Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 94

Wątek: Niebieski 180KM Quattro by Tori

  1. #16
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    To znaczy ze nie miales co ulamywac firmowo jak jest zaczepiony grill to nie ma mozliwosci wyjecia go od zewnatrz

    ale to w sumie dobrze, bo wyjmowanie go normalnie, po zdjeciu zderzaka to udręka...

  2. #17
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    Udało się dokończyć cały przód tak jak mi się podoba, mianowicie: czarno- czerwony emblemat Quattro i czarne koła Audi. Na przyszłość zostanie jeszcze tylko wymiana grilla na poliftowe. Z tyłu widać niebieską taśmę która pomoże mi w ponownym przyklejeniu napisu TT i kół Audi. Prezentuje się to następująco:


    I tył w wersji "roboczej":

  3. #18
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    Dawno się nic nie działo w tym temacie więc pora go odświeżyć. W aucie cały czas się coś dzieje, posiadam już 3 strony A4 z zapisanymi częściami, naprawami które wykonałem. Niestety albo stety wizualnie nie zmienia się dużo. Doszedł dyfuzor od R32, czarne znaczki, klapa wlewu paliwa również w czarnym kolorze i polifotwy grill od MaTTeusza






    I na koniec szczęśliwy lecz biedny właściciel:

    Planów jest dużo ale na razie nie ma na nie wystarczająco funduszy. Na pewno niedługo wpadnie dokładka od Cupry

  4. #19
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    no i prawidlowo lecimy z upiekszaniem TT, wiosna idzie powiedz mi jak odklejales i przyklejales znaczki: audi i TT z tyłu

  5. #20
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Podoba mi się czujnik w blendzie - czy dziala?

  6. #21
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    Dzięki dzięki Patent znalazłem na forum Mercedesa bodajże, bierzesz cienką nitkę do szycia, składasz na 3, wsuwasz pod znaczek i "piłujesz". Ostrzegali żeby nie używać żyłek wędkarskich bo rysują lakier. Przyklejenie znaczka TT było banalne bo wystarczyło dociąć 5 pasków z taśmy do klejenia list samochodowych, do kupienia w większości sklepów z farbami (jak coś to mogę podać gdzie kupiłem dokładnie) natomiast "okręgi Audi" to była męczarnia. Wycinanie milionów kwadracików żeby tylko nie wystawały za znaczek a potem odklejanie folii zabezpieczającej. Taki sposób okazał się dla mnie najprostszy i w sumie spełnia swoją rolę już dobre 2 miesiące i nic nie odstaje.
    A teraz pytanie do was: Wiecie jak umocować emblemat Quattro na poliftowym grillu? Bo na stary naszedł mi pięknie a na ten coś nie pasuje
    Hubi niestety nie działa, ale akurat taki dorwałem za bodajże 170 zł aczkolwiek mam wszystkie wiązki do podłączenia go

  7. #22
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    jak masz znaczek i do znaczka jest przyczepiony ten plastik przez którego środek przebiega takie nacięcie to tym nacięciem wpinasz w żeberko pionowe od grilla wnioskuje po zdjęciach w sieci

  8. #23
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    Kolejnych "modów" część dalsza. Miała być K04 od Pawła ale niestety pojawiły się nowe rzeczy. Do wymiany były wiatraki chłodnicy oraz sworznie. Do tego zostało do zrobienia wgniecenie błotnika powstałe przy kolizji parę miesięcy temu. I tak właśnie kasa na turbinkę została już wydana
    Ostatnio wojuję z oświetleniem wnętrza. Zakładałem już 3 komplety żarówek i nie chcą świecić. Podłużna pięknie daje światło a dwie małe boczne niestety na razie zostały żółte. Miał ktoś kiedyś podobny problem? Na zdjęciach prezentuje się to tak:


  9. #24
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Jakie dajesz tam żarówki? rzeczywiscie słabo to wyglada jak w jednej lampce masz dwa rodzaje żarówek.

  10. #25
    Awatar PrettyBoy
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    39
    Napisz do Pawla bo on u siebie tez wymienial wszystkie zarowki w srodku na ledowe i mial podobny proble ale przez zwiekszenie napiecia na tych bocznych swiatlach (owijal czyms koncowki zarowek, nie pamietam dokladnie czym...) zaczely świecic jednakowo...

  11. #26
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    po pierwsze to trzeba wiedzieć ze tam + jest na obwodzie a - na środku żarówki. W przypadku zwykłej żarówki to nie będzie to miało znaczenia ale dioda musi mieć to odpowiednio dobrane.
    Odnośnie świecenia to jest tak taki przekaźnik i on nie widzi gdy pobór prądu jest za mały. Jak zapalimy 3 x to będzie ok ale sama mała boczna nie dlatego trzeba schować jakaś malutką żarówkę np 0.5w i owinąć blaszką aluminiową. Ja mam tak te 2 boczne zrobione i te w daszkach. Działa już kilka lat
    TYlko trzeba sprawdzić przed schowaniem pod podsufitkę jak bardzo się to nagrzewa aby nic się tam nie sfajczyło :P U mnie blaszki bardzo mało absorbowały ciepła dlatego jest bezpiecznie

  12. #27
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    Dzięki Paweł. Postaram się tam coś wykombinować

  13. #28
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    Pora odświeżyć zarówno wątek jak i auttko.
    Ostatnio sporo się działo, mianowicie:
    -Nakładka na spoiler od R32
    -Dokładka zderzaka od Cupry
    -Polerka lamp przednich + przyciemnienie kierunkowskazów
    -Długo odwlekana wymiana wgniecionego prawego błotnika


    Na początek zdjęcia z montażu dokładek. Gdyby nie MaTTeusz nic by mi się nie udało zrobić i to on był głównym "monterem"



    Przy okazji był mini "spocik"





    Tak prezentowały się lampy oraz błotnik przed wymianą:





    Szybkie zdjęcie podczas demontażu:



    Oraz efekty końcowe:











    Mimo posiadania TT już ponad 10 miesięcy czuje się jakbym dopiero wczoraj je kupił i codziennie dostarcza wiele radości
    Niedługo udam się na jakąś "bardziej profesjonalną" sesję lustrzanką i pokażę jak auto prezentuję się w pełni okazałości

  14. #29
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Bardzo fajnie to wszystko wygląda Co do tej radości, to fakt, coś w tych TTtkach jest Pozdrawiam ze Zgierza!

  15. #30
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    Co do planów bo zapomniałem wspomnieć: Na przyszły letni sezon wpadną jakieś nowe większe felgi + dystanse razem z oponami (na zimę zostaną te które są tylko odnowione) oraz polerka lakieru. Do wymiany pozostaje również radio oraz jakieś lepsze nagłośnienie gdyż nie działa potencjometr. A potem to już tylko ogarniać pod maską bo jest straszny bałagan i brudno
    Uprzedzając komentarze o tym że wysoko stoi, niestety ale tak zostanie gdyż robiąc codziennie sporo kilometrów po dziurawej Łodzi obniżone zawieszenie tylko mnie spowolni a na to nie mogę sobie pozwolić. Niestety ale trzeba iść na kompromisy przy "dupowozie"
    Dzięki Krzysiu za pozdrowienia

Podobne wątki

  1. Audi TT 1,8T quattro, niebieski, Warszawa [Malefisto]
    Przez MAlefisto w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-05-2014, 21:53
  2. Różnice pomiędzy TT 1.8 180KM i QUATTRO 180KM
    Przez allkado w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 16-09-2008, 16:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •