Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Rozumiem ze trzymasz ja w garażu a nie tylko parkingu podziemnym? Bo ja bym sie bal zostawić takiego świecidełka w miejscu ogólnodostepnym.
Wygląda super ale jak faktycznie tak mało jeździsz to podnoszenie mocy o ktorym rozmawialismy na spocie nie mialo by sensu. Ja kiedys w jednym roku na starym kompresorze zrobilem tylko 2 tys i generalnie żeby nie kontakt z innymi tt to bym zapomniał jak sie nią jeździ.
Stoi na parkingu podziemnym ale sąsiedzi są naprawdę spoko
Co do mocy to na chwilę obecną rzeczywiście nie czuję takiej potrzeby, ale robiąc prostą kalkulację, że gdybym miał ją teraz sprzedać i dołożyć kilkadziesiąt tysięcy na coś innego to 100% wolałbym te pieniądze włożyć w VRT (oglądając ostatnio S5-kę tylko upewniłem się w tym przekonaniu). Więc myślę, że jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli i auto zostanie ze mną na dłużej to będzie to jedynie kwestia czasu, I hope so


Bardzo wszystkim dziękuję za miłe słowa, cały czas dbam o to aby auTTku nic nie brakowało, ale zawsze powtarzam, że samochód wygląda tak dzięki Elorowi (którego serdecznie pozdrawiam), ja tylko kupiłem i teraz chucham i dmucham bez żadnych kompromisów, ale trzeba przyznać że ten egzemplarz ma szczęście do właścicieli