Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Pytanie na temat konkretnych modeli

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2008
    Skąd
    warszawa
    Posty
    3

    Pytanie na temat konkretnych modeli

    Na początku witam jestem nowy, i własnie przymierzam sie do zakupu tt-etki , znalazłem pare ofert i chciałem was spytac czy moze znacie te samochody i czy cos moze o nich powiedziec ??
    http://autoreduta.gratka.pl/ogl/1231.html
    http://italy-cars.otomoto.pl/audi-tt...-C4382581.html
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4351610

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez lewy
    http://autoreduta.gratka.pl/ogl/1231.html
    jeszcze się nie sprzedało? to co z nią jest

    te dwie tetetki - pierwsza i trzecia były już na forum - poszukaj

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Londyn
    Posty
    75
    ogladam te ogloszenia i mysle ze chyba swoja jakbym sprzedawal to musze za jakies 30tysiecy...porazka z tymi bublami...te przebiegi, bezwypadki i wogole...

  4. #4

    Dołączył
    Feb 2008
    Skąd
    warszawa
    Posty
    3
    No włąsnie i jak tu kupic dobry mode skoro ja tutaj czytam wasze opinie tych samochodów w polsce jakie one sa , to poporstu boje sie kupna tego samochodu. A jest to samochód który przypadł mi bardzo do gustu. Juz sam niewiem co mam zrobic.??????

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    ten szary ze szwajcarii o ile pamietam cena netto i nieoplacony, ktos go chyba juz nawet ogladal (przeszukaj forum). Stoi juz baardzo dlugo, a skoro sie jeszcze za taka niska cene nie sprzedal no to cos z nim musi byc nie tak.. o tym czarnym z wloch tez bylo na gieldzie w tym tygodniu..

    Znajomy szuka Mini Coopera od pewnego czasu, czego on juz nie widzial, jak mowi ze ojciec jest rzeczoznawca i chce wiedziec przed wyjazdem czy na pewno auto jest tak jak w opisie bo i tak to sprawdzi wiec szkoda mu kasy na benzyne zeby ogladac graty to odpowiedz slyszy "prosze jednak nie przyjezdzac"
    ttless..

  6. #6

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Sczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Balck
    Posty
    121
    Cytat Zamieszczone przez lewy
    czytam wasze opinie tych samochodów w polsce jakie one sa , to poporstu boje sie kupna tego samochodu.
    to akurat dotyczy kazdego samochodu w Polsce nie tylko Audi TT ale rowniez BMW Opla czy Forda zakup auta w Polsce to ryzyko na wlasna odpowiedzalnosc Tu jest polska tu sie ciezko oddycha

  7. #7

    Dołączył
    Feb 2008
    Skąd
    warszawa
    Posty
    3
    No dokładnie każdy samochód tak w polsce jak chcerz kupic to duzo złomów, niedawno w mercedesie clk siedziałem w miare fajny ale jak chciałem odpalic to gosicu mówił że tzreba przyjechac jutro to on bedzie działał, no bez przesady rozumiem ze chca zarobić ale oni juz przesadzają. Powinien to ktoś kontrolować a nie sprowadzaja taki badziew że jak wyjedziesz od nich to odrazu na warsztat na pół roku. Cóż trzeba sie troche pomęczyc nad znalezieniem czegos konkretnego. Dzieki za odpowiedzi.

  8. #8
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Nie wiem czy trzeba się męczyć!Wybić sobie z głowy TT za 30tyś.Dołożyć i wyjechać samemu po auto jak najdalej od Polski

  9. #9

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Cytat Zamieszczone przez lukaszienko
    Cytat Zamieszczone przez lewy
    czytam wasze opinie tych samochodów w polsce jakie one sa , to poporstu boje sie kupna tego samochodu.
    to akurat dotyczy kazdego samochodu w Polsce nie tylko Audi TT ale rowniez BMW Opla czy Forda zakup auta w Polsce to ryzyko na wlasna odpowiedzalnosc Tu jest polska tu sie ciezko oddycha
    dobry text
    NO RISK,
    NO FUN.

Podobne wątki

  1. Opinie na temat alu S-line
    Przez Antau w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-04-2024, 09:31
  2. Drażliwy temat: MK2 2.0 200KM i LPG
    Przez tas23 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 20-11-2018, 10:50
  3. pytanie na temat silniczka od szyb
    Przez dymitr w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-04-2017, 09:36
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-01-2016, 03:20
  5. gdzie ten temat?
    Przez kaczucha90 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-09-2010, 15:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •