Pokaż wyniki od 1 do 15 z 206

Wątek: [P5_KAROL] Audi TT 3.2 V6 Quattro, S-tronic, S-line, "Czarnulka" :D

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    W mk1 niefajnie się prezentuje zimne światło :>, w mk2 jest spoko. Mod na plus!
    Etam ja mam już dobre kilka lat i jestem bardzo zadowolony Jak teraz jeżdżę na codzień cabrio w którym w nocy po otworzeniu drzwi nic nie widać to szlag mnie trafia. U mnie wszystko widać i jest fajne białe światło także ja polecam takie grube mody także w mk1 :P

  2. #2
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Proste "mody", a na pewno cieszą właściciela, gratulacje ładnego autka i wytrwałości w dopieszczaniu.

    Co do białych ledów to ja osobiście mam tak, że podświetlenie rejestracji musi być białe, tak samo pozycyjne mają być dobrane pod kolor świateł mijania (xenon), ale z kolei wewnątrz auta odpowiada mi żółta barwa światła. Wnętrze wydaje się wtedy bardziej przytulne, a białe światło w pomieszczeniach kojarzy mi się z jakimś prosektorium, stąd w aucie nie chciałbym takiego efektu

  3. #3
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Witam

    Ten "GRUBY" mod dedykuję użytkownikowi Pawel-2005, tak to dla Ciebie

    Tym razem wymiana oświetlenia bagażnika i schowka. Do podświetlenia użyłem dwóch żarówek W5W 6x SMD 5630, rozmieszczenie diod boczne, długość 33mm (nie może być dłuższa niż ~35mm, ponieważ nie zmieści się nam w obudowie, dlatego przy wyborze, pamiętajcie aby zwrócić na to uwagę). Żarówka którą nabyłem posiada szynę CAN-BUS, ale tak jak w przypadku panelu przedniej podsufitki jest to opcja zbędna, ponieważ gdyby nawet nie posiadała tej szyny, to i tak komputer nie wywali nam błędu spalonej żarówki. Koszt około 60 zł za dwie sztuki.


    Wymiana tak jak dotychczas bardzo prosta, tzn. z jednej strony obudowy widoczne są dwa małe nacięcia (nie próbujcie z drugiej strony!) gdzie np. śrubokrętem delikatnie to miejsce podważamy. Wyskakuje nam obudowa, wymieniamy żarówki i wkładamy z powrotem.

    Bagażnik, wybaczcie za mój kalkulator tzn. aparat, ponieważ w rzeczywistości żarówki dają więcej światła, choć i tak na zdjęciu widać ogromną różnicę między zwykłą żarówką a tą ledową. Szkoda tylko, że inżynierowie z Audi nie pomyśleli aby w bagażniku również z drugiej strony zamontować żarówkę, ponieważ nawet mimo tego, że kupiłem najmocniejszą jaką udało mi się włożyć w obudowę tzn. chodzi tu o długość, to i tak bagażnik, nie jest wystarczająco podświetlony Także... może by tu poprawić inżynierów z Audi?



    Schowek, tu za to jest jaśniej niż tysiąc słońc




    Pozdrawiam i zachęcam do wymiany
    Karol

Podobne wątki

  1. Średnice i jakość silikonów "Fmic" i "Re5pect"
    Przez BigBird.co w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2016, 04:45
  2. "Okazje" i "Cuda" z ogłoszeń z całego świata!
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 09:57
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •