Pokaż wyniki od 1 do 15 z 52

Wątek: Nasza TT W "Zakupie Kontrolowanym"

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Cytat Zamieszczone przez FF2004 Zobacz posta
    To była moja TT. Nie mogłem jej sprzedać osobiście przez 8 miesięcy. Wstawiłem do komisu, po tygodniu zjawili się z programu. Dziewczyna nie kupiła, bo nie miała tyle kasy. W następnym tygodniu się sprzedało komuś innemu. Nigdy więcej sprzedawania samochodu samodzielnie. Nikomu tego nie życzę. Przez komis można nawet sprzedać drożej.
    Moja fura w cenie 3 Twoich tt'ek (43900 cena na allegro) zeszła w ciągu 4 tygodni, kupiła pierwsza osoba, która przyjechała oglądać :P i sprzedaż należała do bardzo przyjemnych.

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    99
    Kolor
    srebrny
    Posty
    65
    Dziwię się trochę tym podejściem że 3,2 to najepszy silnik do TT, jezdziłem TT mk2 właśnie z 3,2 z automatem i sądze żę to auto jedzie średnio, przy 1,8t albo 2.0t można za nieduże pieniądze zrobić auto które będzie szybsze od 3,2, wystarczy program a jeśli doda się jeszcze kilka wcale nie tak drogich modów (wtryski, turbina, sprzęgło) to można mieć bardzo mocne doładowane auto. Mam mocne auto N/A i TT turbo i wole jednak to drugie bo jest fajne uderzenie w momencie jak włącza się turbina..w N/A tego nie ma, moc jest równomierna ale tak naprawdę nie ma tego wrażenia WOW, moje zdanie jest takie że jeśli nie zamierzasz dmuchać w 3,2 to tylko 1,8 albo 2,0.

  3. #3
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez prnit Zobacz posta
    Dziwię się trochę tym podejściem że 3,2 to najepszy silnik do TT, jezdziłem TT mk2 właśnie z 3,2 z automatem i sądze żę to auto jedzie średnio, przy 1,8t albo 2.0t można za nieduże pieniądze zrobić auto które będzie szybsze od 3,2, wystarczy program a jeśli doda się jeszcze kilka wcale nie tak drogich modów (wtryski, turbina, sprzęgło) to można mieć bardzo mocne doładowane auto. Mam mocne auto N/A i TT turbo i wole jednak to drugie bo jest fajne uderzenie w momencie jak włącza się turbina..w N/A tego nie ma, moc jest równomierna ale tak naprawdę nie ma tego wrażenia WOW, moje zdanie jest takie że jeśli nie zamierzasz dmuchać w 3,2 to tylko 1,8 albo 2,0.
    Miałem 8N 1.8 225KM a teraz mam mk2 3.2 V6, nie zamieniłbym 6 cylindrów na 4ry - jezeli uwazasz ze mk2 3,2 jedzie srednio to nie wiem co bylo nie tak z egzemplarzem ktorym jezdziles, chyba ze spodziewales sie rakiety. Jest o niebo lepsze niz kazde 1,8 czy 2,0 - nie ma zadnych turbo dziur, moc masz od samego poczatku czyli tu gdzie najczesciej sie jej uzywa. W 1.8t podobalo mi sie kopniecie ale przy 3,2 to inna bajka. Pomijam już doznania muzyczne biegnące spod maski...ale zapewne jest tak ze kazdy chwali swoje.

    To co moge zaliczyc na minus to spalanie vs auta z turbiną, no ale to nie o tym tu mowa.

Podobne wątki

  1. Średnice i jakość silikonów "Fmic" i "Re5pect"
    Przez BigBird.co w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2016, 04:45
  2. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  3. TT w zakupie kontrolowanym
    Przez Cezary w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-12-2012, 11:34
  4. "Podnieśli ręke na naszą rodzine"
    Przez Marcin180 w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 14:57
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •