Witam

Ten "GRUBY" mod dedykuję użytkownikowi Pawel-2005, tak to dla Ciebie

Tym razem wymiana oświetlenia bagażnika i schowka. Do podświetlenia użyłem dwóch żarówek W5W 6x SMD 5630, rozmieszczenie diod boczne, długość 33mm (nie może być dłuższa niż ~35mm, ponieważ nie zmieści się nam w obudowie, dlatego przy wyborze, pamiętajcie aby zwrócić na to uwagę). Żarówka którą nabyłem posiada szynę CAN-BUS, ale tak jak w przypadku panelu przedniej podsufitki jest to opcja zbędna, ponieważ gdyby nawet nie posiadała tej szyny, to i tak komputer nie wywali nam błędu spalonej żarówki. Koszt około 60 zł za dwie sztuki.


Wymiana tak jak dotychczas bardzo prosta, tzn. z jednej strony obudowy widoczne są dwa małe nacięcia (nie próbujcie z drugiej strony!) gdzie np. śrubokrętem delikatnie to miejsce podważamy. Wyskakuje nam obudowa, wymieniamy żarówki i wkładamy z powrotem.

Bagażnik, wybaczcie za mój kalkulator tzn. aparat, ponieważ w rzeczywistości żarówki dają więcej światła, choć i tak na zdjęciu widać ogromną różnicę między zwykłą żarówką a tą ledową. Szkoda tylko, że inżynierowie z Audi nie pomyśleli aby w bagażniku również z drugiej strony zamontować żarówkę, ponieważ nawet mimo tego, że kupiłem najmocniejszą jaką udało mi się włożyć w obudowę tzn. chodzi tu o długość, to i tak bagażnik, nie jest wystarczająco podświetlony Także... może by tu poprawić inżynierów z Audi?



Schowek, tu za to jest jaśniej niż tysiąc słońc




Pozdrawiam i zachęcam do wymiany
Karol