Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 206

Wątek: [P5_KAROL] Audi TT 3.2 V6 Quattro, S-tronic, S-line, "Czarnulka" :D

  1. #31
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Muszę Cię zmartwić, ale albo będziesz je czyścił codziennie, albo pogodzisz się z czarnymi. Moje 4 chromy "znikają" po godzinnej mocniejszej jeździe (choć ja nie mam katalizatora, moze to jest powód, na pewno przez to puszczam czarne spalinowe dymki.

  2. #32
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ja swoich czyścic nie bede - lepiej zeby byly nie widoczne bo ludziska beda sie bali tyk CEKAEMÓW

  3. #33

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Witam

    Korzystając z wolnego czasu i idąc za radą Kwinto, za co chciałbym mu z tego miejsca podziękować postanowiłem zająć się "nalotem" na wydechach. Do usunięcia użyłem ORO PERFEKT Preparat do czyszczenia szkła kominkowego, cena 22 zł.

    Gdy już posiadłem arsenał do usunięcia nalotu rozpocząłem z nim wojnę, która była długa i wyczerpująca, ponieważ nie "puściło przy pierwszym pociągnięciu", a wróg najwidoczniej był bardzo, ale to bardzo stary. Co prawda już wcześniej próbowałem wyczyścić końcówki wydechu, ale z bardzo, bardzo słabym skutkiem... Dlatego polecam wszystkim ten preparat, ponieważ po niespełna dwóch godzinach bitwy... wygrałem!

    Nie będę chwalił się jak końcówki wyglądały przed czyszczeniem, ponieważ... sami rozumiecie ale... za to pochwalę się jak wyglądają po


    Teraz tylko pozostaje mi zadbać o to, aby nie doprowadzić je do takiego stanu w jakim były

    Pozdrawiam
    Karol


    Hmmm... Mam dobre wieści. Teraz jak już doczyscileś to wystarczy raz no max dwa razy w tygodniu przetrzeć to np. ściereczką z czymś do mycia szyb, poprostu odrobina chemii styka. Niestety tak jak wspomniał Humidorek, byle jaki przelot na miasto spowoduje delikatny nalot na końcówkach, jednak żeby tego syfu nie "zapiec" dbaj jak wyżej bedzie ok

    Ps. Hubi jeszcze nie zmieniłeś swoich? święta idą, pisz urządzimy kwestę
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  4. #34
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Wydech prezentuje się bardzo dobrze a co do czyszczenia to polecam zestaw wełny stalowej np. http://allegro.pl/welna-stalowa-do-p...690444023.html 3 rodzaje grubości wystarczą do wydechu. Czas polerowania: 5 minut i będzie wyglądać jak lustro. Stosowałem w TT
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #35
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie wiem czemu ale ja tam wolę taki przydymiony, wydaję mi się bardziej męski
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #36

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Nie wiem czemu ale ja tam wolę taki przydymiony, wydaję mi się bardziej męski
    Męski wydech w gejowskim aucie ? Nie ma tak
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  7. #37
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Ps. Hubi jeszcze nie zmieniłeś swoich? święta idą, pisz urządzimy kwestę
    1. brak czasu - ost 2 tyg to ponad 4500km zrobionych po PL...
    2. Caly wydech juz czeka na mnie na innym aucie - kwestia miesiaca zapewne

  8. #38
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Humidorek - Ty to potrafisz pocieszyć Mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle, ponieważ po wyczyszczeniu zrobiłem co prawda tylko około 10 km, lecz żadnego nowego nalotu nie miałem. Może to zasługa tego, że jeżdżę jednak jak emeryt, ale wszystko wyjdzie jeszcze w praniu

    Hubi_pl - ludziska są Ci wdzięczni za Twoją dobroć i łaskę, jesteś naprawdę dobrym człowiekiem, a jak zmienisz wydech będziesz aniołem

    Kwinto - doczyściłem i to jak, a jakby to mój dziadek jeszcze dodał: błyszczą się jak psu jajca na wiosnę Przynajmniej jak teraz będę o to dbał, to nie zejdzie mi dwie godziny na czyszczenie "Gejowskie auto"? Czyli, że my wszyscy... ten tego...?

    Jaqob - wełna stalowa, właśnie czegoś takiego mi brakowało, ponieważ tymi wszystkimi ściereczkami i gąbkami, które z początku użyłem zamęczyłbym się, ale... pożyczyłem z kuchni druciak do zmywania i poszło jak z płatka.

    ZUCZEK - na razie wydają mi się za czyste, ale mam nadzieję, że się przyzwyczaję

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam

    Do gwiazdki co prawda zostało jeszcze trochę czasu, ale postanowiłem rozpieścić swoją Czarnulkę i kupiłem jej takie oto prezenty, od użytkownika michal26, którego to szczerze polecam
    - osłona silnika 8J8825237A, cena 159 zł. Obecna już swoje wysłużyła, więc pora na nową
    - napis "3.2" 8P0853743D2ZZ, cena 73 zł. Nie wiedzieć dlaczego, ale chyba pozostali użytkownicy dróg myślą sobie, że mam pod maską silnik 1.6 i podpuszczają mnie do ścigania lub co gorsze pozwalają sobie mnie wyprzedzić Dlatego od dziś to się zmieni! Nabiorą szacunku! No! Ale... może ja szukam winy u innych, a wina leży po mojej stronie, ponieważ po prostu pozostali kierowcy widzą, że jeżdżę jak emeryt? Po drugie to tak jakoś łyso było tylko z tym samym Quattro.
    - dywaniki gumowe 8J1061501A041, cena 175 zł. Posiadam tylko welurowe/na lato, więc do kompletu gumowe/na zimę
    - lakier zaprawkowy wraz z lakierem bezbarwnym, cena 54 zł. Do zatuszowania niedoskonałości, doskonałej Czarnulki
    Wszystkie części to oryginały.


    Pozdrawiam
    Karol

  9. #39
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    - osłona silnika 8J8825237A, cena 159 zł. Obecna już swoje wysłużyła, więc pora na nową
    - napis "3.2" 8P0853743D2ZZ, cena 73 zł. Nie wiedzieć dlaczego, ale chyba pozostali użytkownicy dróg myślą sobie, że mam pod maską silnik 1.6 i podpuszczają mnie do ścigania lub co gorsze pozwalają sobie mnie wyprzedzić Dlatego od dziś to się zmieni! Nabiorą szacunku! No! Ale... może ja szukam winy u innych, a wina leży po mojej stronie, ponieważ po prostu pozostali kierowcy widzą, że jeżdżę jak emeryt? Po drugie to tak jakoś łyso było tylko z tym samym Quattro.
    - dywaniki gumowe 8J1061501A041, cena 175 zł. Posiadam tylko welurowe/na lato, więc do kompletu gumowe/na zimę
    Ja płacilem troche taniej w ASO za wygłuszenie silnika (oslona), ale jeszcze do tego warto jest odrazu kupic nowe sruby: N90775001 24PLN, 1K0825951 3 i WHT000729A 3PLN. Napis troche drogi tez, ale fajny dodatek.

    Co do dywanikow, to tez musze zamowic bo w zime lepiej miec gume niz materialowe.

  10. #40
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jest też wersja z aluminium, taka płyta jest wieczna.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #41
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ja troche wlasnie zaluje kupna plastikowej, wolalbym alu. Moze swoja sprzedam, jeszcze nie zainstalowalem

  12. #42

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    1. brak czasu - ost 2 tyg to ponad 4500km zrobionych po PL...
    2. Caly wydech juz czeka na mnie na innym aucie - kwestia miesiaca zapewne
    Jak jakiś akcesoryjny ten wydech to po montażu pochwał się w odpowiednim dziale.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Ja troche wlasnie zaluje kupna plastikowej, wolalbym alu. Moze swoja sprzedam, jeszcze nie zainstalowalem
    Jak będziesz sprzedawał w rozsądnej kasie daj proszę znać. Zbliża sie przegląd na którym planowałem wymienić swoją.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  13. #43
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Jest też wersja z aluminium, taka płyta jest wieczna.
    Nie wiedziałem. Znasz może nr katalogowy, bo to rozumie się oczywiście oryginał?

    Tylko... co jak się urwie w czasie jazdy taka aluminiowa osłona? Nie chciałbym wtedy zaglądać pod spód auta. Owszem, rzadko się to zdarza, ale można jak to Humi opanował do perfekcji bodajże już dwie stracił. Zapewne też i cena takiej alu jest dużo, dużo większa, więc czy jest sens? Bo co innego gdybym z TT-tki zrobił off-road wtedy to rozumiem.
    Ostatnio edytowane przez P5_KAROL ; 01-11-2014 o 22:34

  14. #44
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Już trzy poszły i żadna więcej się nie pojawi, metalową nie chciałbym komuś głowy uciąć, albo wlecieć na przystanek, jak się nie oderwie całkiem tylko wjedzie pod koło (plastikowa tak wjechała, na szczeście się rozpadła).

    Mam jedną nową w piwnicy, mogę oddać, jak ktoś przyjedzie.

  15. #45
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Humidorek a masz zaślepki za kratkami w zderzaku? bo jeżeli nie to masz, pierwszy powód odrywania się płyty, aluminiowa wychodziła seryjnie w Cabrio Mk2 nie wiem co trzeba by zrobić aby ją urwać moze po prostu jej nie przykręcić.
    Nie jestem teraz pewien czy ona pasuje do Coupe.
    Jazda w zimę bez tej płyty jest trochę irytująca, wszystko się paćka od a do z, a sól i brud niszczy podzespoły silnika.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Średnice i jakość silikonów "Fmic" i "Re5pect"
    Przez BigBird.co w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2016, 04:45
  2. "Okazje" i "Cuda" z ogłoszeń z całego świata!
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 09:57
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •