Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 52

Wątek: Nasza TT W "Zakupie Kontrolowanym"

  1. #16
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez FF2004 Zobacz posta
    To była moja TT. Nie mogłem jej sprzedać osobiście przez 8 miesięcy. Wstawiłem do komisu, po tygodniu zjawili się z programu. Dziewczyna nie kupiła, bo nie miała tyle kasy. W następnym tygodniu się sprzedało komuś innemu. Nigdy więcej sprzedawania samochodu samodzielnie. Nikomu tego nie życzę. Przez komis można nawet sprzedać drożej.
    Wybacz ale gdy autko jest w dobrym stanie to idzie od reki. Gdy twoja ty byla na podnosniku w tym programie to na moje oko przebieg nie byl 200 tys tylko 400 bo ja mam teraz prawie 200 tysięcy przebiegu a moje autko pod spodem wygląda sto razy lepiej niż to twoje. Żadnej rdzy nie ma ani na układzie wydechowym, półośkach tylnych itd. A u ciebie wszystko bylo rude i wygladalo dużo dużo gorzej od tego co mam ja u siebie a przebiegi te same wiec masz odp. Dlaczego tak ciężko bylo sprzedać ci auto.

  2. #17

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Czarny
    Posty
    250
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Dla czego nikomu nie życzysz? fajne auta się fajnie sprzedaje? no chyba że mamy kibelek, wtedy są przejścia.
    nie zawsze, ja swojego jeepa (a był igła) wystawiałem z pół roku, przez te pół roku ze 3 telefony, w końcu zdecydowałem się na komis, komis sprzedał w 2 tygodnie i dostałem więcej niż wystawiałem ogłoszenie.

  3. #18
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    A to dziwne bo kolega sprzedał 3xJeep w tym roku i ciągnie kolejnego na handel z USA, warunek jeden musi mieć LPG, no i trochę smykałki w handlu
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #19
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    To wszystko to jedna wielka ściema. Komis musi zarobić i gratulacje dla dziewczyny która jej nie chciała bo wiedziała co jest warta. Telewizja trochę ukrywa prawdę wszystko dla powodzenia programu i oglądalności. Nikt nie przyjmie samochodu po kosztach i zapłaci Ci więcej niż jest wart. Każdy chce swój " haracz ". Bieda temu co kupił. Niech się ujawni w klubie.
    Ostatnio edytowane przez Madzia142 ; 15-11-2014 o 01:42

  5. #20

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    dlaczego bieda?
    fura, tak jak stoi, trafi na bank do miejscowości między 1000-2000 mieszkańców, gdzieś na ścianie wschodniej.... dostanie komplet neonowych spryskiwaczy i naklejkę tu i tam i obsłuży jeszcze wiele dyskotek... przecież nikt zawiechy nie będzie naprawiał... dopóki auto jeździ...


    ...dziewczyna fajna... chłopaki sie fajnie plątali... a jej występ to pewnie akcja promocyjna na alfe 147, którą obecnie jezdzi...
    pewnie już sprzedana... hehe
    pozdr

  6. #21
    Awatar Tomasso
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    995
    A ta dziewczyna nie taka mądra bo pewnie gdyby sprzedala Alfe to już by dawno TT jeździła

  7. #22
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Cytat Zamieszczone przez FF2004 Zobacz posta
    To była moja TT. Nie mogłem jej sprzedać osobiście przez 8 miesięcy. Wstawiłem do komisu, po tygodniu zjawili się z programu. Dziewczyna nie kupiła, bo nie miała tyle kasy. W następnym tygodniu się sprzedało komuś innemu. Nigdy więcej sprzedawania samochodu samodzielnie. Nikomu tego nie życzę. Przez komis można nawet sprzedać drożej.
    Moja fura w cenie 3 Twoich tt'ek (43900 cena na allegro) zeszła w ciągu 4 tygodni, kupiła pierwsza osoba, która przyjechała oglądać :P i sprzedaż należała do bardzo przyjemnych.

  8. #23

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    99
    Kolor
    srebrny
    Posty
    65
    Dziwię się trochę tym podejściem że 3,2 to najepszy silnik do TT, jezdziłem TT mk2 właśnie z 3,2 z automatem i sądze żę to auto jedzie średnio, przy 1,8t albo 2.0t można za nieduże pieniądze zrobić auto które będzie szybsze od 3,2, wystarczy program a jeśli doda się jeszcze kilka wcale nie tak drogich modów (wtryski, turbina, sprzęgło) to można mieć bardzo mocne doładowane auto. Mam mocne auto N/A i TT turbo i wole jednak to drugie bo jest fajne uderzenie w momencie jak włącza się turbina..w N/A tego nie ma, moc jest równomierna ale tak naprawdę nie ma tego wrażenia WOW, moje zdanie jest takie że jeśli nie zamierzasz dmuchać w 3,2 to tylko 1,8 albo 2,0.

  9. #24
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Dla mnie to bardzo miłe słowa. Dzięki.

  10. #25
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez prnit Zobacz posta
    Dziwię się trochę tym podejściem że 3,2 to najepszy silnik do TT, jezdziłem TT mk2 właśnie z 3,2 z automatem i sądze żę to auto jedzie średnio, przy 1,8t albo 2.0t można za nieduże pieniądze zrobić auto które będzie szybsze od 3,2, wystarczy program a jeśli doda się jeszcze kilka wcale nie tak drogich modów (wtryski, turbina, sprzęgło) to można mieć bardzo mocne doładowane auto. Mam mocne auto N/A i TT turbo i wole jednak to drugie bo jest fajne uderzenie w momencie jak włącza się turbina..w N/A tego nie ma, moc jest równomierna ale tak naprawdę nie ma tego wrażenia WOW, moje zdanie jest takie że jeśli nie zamierzasz dmuchać w 3,2 to tylko 1,8 albo 2,0.
    Miałem 8N 1.8 225KM a teraz mam mk2 3.2 V6, nie zamieniłbym 6 cylindrów na 4ry - jezeli uwazasz ze mk2 3,2 jedzie srednio to nie wiem co bylo nie tak z egzemplarzem ktorym jezdziles, chyba ze spodziewales sie rakiety. Jest o niebo lepsze niz kazde 1,8 czy 2,0 - nie ma zadnych turbo dziur, moc masz od samego poczatku czyli tu gdzie najczesciej sie jej uzywa. W 1.8t podobalo mi sie kopniecie ale przy 3,2 to inna bajka. Pomijam już doznania muzyczne biegnące spod maski...ale zapewne jest tak ze kazdy chwali swoje.

    To co moge zaliczyc na minus to spalanie vs auta z turbiną, no ale to nie o tym tu mowa.

  11. #26

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    99
    Kolor
    srebrny
    Posty
    65
    Hubi bardzo dobrze że masz auto które spełnia Twoje wymagania, masz rację z tym że większa ilość cylindrów to zawsze piękny dół, nie trzeba w takim aucie ruszać pedału gazu do 3 czy 4 tyś aby coś się działo bo dzieje się od razu..ale jednak mam inne zdanie, miałem już S4B6 4,2 przez rok a teraz mam właściwie ten sam silnik w S6 i jednak wolę doładowane jednostki, jak turbina zaczyna dmuchać to od razu czuć że coś się dzieje i miałem to w audi S2 (2,2T z pakietem RS2) i w Evo 9, w aucie wolnossącym nie ma tego efektu..niby auto ciągnie ale jednak nie ma tego pierdol*@*@ (przepraszam ale nie znam innego słowa jak auto zaczyna dmuchać powyżej 1 bara), jest fajnie, auto jedzie ale nie ma tego czegoś. To są moje subiektywne uczucia,można się z nimi zgadzać albo nie..ale prawda jest taka że wystarczy trochę ruszyć każde 2.0t albo 1,8t i 3,2 nie ma żadnych szans z takim autem...chyba że jedziemy grubo i 3,2 uturbiamy...ale to już jest zupełnie inna bajka...i koszty.. pozdro

  12. #27
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    No to nie piszmy ze 3,2 jest choojowe bo 1,8 czy 2,0 podlubiemy i jest lepsze....3,2 pewnie tez mozna w miare normalnym kosztem uturbic i jak sam wiesz, jest moc...ja mialem mozliwosc uturbienia ale olałem temat, czy dobrze? nie wiem.

    Poza tym popatrz na wytrzymalosc jednostek, wystarczy poczytac, popytac i 2,0 a 3,2 to dwa swiaty, na korzysz tej drugiej.

    Generalnie to temat rzeka i kazdy ma swoich faworytow, ale jak sie porownuje to trzeba brac stockowe wersje...bo dłubnąc mozna w 1,4 i taka 1,8 stockowa objedzie....mnie najbardziej wk...wia turbodziura w mniejszych jednostkach z turbinami...w 3,2 jak dolozysz turbo to masz moc od poczatku a potem to juz tylko skrzydła dorobić

  13. #28

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    99
    Kolor
    srebrny
    Posty
    65
    Hubi pytanie jest takie. czy miałeś kiedyś naprawdę mocne auto? bo jeśli tak to w co byś nie wsiadł itd...to zawsze będzie Ci się wydawało że jest słabo hehehe, z jednej strony to lipa ale z drugiej wiesz że jak masz dobrą podstawę to warto trochę popracować żeby zrobić z tej zabawki wariata...3,2 potrzebuje dmuchnięcia i wtedy ..hmmm..

  14. #29

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Honselersdijk (NL)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    11
    Nie no, ale niektórzy chrzanią farmazony. Ocena przebiegu po obejrzeniu kilkusekundowego obrazka w tv, wróżenie ile to ta tt-ka zaliczy dyskotek i jakie będzie miała naklejki i lampeczki. Przesada panowie. A może kupił ktoś, kto będzie chciał ją doprowadzić do stanu fabrycznego, dać jej drugą młodość i ani w głowie mu wiejskie "tjuningi"
    Można tylko gdybać, ale fantazji niektórym to tylko pozazdrościć
    Wszyscy maja igly bezwypadkowe, najzajebistrze na świecie, a ta w zakupie kontrolowanym to szrot totalny... Trochę co niektórych chyba poniosło...

  15. #30
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Stan salonowy w zdartym TT z 1999roku, to jest dopiero fantazja, do salonowego stanu to możesz sobie doprowadzić TT po 100tyś km bardzo zadbane i szanowane.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Średnice i jakość silikonów "Fmic" i "Re5pect"
    Przez BigBird.co w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2016, 04:45
  2. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  3. TT w zakupie kontrolowanym
    Przez Cezary w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-12-2012, 11:34
  4. "Podnieśli ręke na naszą rodzine"
    Przez Marcin180 w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 14:57
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •