Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Bąbel Rdzy

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276

    Bąbel Rdzy

    Hej
    Znalazłem dzisiaj Bąbel ( wielkości 1 groszówki ) na dole drzwi kierowcy ( po środku drzwi dokładnie ). Sprawdziłem przy okazji lakier miernikiem wszędzie wychodziło w granicach 0,70 - 0,90 a więc fabrycznie. Audi ma ocynkowane blachy przecież to jak to możliwe?
    I teraz pytanie co z tym zrobić jechać do Audi bo blachy maja gwarancje na dłużej? Czy pojechać szybko do blacharza i niech coś z tym zrobi? Bo chyba jak to zostawię to się rozrośnie czy jak?

    Przy okazji sprawdziłem zbieżności na nowym sprzęcie w Lublinie aż sam się zdziwiłem bo wszędzie wyszło perfekcyjnie

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Rudy bąbel ?? czy poprostu zgrubienie na zakładce płata drzwi?
    Jeżeli zrobił sie purchel , to nalezy go przedrapac i zamalowac , ale zeby nie rzucalo sie w oczy to powinien to zrobic lakiernik.
    Jezeli jestes pewien co do bezwypadkowosci swojego tt to probuj szczescia w ASO.
    TTC Quattro
    GG 1539752

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Bąbel jest koloru lakieru tak jak by coś pod spodem było. Mechanik co sprawdzał podwozie powiedział ze nawet śruby fabrycznie przykręcone są. Zresztą jak by był bity to by miernik lakieru wykrył a nawet jeśli to zbieżność nie była by idealna W Aso Pewnie mnie zmyją bo wojować mi sie nie chce

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •