Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
No tak... Jerry dał mi jasno do zrozumienia tzn.: nie przykleisz=będzie z Tobą źle

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Witam

Odwiedził mnie dziś rano kurier i przywiózł paczkę z taką oto zawartością

RNS-E.JPG

RNS-E udało mi się wylicytować (tzn. mojej siostrze) na jednej z aukcji na "alledrogo" na kwotę 1846 zł (z przesyłką) lecz miałem chyba więcej szczęścia niż rozumu, ale podobno głupi ma zawsze szczęście Licytowała moja siostra, ponieważ nie było mnie wtedy akurat w PL, ale na bieżąco informowała mnie o cenie, lecz i tak jeszcze 15 minut przed zakończeniem aukcji nie wiedziałem ile dać, ale postawiłem na 1830 zł. Szczerze nie liczyłem, że licytacja zakończy się na takiej kwocie, lecz ponad 2 tys. Po zakończeniu aukcji sms od siostry, że wygrałem licytację Chyba nie muszę tu opisywać swojej radości

Ale teraz co nieco o RNS-E, które należało do naszego kolegi z forum MichalTT. Pochodzi z 2008 roku i mimo upływu lat jest w bardzo dobrym stanie. W zestawie oczywiście instrukcja obsługi (ale w języku niemieckim ) jakieś jeszcze świstki i DVD z nieaktualnymi mapami Europy Resztę funkcji sprawdzę czy jest również tak zadbana, jak tylko zamontuje, ponieważ obecnie czekam na listonosza, który przywiezie mi kluczyki/wyjmaki, dzięki którym wyciągnę stare symphony i zainstaluje to cacko Oczywiście po wymianie pochwalę się jak to wygląda

Pozdrawiam
Karol
No to już teraz wiem kto tak zaciekle licytował. P.S. Niech się dobrze nosi.