Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 94

Wątek: Niebieski 180KM Quattro by Tori

  1. #61
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez tori95 Zobacz posta
    Mateusz to potęga podświadomości. Pewnie plomby wypadały z zębów a ty sobie wmawiales że "komfortowo"
    Mi mówi to samo: "Krzysiek, weź obniż! "D

  2. #62
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Nikt nie twierdził że będzie beton Jak sprężyna jet krótsza to naturalnym skutkiem ubocznym jest zmniejszenie skoku pracy więc musi być odpowiednio twardsza. Jeśli z kolei będzie zbyt miękka do grozi nam wtedy przytarcie spodem na jakiejś szybkiej ''hopce''





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #63
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Ale przecież skracając sprężyny nie koniecznie utwardzamy auto. Największy wpływ na utwardzenie będzie miała twardość sprężyn ( a nie ich długość) i przede wszystkim amortyzatory. Siła dobicia i dobicia. Najlepiej dobierać zestawy dedykowane, lub u specjalisty. Chyba, że dysponujesz mnóstwem kasy na eksperymenty

  4. #64
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez 4mario Zobacz posta
    Ale przecież skracając sprężyny nie koniecznie utwardzamy auto.
    No oczywiście że nie ale krótsza sprężyna powinna być twardsza żeby unikać przycierania spodem na dużych nierównościach.








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  5. #65
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Cytat Zamieszczone przez tori95 Zobacz posta
    Omerta a jak z parkowaniem w mieście, najazdem na krawężniki? Można się z tym pożegnać bo da się tylko najechałac na podjazdy dla rowerów? Mnie też smuci ten tylko tylko -3cm ale żeby u nas w TT ładnie wyglądał to trzeba chyba wyjąć odboje co całkowicie odpada albo zamontować air ride. Masz wersję z Quattro?
    Nie ma już najazdów na krawężniki, szkoda opon i rantów felg. Na luzaka przejeżdżam przez "śpiącego policjanta" (u nas są długie przejazdy). Mam ośkę.

  6. #66
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    Spokojnie chłopaki. Jak odbiorę auto od mechanika w przyszłym tygodniu to będę miał wszelkie rodzaje nawierzchni do pokonania, od dziurawej piaszczystej drogi, krzywe tory tramwajowe po nasza "łódzka autostradę". Pierwsze co to pochwalę się wrażeniami z jazdy a w weekend dodam zdjęcia przed i po to powiecie jak wyszło i co by tu dalej robić

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Mały teaser przed przygotowaniem do sezonu. W sobotę poświęcone ponad 3h na czyszczenie felg na lato, graty odebrane od lakiernika i wszystko pojechało do mechanika.
    Z dobrych wieści z zimowych przygód ucierpiał tylko prawy ślizg zderzaka. Cena nowego to 40 zł ale czas oczekiwania 5 dni roboczych zmusił mnie do kupna używanego za 10 zł z allegro i miejmy nadzieję że jutro będzie. W weekend powinny pojawić się obiecane zdjęcia z porównaniem stanu " przed " i "po"



  7. #67
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Zapowiada się ciekawie. Czarny połysk na niebieskim aucie powinien ''zrobić robotę''





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  8. #68
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    Arttur muszę Cię wyprowadzić z błędu. One nie są do końca czarne. Ciężko opisać ten kolor ale najlepiej to chyba ciemny grafit i momentami wpada w brąz. Dobrze widać kolor na tym zdjęciu:



    Oczywiście do felg są ori dekielki ale był czyszczone w niedzielę i nie załapały się na zdjęciach.

  9. #69
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez tori95 Zobacz posta
    Arttur muszę Cię wyprowadzić z błędu. One nie są do końca czarne. Ciężko opisać ten kolor ale najlepiej to chyba ciemny grafit i momentami wpada w brąz. Dobrze widać kolor na tym zdjęciu:

    Oczywiście do felg są ori dekielki ale był czyszczone w niedzielę i nie załapały się na zdjęciach.
    W tą zimę regenerowałem felgi i brat właśnie mnie namawiał do tego koloru Ja się bałem i pozostałem przy tradycyjnym sreberku W każdym razie czekam na wiosnę na Twoim TT

  10. #70
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez tori95 Zobacz posta
    Arttur muszę Cię wyprowadzić z błędu. One nie są do końca czarne. Ciężko opisać ten kolor ale najlepiej to chyba ciemny grafit i momentami wpada w brąz. .
    To chyba nawet jeszcze lepiej









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #71
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    Auto odebrane, jazda testowa wykonana. Betonu nie ma ale czuć różnice w twardości. Póki co to czekam aż usiądzie bardziej bo liczyłem na większy efekt prawdę mówiąc. Na 16' felgach usiadł ładnie ale na 18' poszedł w górę. Jak tylko pozwoli na to pogoda wpadną zdjęcia a w przyszły weekend kolejna edycja spotu audi to zobaczymy jak się prezentuje na tle innych aut.

  12. #72
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Efekt taki sam jak u mnie miały być 4cm w dół a poszły z 3 dawaj foty jak to razem wygląda

  13. #73
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Po ok 2 dniach już niżej nie siądzie. Siadł tak jak u mnie, przód OK, ale tył z 1,5cm mógłby niżej

  14. #74
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    W weekend niestety pogoda nie pozwoliła na zdjęcia. Po paru dniach jazdy wrażenia są naprawdę dobre. Sztywność zawieszenia jest do wytrzymania. Co do poprawny warunków jezdnych na razie nie mogę za dużo powiedzieć z powodu braku geometrii auto jedzie raz w lewo raz w prawo ale parę razy na zakrętach było czuć poprawę. Żeby wszystko jeszcze ładniej wyglądało w drodze do mnie są:



    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Pora na kolejny wpis.
    Większość rzeczy jest już zrobiona i zostały tylko dystanse- montaż we wtorek. W końcu pogoda pozwoliła na zrobienie zdjęć za dnia i wrzucę je jak tylko dostanę je od znajomego.
    Na początek zdjęcia jak auto wyglądało jeszcze 2 tygodnie temu (specjalnie nie myte przed zdjęciami bo po wyjeździe od mechanika i tak by było do mycia a tak to będzie lepszy efekt "wow" jak zobaczycie nowe )













    W sobotę będąc na zlocie udało mi się nawet załapać na filmik: https://www.youtube.com/watch?v=nENT3OaTfcs (jeżeli ktoś nie ma ochoty oglądać całego to można włączyć od 0:35) z tego spotkania też pewnie na dniach wpadną zdjęcia więc mam nadzieję, że będzie co pokazywać.

  15. #75
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Witaj "tori95", filmik obejrzałem "cały". Duża różnorodność aut, ciekawe egzemplarze. Czy te zloty/spoty są tylko "dla wtajemniczonych", czy można "wpaść" i pooglądać autka?
    PS. "Co do poprawny warunków jezdnych na razie nie mogę za dużo powiedzieć z powodu braku geometrii auto jedzie raz w lewo raz w prawo...
    Teraz to już musisz zrobić geometrie Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Audi TT 1,8T quattro, niebieski, Warszawa [Malefisto]
    Przez MAlefisto w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-05-2014, 21:53
  2. Różnice pomiędzy TT 1.8 180KM i QUATTRO 180KM
    Przez allkado w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 16-09-2008, 16:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •