Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 50 z 50

Wątek: Cocolina's tt mk1

  1. #46
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez cocolina Zobacz posta
    Witajcie

    Niestety z wielkim bólem, dziś ostatni raz widziałam moją TT. To była miłość bardzo burzliwa, ale nie było mi dane nacieszyć się nią dłużej. Jestem niesamowicie szczęśliwa, ponieważ właśnie przez nią, trafiłam tutaj i poznałam wspaniałych ludzi. Co dalej ? Mimo, że do pracy zawitało nowe autko, to na pewno spodziewajcie się mnie, mam nadzieje już niedługo w czymś sportowym od AUDI
    Jak to ktoś mądry rzekł "coś się kończy, coś się zaczyna" także mam nadzieję, że zawitasz niedługo na forum czymś przynajmniej z grupy VW AG a nie jakimś Cactusem, ponieważ kaktusa to można mieć w doniczce na parapecie a nie w garażu

  2. #47
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Każdy jeździ tym co uważa za słuszne. Jedni muszą jeździć kaktusami drudzy TTkami takie życie. Z autami jest jak z kobietami jedni wolą blondynki drudzy brunetki a trzeci kochaja wszystkie ;D także tego

  3. #48
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Zacznijmy od tego, że Cactus jest autem służbowym i z racji zawodu musze mieć auto większe i nie ukrywajmy ekonomiczne. Co do auta prywatnego, to już inna historia, która się tworzy
    Blonde Bandit in TT

  4. #49
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Na tym polega różnica między służbowym, a prywatnym. Służbowe ma służyć, prywatne cieszyć.

  5. #50
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    sorki nie pomyślcie ,że się czepiam ale myślę ,że chyba wystarczy już tego spamu;/ na forum ostatnio panuje już tyle spamu ,że jest straszny burdel i aż nie mogę na to patrzeć ;/
    Załóżcie sobie jakiś temat w dziale OT albo piszcie w jakimś istniejącym bo tutaj mi już nie wypada przymykać na to oko;/
    mimo wszystko to forum motoryzacyjne a nie fb i jakiś porządek musi być dlatego zamykam...

Podobne wątki

  1. Moja TT 1.8t - zakup od cocolina
    Przez arutrek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-03-2016, 12:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •