Cytat Zamieszczone przez Ermenegildo Zobacz posta
zuczek, bardzo merytoryczna wypowiedź- Kibel przypomina to forum (miejski) w stosunku, do jego odpowiednika dla bmw, czy merca, gdzie prowadzone są pogawędki na poziomie, a na konkretnie postawione pytanie otrzymuje się konkretną odpowiedź. Tutaj, jak ktoś montuje radio Blaupunkt to drugi pisze, że "padło" bladego pojęcia nie mając, że fabryczne radia dla Audi jak Chorus, czy Concert I były rzeźbione przez niebieską kropkę. Zero merytorycznej wiedzy przez rzekomo "elitarnych" klubowiczów jeżdżących "elitarnymi, 15letnimi samochodami":
Jeżeli nie zgadzasz się z treścią zawartą w artykule AS to powinieneś odnieść się merytorycznie, bo ani ja ani zapewne nikt inny nie zrozumiał, o co Ci chodzi, a pewnie i zapomniałeś już że po raz pierwszy w życiu TT 8N ujrzałeś na plakacie w AS i miałeś go powieszonego nad łóżkiem, kiedy marzyłeś o tym samochodzie
Trochę rozczarowałem się tą wypowiedzią. Ja też uważam ,że auto świat jest kiepską gazetą dla typowego przeciętnego kowalskiego który motoryzacją nie interesuje się zbyt wiele,tylko ,że nie zobrazowałem tego tak dosadnie jak Żuczek. Fakt już jakiś czas nie trzymałem tej gazety w ręku ale kiedyś miałem ich wiele i do tej pory leżą mi na strychu. Ten Artykuł też nie powala jakąś wiedzą i ciekawostkami dla nas ale być może dla kogoś kto jeździ np fabią 1.4 czy czymś podobnym będzie to przydatny artykuł.
Powiedzmy sobie szczerze ,że nas nie zaskoczy taki artykuł tym bardziej ,że na forum mamy znacznie większą wiedzę.
Odnośnie pozostałych stwierdzeń elitarnych klubowiczów to poczułem się obrażony tym bo ja i nie jeden z nas wniósł troszkę wiedzy na tym forum ( kiedyś także sami z niej korzystaliśmy i nadal korzystamy). A to ,że mojej TT stuknęło już 15 lat nie sprawia ,że czuje się z tego powodu gorszy bo nie jedno 2-3 letnie auto nie jest w lepszym stanie niż moja 15 letnia tt.