Hej,
Chłopaki proszę o pomoc tych, którzy znają troche system MMI.
Wiem, że to nie TT ale też audi i może ktoś będzie umiał mi pomoc.
Temat wrzuciłem na forum A6 ale milczy... może tutaj ktoś da rade.
Wysłany: Wczoraj 17:51 MMI nie działa dziwny przypadek



Jestem posiadaczem C6 3,0 tdi.
Wczoraj gdy jechałem autem nagle zaczeło mi "lagowac" radio po jakichs 10 minutach wszystko wrociło do normy.
Odstawiłem auto. Dwa dni pozniej wsiadłem do samochodu. Autko stało na przez dwa dni na deszczu.

Wsiadłem do samochodu odpaliłem. Wszystko było by ok gdyby nie to ze nie działa MMI, radio, navi.

Jakby ktos z pradu wyłączył. Cala konsola sie nie swieci na ekranie błyśnie co jakis czas ekran startowy MMI.
Parktornic dziala, wszyskie guziki dzialaja.
W samochodzie jest cisza, radio nie gra nic sie nie dzieje.

Ruszyłem w droge, po chwili okazalo sie ze mam troche wody pod nogami, lecz nie wiele. Cała mase wody znalazlem z siedzeniem kierowcy, cała podłoga pasazera tylnego mokra, jakby ktos wiadro wody wylał.

Woda z przodu prawdopodbonie przepłypneła sobie z tylu, cała sciana grodzowa w przedniej czesci samochodu jest suchutka, na wszelki wypadek wydmuchałem wszystkie odpływy z przodu w samochodzie. Wszedzie gdzie macam jest sucho.
Mokro tylko z tyłu. Wody się pozbyłem, jest jeszcze wilgotno. DOmyslam sie ze zatkany jest jakis odpływ od spodu (tak wyczytyałem na eng. wersjach forum)
Nie wiem jednak jak zabrac sie do MMI. Co zrobic aby wszystko zaczeło banglac? Dodam, że w bagazniku jest sucho, cały komplet sprzetu jest suchy i tam wody nie było.

Czy są jakies bezpieczniki od MMI? co zrobic? czekam na pomoc.

Auto oczywiscie jest sprawne.