Dziękuje wszystkim za dotychczasowe miłe słowa choć… Grzegorz nie zapomnę Ci tych progów! Oczywiście żart Ale jeszcze co do progów to… opis robiłem „natchniony” w niedzielny poranek i pisząc, że nie mam zamiaru zmieniać progów miałem cały czas na myśli, nie wiem czemu, ale że przy wymianie, obecne emblematy S-line zostaną zastąpione tymi od TTS, a tak jak wspomniałem nie chcę zmieniać żadnych znaczków na te od TTS. Poza tym masz rację Elmacho, progi zmieniają samochód, także kolejny mod do listy

Co do komentarzy to zdaję sobie sprawę, że nie każdemu dogodzę i tak jednym np. spodoba się podrabianie TTS, drugim już nie, ale najważniejsze jest przecież aby mi się podobało, choć myślę jednak, że nie jedna osoba przyzna mi rację, że jest parę rzeczy w TT, które po prostu „rażą” w oczy. I tak mnie osobiście np. bardzo razi gdy widzę te żółte światła do jazdy dziennej, lub w panelu przedniej podsufitki, nie wspominając o tych od podświetlenia tablicy rejestracyjnej Przedni zderzak. No cóż… nie ma co się oszukiwać, ale nie jest zbytnio urodziwy lecz co innego ten od TTS Tylni zderzak. Według mnie taka „dwururka” jak w 3.2 powinno być standardem, ale „czterorurka” od TTS… Radioodtwarzacz. Moim zdaniem Audi Symphony jest to po prostu zbyt „biedne” radio jak na taką klasę auta, dlatego też taka moja decyzja o wymianie na RNS-E. Moc. Tu jak kto lubi, choć zapewne i mi z czasem zabraknie koni w stajni

P.S. Wieczorem mój pierwszy prawdziwy mod

Pozdrawiam
Karol

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Obiecany pierwszy mod

Zacząłem od podświetlenia tablicy rejestracyjnej do której użyłem dwóch żarówek C5W OSRAM LEDriving 6000K, długość 36mm. Koszt około 70-80 zł (za dwie sztuki).


Wymiana bajecznie prosta, polegająca na włożeniu śrubokrętu w otwór w obudowie, bardzo mocnym przesunięciu w prawo i pociągnięciu do siebie. Następnie wymiana żarówek, zamontowanie i... efekty oceńcie sami


Niby mała rzecz, ale jak cieszy oko także zachęcam do wymiany

Pozdrawiam
Karol

P.S. Dodam, że po wymianie nie występuje błąd spalonej żarówki.