Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 107

Wątek: Ogólnopolski Zlot Fanów TT – Złoty Potok 04-07 Czerwiec 2015

  1. #76
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    to może jakieś gokarty? bo ja tak generalnie buduje sobie auto na tor którego nie będzie szkoda ale nie ukrywam ,że na ogólnopolski zlot jechać brzydkim dupowozem to trochę nie bardzo. A być na torze i nie polatać TT albo czym kolwiek i się tylko patrzeć to też szkoda;/ Idealna opcja dla mnie było ostatnio bo opony na śmietnik to i nie szkoda było zdzierać a nawierzchnia na prawdę równa
    Ale dla wyrównania zabawy może by polatał gokartami , tylko pytanie jaki byłby koszt...
    We Wrocławiu płaciłam rok temu coś ok 120zł za h.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Wysoczan Zobacz posta
    Mozna tam wypozyczyc ich samochody typu Subaru Impreza czy Mitsubishi Lancer (stare juz oczywiscie). Z gokartow jest tor kryty na Buforowej oraz tor otwarty przy Stadionie Miejskim. Oczywiscis jest jeszcze kilka innych, jednak te uwazam za najlepsze. Byla jeszcze Mala Monza, ale sie zmyla... Ogolnie koszt 10 minut jazdy to srednio 30 zl. I pare zl za kominiarke, ale mozna zabrac swoja.

    Tak naprawde w szeroko pojetej okolicy Dolnego Slaska jedynym wartym uwagi torem jest Tor Poznan. Jednak bez sensu tam jechac z Wroclawia, bo niby jest niecale 200 km, ale zwykla droga, ktora jest raczej ruchliwa, wiec jedzie sie z reguly 3-3,5 h (w jedna strone).
    Właśnie na Buforowej ok 120zł/h . Dla grupy pewnie taniej.

  2. #77
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    także jak ktoś ma jakąś alternatywę to proszę o konkrety a nie może by tak albo siak lub owak ale bez konkretnego planu.
    Ogólnie jak dla mnie zlot jest za rok i skoro noc jest za droga o jakieś 20zł to do tego czasu jak Ci co im drogo odmówią sobie 3 wizyt (3 noce) w macu czy innej głupocie i odłożą te kasę na zlot. Ważna jest atmosfera na zlocie i to co tam będzie się działo. Dla mnie nocleg jest najmniej istotny i mógłbym napisać ,że mogę nawet spać w TT. Niestety teraz nie jest już to możliwe gdyż mam kubełki ale nocleg jest tutaj chyba najmniej istotny.
    Odległość powinna Was cieszyć bo to dobra okazja do pośmigania TT a to powinno dawać frajdę z jazdy.

    A odnośnie niektórych osób to widzę ,że faktycznie chcą siać spory zamęt i może lepiej . Bo niestety często czytam ,że największy chaos i nieład robią osoby które i tak się nie pojawią na zlotach co widać zresztą na załączonym obrazku. Na zlotach zawsze panowała zgoda i tym razem niech też tak będzie

  3. #78
    Awatar KrzysiekA
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    259
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    także jak ktoś ma jakąś alternatywę to proszę o konkrety a nie może by tak albo siak lub owak ale bez konkretnego planu.
    Ogólnie jak dla mnie zlot jest za rok i skoro noc jest za droga o jakieś 20zł to do tego czasu jak Ci co im drogo odmówią sobie 3 wizyt (3 noce) w macu czy innej głupocie i odłożą te kasę na zlot. Ważna jest atmosfera na zlocie i to co tam będzie się działo. Dla mnie nocleg jest najmniej istotny i mógłbym napisać ,że mogę nawet spać w TT. Niestety teraz nie jest już to możliwe gdyż mam kubełki ale nocleg jest tutaj chyba najmniej istotny.
    Odległość powinna Was cieszyć bo to dobra okazja do pośmigania TT a to powinno dawać frajdę z jazdy.

    A odnośnie niektórych osób to widzę ,że faktycznie chcą siać spory zamęt i może lepiej . Bo niestety często czytam ,że największy chaos i nieład robią osoby które i tak się nie pojawią na zlotach co widać zresztą na załączonym obrazku. Na zlotach zawsze panowała zgoda i tym razem niech też tak będzie
    Amen!

  4. #79
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    fakt, że największa głupotą jest szukanie oszczędności w noclegu. 20zł/doba x 3 to 60zł, przy koszcie wyjazdu z Warszawy(liczę ok.900zł) na paliwo to te 60zł to nic. Oszczędności można szukać w odległości. Niestety dla większości lwia część kosztów to paliwo. Poza tym ogólnopolski zlot pod Warszawą jest rzeczywiście bez sensu, bo my sobie możemy pojechać pod Stadion Narodowy(bywało czasie po 15-17 aut). Kolejna sprawa to nie patrzcie do końca na odległość a na jakość drogi, bo szybciej przejedziemy 300km autostradą niż 150km drogami lokalnymi. Proponuję świnkę skarbonkę i zbierać 5zł monety, myślę, że do czerwca uzbieracie na koszty wyjazdu

  5. #80
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    fakt, że największa głupotą jest szukanie oszczędności w noclegu. 20zł/doba x 3 to 60zł, przy koszcie wyjazdu z Warszawy(liczę ok.900zł) na paliwo to te 60zł to nic. Oszczędności można szukać w odległości. Niestety dla większości lwia część kosztów to paliwo. Poza tym ogólnopolski zlot pod Warszawą jest rzeczywiście bez sensu, bo my sobie możemy pojechać pod Stadion Narodowy(bywało czasie po 15-17 aut). Kolejna sprawa to nie patrzcie do końca na odległość a na jakość drogi, bo szybciej przejedziemy 300km autostradą niż 150km drogami lokalnymi. Proponuję świnkę skarbonkę i zbierać 5zł monety, myślę, że do czerwca uzbieracie na koszty wyjazdu
    Dokładnie, do tego czasu przecież spokojnie kto będzie chciał to odłoży.
    Blonde Bandit in TT

  6. #81
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    Myślę, że 900zł na paliwo to aż nadto - trzy zbiorniki na przejazd w obie strony to chyba nieco ponad normę Nie polemizuję jednak, nie znam ciężaru stopy...
    Latem zrobiłem trasę w korkach, w sezonie robót drogowych, na A1 i gorszych jeszcze, aż do trzycyfrowych - łącznie niespełna 1,8 tys. km z płd. kraju nad polskie morze, w okolicach SPN i z powrotem - wyszło mi i tak średnio 9,5l ET98.
    Dolny Śląsk jako miejscówka bardzo mi pasuje ale nie mam bladego pojęcia co będę robić i gdzie będę w początku czerwca przyszłego roku. Jeśli będę w kraju wówczas to chętnie wpadnę, choćby na krótko.

  7. #82
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    1000km(łącznie w obie strony z Wawy) po 10l to jest 100l to już masz prawie 600zł, do tego trochę jazdy na miejscu + ewentualny tor to już Ci się robi więcej. Jeszcze z żadnego wyjazdu klubowego nie miałem spalanie na poziomie 9l

  8. #83
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Tomek69N Zobacz posta
    Myślę, że 900zł na paliwo to aż nadto - trzy zbiorniki na przejazd w obie strony to chyba nieco ponad normę Nie polemizuję jednak, nie znam ciężaru stopy...
    Latem zrobiłem trasę w korkach, w sezonie robót drogowych, na A1 i gorszych jeszcze, aż do trzycyfrowych - łącznie niespełna 1,8 tys. km z płd. kraju nad polskie morze, w okolicach SPN i z powrotem - wyszło mi i tak średnio 9,5l ET98.
    Dolny Śląsk jako miejscówka bardzo mi pasuje ale nie mam bladego pojęcia co będę robić i gdzie będę w początku czerwca przyszłego roku. Jeśli będę w kraju wówczas to chętnie wpadnę, choćby na krótko.
    Bak w jedną ,bak w drugą, bak na miejscu i jak nie wyjdzie jak wyjdzie, jak już liczyć mamy, no chyba że Pb do lata 4.50 spadnie
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #84
    Awatar wiolka
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    16
    Jestem z tych, co bardziej czytają niż się udzielają na forum, ale to robi się śmieszne i mam jedno pytanie ile jeszcze stron mam przeczytać żeby w końcu dowiedzieć się gdzie jadę ?

  10. #85
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ja niestety musiałem to wszystko przeczytać, połowa postów do wywalenia, od tej pory piszemy same konkrety!!! bo jak nie to was wszystkich na długi zlot na koszt forum zaraz wyślę!!! i będzie tanio
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 23-10-2014 o 15:13
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #86
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    http://www.jurajskieklimaty.pl

    http://www.slonecznaskala.com.pl

    A wiec przez dwa dni szukałem odpowiedniego miejsca bo większość ciekawych pensjonatów jest zajęta w tym terminie ale znalazłem te dwa w sumie jeden bo na tym samym placu oddzielone altanka prowadzi je jedna rodzina ,cena za nocleg 40 zł bez wyżywienia , oczywiście w pokojach wszystko jest co potrzeba, można robić gril ,jest parking który pomieści wszystkie auta , z atrakcji quady paintball zjazdy rowerowe wspinaczki jaskinie park linowy, w czestochowie 12 km kryty tor gokardowy, 6 km plaża sztuczna z czystym kompieliskiem ,poza tym jestem po rozmowie jednej z organizatorami razem bezpieczniej i jest szansa aby w tym czasie zorganizować 1/4 mili i mszę na Jasnej Górze dla chętnych aby poświęcić autka, z oficjalnym przejazdem przez 3 aleje pod samą jasna górę

    http://www.bialyborek-biskupice.noclegiw.pl
    Dodam jeszcze ze odezwała się teraz do mnie Pani z innego ośrodka link powyżej w tej samej miejscowości, dodatkowe atrakcje ,jeśli chodzi o grupy zorganizowane 35 zł bez śniadania, 50 ze śniadaniem, poza tym wszystko na stronie ceny można negocjować
    Ostatnio edytowane przez wiewioraandrzej ; 23-10-2014 o 18:50
    Using Tapatalk

  12. #87
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Sęk w tym, byśmy byli wszyscy razem w jednym miejscu.
    Sama miejscówka jest ok.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  13. #88
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Ten drugi ośrodek pomieści 49 osób te dwa pierwsze ponad 50
    Using Tapatalk

  14. #89
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Jak dla mnie OK.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  15. #90
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez wiewioraandrzej Zobacz posta
    Ten drugi ośrodek pomieści 49 osób te dwa pierwsze ponad 50
    Ponad 50 czyli ile bo już mamy ok 50 osób a do czerwca jeszcze pewnie sporo by doszło, warto by to określić no i oczywiście może założyć nowy wątek, ta Częstochowa brzmi dobrze, jak by dało radę załatwić jeszcze ćwiartkę, było by znakomicie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 15-18 czerwiec 2017
    Przez Wilczyca w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 561
    Ostatni post / autor: 07-02-2018, 17:04
  2. Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 15-18 czerwiec 2017 - PLAN ZLOTU
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-06-2017, 14:04
  3. Ogólnopolski Zlot Fanów TT - Pszczeliniec 19-22-Czerwiec-2014r
    Przez ZUCZEK w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 578
    Ostatni post / autor: 30-09-2014, 13:18
  4. Zlot ogólnopolski 2014
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 151
    Ostatni post / autor: 24-02-2014, 18:01
  5. Ogolnopolski zlot Audi TT
    Przez michu1985 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 114
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 17:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •