Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Zapaliła się kontrolka airbag

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Ostróda
    Pojemność
    2.0T
    KM
    212
    Rocznik
    2010
    Kolor
    biały
    Posty
    15

    Zapaliła się kontrolka airbag

    Jakiś czas temu wziołem w rozliczeniu Audi tt cabrio 2010 , był uderzony z przodu , kontrolka od airbagów normalnie gasła po kilku sekundach , dzisiaj najechałem na dziure w jezdni uderzyłem zderzakiem w asfalt i zapaliła się na stałe kontrolka .....coś z czujnikiem ?

  2. #2
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Są takie magiczne słowa do użycia w pewnym dziale jak: "Witam, jestem nowy, itp."

    Ale skoro nie ma na to czasu to i pewnie nie będzie czasu na odpowiedź forumowiczów w wyżej poruszonym temacie.

    Dziękuję, pozdrawiam.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #3

    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Ostróda
    Pojemność
    2.0T
    KM
    212
    Rocznik
    2010
    Kolor
    biały
    Posty
    15
    Oj przepraszam za nietakt Witam wszystkich , jestem nowy na forum , pierwszy raz mam Audi TT , trochę przez przypadek ale zaczyna mnie fascynować to auto , tak jak pisałem trochę zaskoczyła mnie sytuacja z kontrolką airbag...może ktoś miał podobny przypadek ?

  4. #4
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Tak po zatem, to sam sobie odpowiedziałeś na pytanie! po prostu coś przerywa.


    pozdrawiam.

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    99
    Kolor
    srebrny
    Posty
    65
    podłącz komputer i zobacz błąd, będziesz miał napisane która poduszka pokazuje błąd, najczęściej winowajcą jest wiązka pod fotelem pasażera a dokładnie kostka która potrafi płatać figle.

  6. #6

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Elbląg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Black
    Posty
    48
    Jak zauważyłem występuje dość często taka prawidłowość polskim świecie internetowym, że gdy jest jakiś problem, powstaje zapytanie na odpowiednim forum uprzednio nie sprawdzając podobnych wątków, ani nie czytając regulaminu. Od tak wali się pytanie, a gdy znajdzie się już odpowiedz to zapomina się i do widzenia.

  7. #7

    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Ostróda
    Pojemność
    2.0T
    KM
    212
    Rocznik
    2010
    Kolor
    biały
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez pom89arancz Zobacz posta
    Jak zauważyłem występuje dość często taka prawidłowość polskim świecie internetowym, że gdy jest jakiś problem, powstaje zapytanie na odpowiednim forum uprzednio nie sprawdzając podobnych wątków, ani nie czytając regulaminu. Od tak wali się pytanie, a gdy znajdzie się już odpowiedz to zapomina się i do widzenia.
    Super , przeglądam forum od 1,5 gdz. i nie znalazłem odpowiedzi ani wątku , to jakiś problem podać link albo odpowiedz jeśli się zna ? Przecież więcej czasu zajęło ci napisanie tego postu , ale zauważyłem że występuje dość często taka prawidłowość polskim świecie internetowym że lepiej napisać 10 zdań pouczających kogoś niż jedno pomocne .

  8. #8
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Kolego sprawdz pod kompem blad, jak nie masz konpa to napisz skad jestes, moze ktos ci pomoze. Pzdr

  9. #9
    Awatar PietruchM
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    1+1
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    501

  10. #10

    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Ostróda
    Pojemność
    2.0T
    KM
    212
    Rocznik
    2010
    Kolor
    biały
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez PietruchM Zobacz posta
    to rozumiem dzięki , już byłem w garażu popatrzec na kostki , nie wyglądają solidnie ...wtyczki dosyć luzno siedzą , jako że nie jestem pewien przebiegu to umówię się jutro na rozrząd i olej, przy okazji niech popracują nad kostkami

  11. #11
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Bullfrog Zobacz posta
    Jakiś czas temu wziołem w rozliczeniu Audi tt cabrio 2010 , był uderzony z przodu , kontrolka od airbagów normalnie gasła po kilku sekundach , dzisiaj najechałem na dziure w jezdni uderzyłem zderzakiem w asfalt i zapaliła się na stałe kontrolka .....coś z czujnikiem ?
    Następnym razem zadaj sobie trudu i poszukaj, bo łatwiej było by wpisać w szukajkę air bag niż wleczenie po raz kolejny takiego tematu, następnym razem będę mniej powściągliwy w ocenie takiego postępowania!!.
    Wracając do tematu po tym co piszesz to raczej nie będzie sprawa kostek pod fotelami, być może problem leży w nieudolnej naprawie auta po wypadku, czy poduszki były wystrzelone z przodu już??
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #12

    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Ostróda
    Pojemność
    2.0T
    KM
    212
    Rocznik
    2010
    Kolor
    biały
    Posty
    15
    tego nie wiem , ale widzę że deska rozdzielcza była demontowana czyli pewnie wystrzeliły i musieli wymieniać deskę , zastanawia mnie czemu przez jakiś czas normalnie działała kontrolka tzn po przekreceniu kluczyka zapalała się a następnie gasła a po wstrząsie niedużym nagle zaświeciła się na stałe .

Podobne wątki

  1. Kontrolka AirBag
    Przez longer w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 23-09-2021, 14:14
  2. Kontrolka airbag i service
    Przez Katichanel w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 28-01-2014, 12:17
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-12-2012, 19:45
  4. Migajaca kontrolka AirBag
    Przez dukan54 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 19:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •