Jeżeli nie zgadzasz się z treścią zawartą w artykule AS to powinieneś odnieść się merytorycznie, bo ani ja ani zapewne nikt inny nie zrozumiał, o co Ci chodzi, a pewnie i zapomniałeś już że po raz pierwszy w życiu TT 8N ujrzałeś na plakacie w AS i miałeś go powieszonego nad łóżkiem, kiedy marzyłeś o tym samochodzie
Mylisz się nigdy nie wieszałem plakatów TT na ścianie, bo kiedy TT (nawet o nim nie marzyłem) wprowadzono do sprzedaży, już z tego wyrosłem, nie będę rozpisywał się na temat A.S bo po prostu nie ma o czym, ta gazeta jest słaba, dla mnie to nie ten lewel i tyle, no ale jeżeli dla Ciebie jest ok. a nasze forum stawiasz niżej niż inne Ci znane, masz do tego prawo, twój wybór, jednak że, aby obniżyć trochę ciśnienie w tym pięknym czasie jakim jest okres świąteczno noworoczny Życzę spokoju i wesołych Świąt.