Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 46

Wątek: TT vs Toyota Celica

  1. #16
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    max1236454, E tam potwor.. 253 konie i to na automacie szalu na pewno nie robi .
    Fakt ze wyglada fajnie na zewnatrz , w srodku juz nie specjalnie

    Ale OT sie robi tak wiec proponuje nie ciagnac tematu dalej


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  2. #17

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    łeeee 253 kuce w automacie ci amerykanie zawsze mnie zaskakują japońcy to by pewno 500 kucy wycisneli z takiego "maleństwa"
    NO RISK,
    NO FUN.

  3. #18

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Mieszkowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    83
    tez zastanawialem sie nad s2000. z wyglagu jest mniej atrakcyjna co tt ale moc jest straszliwa 241 koni a daje rade 350z. tylko ten napęd na tył jest kiepski.

  4. #19
    Awatar instruktor
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Skąd
    Zdzieszowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    160
    Rocznik
    2011
    Kolor
    biały ibi
    Posty
    43
    To chyba standard. ja też przed kupnem TT rozwazałem zakup celicy. Niedawno miałem okazje jechac toyotą i w srodku jest ciasno i paskudnie.

  5. #20

    Dołączył
    May 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    8
    ja osobiście jak miał bym wybierać między 140KM celica a TT 1.8T to wogole bym sie nie zastanawiał.
    Dla mnie silnik 1.8T jest po prostu genialny i przy tym bardzo rozwojowy.

    Natomiast jezeli miał bym wybierać między TT a S2000 to wybrał bym S2000!!!

    Wolnossące silniki Hondy są obłędne. Moc i dzwięk podczas jazdy są nie do opisania. Miałęm wcześniej Honde civic vti 5 generacji z silnikiem 1.6 VTEC DOHC 160KM i gdyby nie to ze go rozbiłem na pewno dalej bym nim jezdził. Było lekkie i piekielnie szybkie a na pewno szybsze niż moje TT.
    Honda to 100% bezawaryjności a przyjemność z jazdy jest niesamowita.

  6. #21

    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    Elbl?g
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    35
    Coś z twoją TT nie tak Civic mk5 , DOHC VTEC, 16V, 1595 cm, 160 KM ma do setki 7,3 a Twoje TT 225Q 6,4 no chyba ,że się mylę to mnie poprawcie.

    TT imo ładniejsza z zewnątrz i dużo lepiej wykonana w środku ,niż celica


    Pozdawiam

  7. #22

    Dołączył
    May 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez snopx
    Coś z twoją TT nie tak Civic mk5 , DOHC VTEC, 16V, 1595 cm, 160 KM ma do setki 7,3 a Twoje TT 225Q 6,4
    to tylko katalogowe cyferki
    Fakt civic miał zrobiony wydech i dolot ale to m zrobione raczej każdy użytkownik takiej Hondy.

  8. #23

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    MANIAK, jeżeli chodzi tylko o włąsciwości jezdne to (niezrozum mnie źle) czemu kupiłeś TT. TT nigdy nie było i nie będzie (poza paroma wyątkami) super przecinakiem moim zdaniem TT to kompromis (i to jaki ) między stylem osiągami i właściwościami jezdnymi
    NO RISK,
    NO FUN.

  9. #24

    Dołączył
    May 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    8
    Kupiłem bo miałem mega okazję od koleżanki bo ta za granicę na studia wyjechała
    Plan był "kupić taniej sprzedać drożej" ale na razie staram sie jednak przekonać i zostać na jakiś czas przy tym aucie
    No i napęd na 4 koła mnie powala

  10. #25

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    MANIAK, pamiętaj że to haldex nie stały napęd można się przejechać - paru kolegów się o tym już przekonało - dzięki bogu tylko pogięte fele i podrapany lakier i pare chłodnic do wymiany
    NO RISK,
    NO FUN.

  11. #26

    Dołączył
    Mar 2007
    Skąd
    Warszawa, BEMOWO
    Posty
    202
    MANIAK - Honda S2000 to bardzo dobry silnik, ale reszta już nie porywa. TT jest znacznie lepiej wykonane, jakość wykończenia wnętrza w nowej TT bije każde japońskie auto z Lexusem i Infinity włącznie!

    Już pisałem o tym, ale Toyka to taka "japońska syrenka" - tanie, nudne auta bez polotu. Koło Celici przechodzę bez żadnych emocji, a TT zawsze mnie kręci (no chyba że jest po wiejski tuningu jak ta z allegro 225Q bi-turbo).

    A silnik Toyoty 1.8 TS (170 KM) też jest marny, znajomy jeździł Corollą z tym silnikiem i się bardzo zawiódł.
    [Passat 2.0 TDI 4Motion] [gone but not forgotten: BMW E30 325iX]

    VENO

    TT-R(S)

  12. #27

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa / Rado?ć
    Posty
    136
    jerzy_dabrowski, toyota TS ma cos ponad 192 km jako alternatywa był 1.8 140 km.
    Wiadomo , TS nie daje az takiej frajdy z jazdy jak 1.8T 225q , ale przesada jest pisanie że 192 km w silniku toyoty jest "marne".
    pzdr

  13. #28

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Cytat Zamieszczone przez kamilradosc
    jerzy_dabrowski, toyota TS ma cos ponad 192 km jako alternatywa był 1.8 140 km.
    Wiadomo , TS nie daje az takiej frajdy z jazdy jak 1.8T 225q , ale przesada jest pisanie że 192 km w silniku toyoty jest "marne".
    pzdr
    to akurat fakt wszystko co ma powyżej 150ps i niską wagę lata fajnie po drodze czy to hoda buma czy audia nawet vw
    NO RISK,
    NO FUN.

  14. #29
    Cytat Zamieszczone przez jerzy_dabrowski
    MANIAK - Honda S2000 to bardzo dobry silnik, ale reszta już nie porywa. TT jest znacznie lepiej wykonane, jakość wykończenia wnętrza w nowej TT bije każde japońskie auto z Lexusem i Infinity włącznie!
    tylko, że w s2000 chodzi o to by była spartańska... pewne auta wyglądają inne mają jeździć...

    Cytat Zamieszczone przez jerzy_dabrowski
    uż pisałem o tym, ale Toyka to taka "japońska syrenka" - tanie, nudne auta bez polotu.
    oczywiście powiesz to też o suprze

  15. #30
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ja kupiłem swoje tt za tydzien kolega celice 143km jakis miesiac temu stanelismy na kresce coprawda juz miałem zrobiony wydech wiec mi raczej owieczek nie ubyło , ale wynik był straszny na jakis 400m został z 50m chłopak się podłamał a teraz ma jeszcze wieksze zmartwienie bo dostrzega ze te auto poprostu nie jedzie chce zrobic wydech i dolot , ale tamten silnik nie jest tak rozwojowy jak 1.8t chyba ze załozy turbo(waliza kasy) dlatego jezeli kogos nie kreci wmiare szybka jazda to ta wersja 143km bedzie ok bo w sumie nie głupie auto niewiem jak 193km lata zapewne duzo lepiej i mysle ze z tt180 by dało rade(moze sie myle) ale ja tam lubie mojego 4 łapa no i sa mozliwosci rozwoju:P a z celica jak chce sie jeździc szybciej to lepiej kupic subaru:P

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] TT vs Toyota GT86
    Przez Jerry w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 01:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •