Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 52

Wątek: Nasza TT W "Zakupie Kontrolowanym"

  1. #1
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162

    Nasza TT W "Zakupie Kontrolowanym"

    Witam. Wczoraj po pracy oglądam sobie TV żeby trochę się zrelaksować przy piwku włączam TVN Turbo a tu leci sobie Zakup kontrolowany (seria 18 odcinek 270) a tam pewna piękna dama szuka sobie autka do 15tyś. które bedzie miało min. 150 kucyków. Pierwsze autko to Toyota Celica, drugie golf 4, trzecie nasza kochana TT, i ostatnie to dziadek wszystkich sportowych małych autek czyli peugeot 205 GTI. Trochę śmiać mi się chciało jak pokazali audi TT w tej wersji za 18 tyś zł bo wiadomo, że za tyle to można kupić tylko "SUPER OKAZJE" na "Alledrogo" ale nasza kochana bohaterka dokonała najlepszego wyboru czyli TT i jak się później okazało przy sprawdzaniu autka w warsztacie przednich wahaczy (duże luzy takich jeszcze nie widziałem) nie było i hamulce do zrobienia. Koszt to ok 3000zł. Co myślicie wy na temat tego autka? Pozdro

  2. #2

    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    LDZ
    Pojemność
    1.8T
    KM
    202
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    34
    Ogólnie dziewczyna chciała sportowy samochód a za wiele to się nie orientowała w tematyce W czasie jazdy Kornacki mówił, że auto jest po przeglądzie i wszystkie miało mieć zrobione a potem w warsztacie wyszło co innego czyli taki standard.
    Liczyłem, że coś ciekawszego zestawią z TT.

  3. #3
    Awatar Tomasso
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    995
    No właśnie zastanawiało mnie jaka cena tego modelu w programie, bo ten moment chyba przegapiłem Ciekawe czy ten mechanik pokazany na koniec w ogóle zadał sobie trud podłączenia auta pod komputer, bo o tym się nawet nie zająknął. Jeśli rzeczywiście 18 tys. kosztowało to wiadomo, że jest duża szansa, że sporo trzeba będzie jeszcze włożyć. Warto też dodać, że sprawdzany Golf IV miał ponad 200 kucy, więc nie była to standardowa wersja

  4. #4

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Jak mechanik wyceniał na Bolka oko reanimacja tej - serwisowanej na czas sztuki - to jakieś 3 tysie, forumowa okazja
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    99
    Kolor
    srebrny
    Posty
    65
    A jak się jej oczka zaświeciły jak TT podjechała O dziwo jak ostatnio szukałem dla siebie jakiegoś tańszego wozidełka to też przejechałem się taką Toyotką i golfem 4 z najmocniejszym dieslem ARL, hehe ale ta toyotka to jest fajna tylko w wersji 192KM i jesli nie ma pseudo tuningów to nawet spoko wygląda, golf to golf mozna pojezdzić i sprzedać bez straty bo na takie auto zawsze znajdzie się chętny, co do TT to jest to w cenie 15-20 tysi według mnie obecnie jedno z najlepszych autek, z wyglądu nie ma wstydu, silniki jedne z najlepszych jakie koncern VW wyprodukował, haldex też jest super, jezdze na codzien też S6 z torsenem i TT pali przy tym połowe ilości benzyny w porównaniu do S6 a frajda z jazdy jest podobna, no może S6 jest szybsze i wygodniejsze ale fun z jazdy jest większy w TT

  6. #6
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    Fajnie, właśnie włączyłem i oglądam
    Dla kogoś kto przegapił:
    http://www.teleman.pl/tv/Zakup-Kontr...-10-13-1220748
    Lachon ma parcie na lans a nie na sport. Lubi zwracać na siebie uwagę i musi mieć czym, a nie jakimś Golfem "Babciowozem" ...i te "pięć par szpilek w bagażniku na różne okazje"
    Ostatnio edytowane przez Tomek69N ; 14-11-2014 o 12:16

  7. #7
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Ogólnie program "Zakup Kontrolowany" zszedł już jakiś czas temu na psy. Jest nudny i przewidywalny. Śmiać mi się chciało jak kumpla Megane GT wzieli do programu jako igłę(auto przyjechało z francji bez przodu i jednego koła). Kornacki strasznie się nakręca w tym programie.

  8. #8
    Awatar MiroTT 1,8T
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    DKL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    2000
    Kolor
    quattro
    Posty
    636
    Kornacki musial dodac cytuje Baby Sports Car no i po co???

  9. #9

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Dla mnie ten program to nie jest sprzedaż konkretnego egzemplarza tylko pokazanie kilku aut po to żeby dać kupującemu jakiś pogląd na rynek, jak się w nim poruszać itp. itd. Całe to wjeżdżanie niby wybraną furą "na kanał", lookanie achy i ochy albo jęki zawodu to telewizyjna ściema. Ile aut sprzedali przez kilka sezonów programu 5%?
    Mimo, iż formuła programu trochę się zmienia w czasie ja jednak lubię ten cykl. Sporo pożytecznej wiedzy, ciekawe auta dużo cebulowych kupców
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  10. #10
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Dla mnie to formuła się wyczerpała. Ciekawsze jest już "Samochód marzeń kup i zrób" czy K2:kierowców dwóch. Ale temat nie o tym , więc sorry za OT

  11. #11

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Dla mnie to formuła się wyczerpała. Ciekawsze jest już "Samochód marzeń kup i zrób" czy K2:kierowców dwóch. Ale temat nie o tym , więc sorry za OT
    No tak a ja wolę "Poturbowanych" na Discovery. Podobna waga porównania
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  12. #12
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Dla mnie to formuła się wyczerpała. Ciekawsze jest już "Samochód marzeń kup i zrób" czy K2:kierowców dwóch. Ale temat nie o tym , więc sorry za OT
    Piotrek proszę Cię K2
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #13

    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    400
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    17
    To była moja TT. Nie mogłem jej sprzedać osobiście przez 8 miesięcy. Wstawiłem do komisu, po tygodniu zjawili się z programu. Dziewczyna nie kupiła, bo nie miała tyle kasy. W następnym tygodniu się sprzedało komuś innemu. Nigdy więcej sprzedawania samochodu samodzielnie. Nikomu tego nie życzę. Przez komis można nawet sprzedać drożej.

  14. #14
    Awatar DarioZ
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2011
    Kolor
    black
    Posty
    185
    Hmmm, to ile dostałeś za nią do ręki skoro w programie kosztowała 18tys ? Komis też musiał przytulić parę złociszy.

  15. #15
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez FF2004 Zobacz posta
    To była moja TT. Nie mogłem jej sprzedać osobiście przez 8 miesięcy. Wstawiłem do komisu, po tygodniu zjawili się z programu. Dziewczyna nie kupiła, bo nie miała tyle kasy. W następnym tygodniu się sprzedało komuś innemu. Nigdy więcej sprzedawania samochodu samodzielnie. Nikomu tego nie życzę. Przez komis można nawet sprzedać drożej.
    Dla czego nikomu nie życzysz? fajne auta się fajnie sprzedaje? no chyba że mamy kibelek, wtedy są przejścia.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Średnice i jakość silikonów "Fmic" i "Re5pect"
    Przez BigBird.co w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2016, 04:45
  2. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  3. TT w zakupie kontrolowanym
    Przez Cezary w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-12-2012, 11:34
  4. "Podnieśli ręke na naszą rodzine"
    Przez Marcin180 w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 14:57
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •